USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Затопило авто, вулиця перетворилась на річку: наслідки нічної негоди в Луцьку

24 Вересня 2023 10:31
Рясний дощ, який йшов у Луцьку майже всю ніч, затопив вулиці.

Про це інформують у мережі лучани.

Зокрема, під мостом на вулиці Дубнівській кілька авто опились у воді по самісінькі вікна. Одне авто вдалося витягнути.

Також, як інформує пресслужба ДСНС Волині, вранці з 06:05 на перехресті вулиць Дубнівської та Карпенка-Карого рятувальники відбуксирували легковик із підтопленої ділянки автодороги.
Читати ще: На Волині блискавки влучили у дві будівлі, спалахнули пожежі

Затопило і частину проспекту Відродження. Люди зазначають, що дістатися до місця призначення можна лише вплав.
Як інформує Суспільне, через високий рівень води зупинились тролейбуси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Отакої Показати IP 24 Вересня 2023 10:33
Шо знову...
Краще Показати IP 24 Вересня 2023 10:40
розкажіть як асфальт міняли всю ніч біля Променя! Враження ніби тільки й чекали дощу зі зливами...
Лучани Показати IP 24 Вересня 2023 10:51
Шо знов !? Як не сморід, то потоп ! Та, кінці-кінців, робіть хоч шось !
Цукерман до Лучани Показати IP 24 Вересня 2023 12:59
займіться проблемами міста!
Михайло Показати IP 24 Вересня 2023 11:32
Можливо міській владі пора вжити заходів для недопущення подібних ситуацій. Ремонти фасадів у центрі міста можуть почекати.
Хз Показати IP 24 Вересня 2023 12:35
Проте бруківка вигідно кладеться
Ууууу до Хз Показати IP 24 Вересня 2023 15:28
Не заздріть.
Василь Показати IP 24 Вересня 2023 13:27
Неждано,негадано дощ,про який попереджали за тиждень,затопив вулиці. І знову неждано прийде зима зі своїми проблемами.Якщо стоїть вода-то мабуть щось з планіровками або з приямками.А може зі клепкою в голові.
Аут до Василь Показати IP 24 Вересня 2023 15:30
Ви такии грамотнии? Тоді чому ще не гол.архітектор Лууька? Чи тільки свисдіти вмієте?
Анонім до Аут Показати IP 24 Вересня 2023 23:42
Все що достатньо знати про таку посаду і подібні, це фраза десь на той час чинного архітектора про реконструкцію будівлі, де зараз кафе Зайбилік на Шевченка. Він сказав: Мені не подобається як це зробили, це унеможливить в перспективі розширити дорогу. В середньому, харчуючись голубцями, ми заслужили всі ці влади з усіма їх помилками та, можливо, заангажованостями
Андерсон до Анонім Показати IP 25 Вересня 2023 12:06
Та то братішка один одного посадовця, йому посаду в МРЕО порішали, а роботу не придумали. от йому зайнятися нема чим
V Показати IP 24 Вересня 2023 14:09
Краще ж вулиці перейменовувати чим стокові канали чистити .... нехай власники авто подадуть в суд на "господарників" міста які тільки лескати язиками вміють...
Ол до V Показати IP 24 Вересня 2023 16:00
На більшості вулиць ще ті стокові канали треба побудувати)
Шарій Поц до Ол Показати IP 25 Вересня 2023 11:55
Якраз в тих місцях де топить зливова є
123 Показати IP 24 Вересня 2023 15:50
Сучасне європейське туристичне місто!
Не байдужа патріотка Показати IP 24 Вересня 2023 15:58
Мешкаю в центральній частині міста. Звісно, ремонт дороги біля Променя не може не радувати, але, все таки, вирішення питання з РЕГУЛЯРНИМ (близько 10 років поспіль) підтопленням пр. Відродження, Соборності, вул Кравчука, Карпенка-Карого, на мою (і не тільки) субʼєктивну думку, куди більш актуальніше і критичніше, ніж той самий ремонт дороги і (інші читачі можуть підказати) щось ще …