USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Заступнику луцького мера встановили надбавку до зарплати

3 Лютого 2016 15:17
Заступник Луцького міського голови отримуватиме щомісячну надбавку до зарплати у розмірі 70 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особита надбавки за вислугу років.

Про це йдеться у відповідному рішенні Луцької міськради.

Так, відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, міська рада вирішила:

1. Установити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Киці Андрію Іларіоновичу щомісячну надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, розроблення проектів нормативно-правових актів та проведення експертизи проектів таких актів у розмірі 70 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

2. Надавати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Киці А.І. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

3. Здійснювати преміювання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Киці А.І. відповідно до умов Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом виконавчих органів Луцької міської ради.

4. Виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки, а також преміювання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Киці А.І. здійснювати на підставі розпоряджень міського голови у межах фонду оплати праці.

5. Умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Киці А.І. застосовуються з 25 грудня 2015 року.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 3 Лютого 2016 15:20
який то в нього оклад?
Трикаш Лена Показати IP 3 Лютого 2016 15:23
Ужас
Жаба Показати IP 3 Лютого 2016 15:36
Тільки прийшов і вже матеріальну допомогу? А за що? Може нехай покаже на що здатний ради громади, а то виходить, що пішов на цю посаду ради себе: матеріальна допомога, 70% до посадового окладу, на оздоровлення і т.д.
Тарас Чурило Показати IP 3 Лютого 2016 15:48
Оце по нашому, своїм все
Юлія Парій Показати IP 3 Лютого 2016 15:49
І на це гроші є, а на індексацію бюджетника немає...
Вчитель Показати IP 3 Лютого 2016 15:57
Людоньки,ато що за така комедія Хто такий Киця і що він такого зробив?
ТОлік Показати IP 3 Лютого 2016 16:02
кому війна а кому мати рідна
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2016 16:14
Позорище. Особливо вражає велике досягнення у праці і особливо важлива робота. Чому вони мають своїх же лacучан за дурнів?
222 Показати IP 3 Лютого 2016 16:41
Та така добавка і не одна а по 5 в усіх началників бюджетної сфери. Якже їм потрібно жити. І ніхто цим не цікавиться не перевіряє.А можна тільки 50.Сам началник,що хочу то то творю
соня Показати IP 3 Лютого 2016 17:12
Позор... Ото зажили "по-новому".
тиць-здиць Показати IP 3 Лютого 2016 17:28
додали киці на ногавиці
Анонім Показати IP 3 Лютого 2016 17:36
Триндєц. Мали б совість слуги народу. На все грошей бракує крім надбавок чиновникам і матеріальної допомоги їм же.
26 Показати IP 3 Лютого 2016 17:37
він і його молода команда роблять шото очень важноє!!!
лучанин Показати IP 3 Лютого 2016 21:04
невже не видно на кого працює міська радаф7 звісно, на себе. тримають, приміром, Калькова Антона, котрий отримує чималі кошти. водночас цей чиновник їздить по місцях на теренах області, де упродовж робочих днів копає землю у пошуках старовинних монет, прикрас і т. д. зрозуміло, що зарплатню отримує вчасно і у повному обсязі.
перемога Показати IP 3 Лютого 2016 21:44
за яку хлопці вшей в окопах кормлять
кореш Показати IP 3 Лютого 2016 21:58
ВО бл*ть!,ж* два дає!!! Ото вибрали МЕРА!!! Де громадські активісти? Терміново збирати підписи за проведення референдуму про недовіру міському голові і нехай іде ж*дюра на всі чотири сторони.
Волинянин Показати IP 4 Лютого 2016 11:33
А активісти з Укропу та ПС куди дивляться, чи вже заспокоїлись....
лучанка Показати IP 4 Лютого 2016 12:32
Дітям стипендію в училищах немає коштів на виплату , а собі надбавку аж 70% за високі заслуги. Коли ви вже понаїдаїтеся????????????????????
пар Показати IP 5 Лютого 2016 20:51
Хай живе
анонім Показати IP 12 Лютого 2016 06:24
Це п'ять заступників отримують близько 20000 грн кожен, то на них йде 100000 грн, в місяць! Це називається віддали кошти на розпорядження громади! ? І громада, одноосібно вирішила намазати варенням рота заступникам, щоб мовчали! Коли колишні партійні працівники робили для людей щось! ? Поки ота совдепія буде при владі, чекати на зміни позитивні дарма! ЛЮДИ НЕ МОВЧИМО! !!!