USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Затримали генерала, який інформував терористів про пересування сил АТО

23 Липня 2014 14:55
Контррозвідка України затримала генерал-майора, який здав терористам інформацію про пересування колони 95-ї бригади, в результаті чого на колону напали, був убитий комбат.

Про це повідомляє LB.ua з посиланням на військовослужбовців, які знаходяться в зоні АТО.

«Після нападу на колону ми задумалися: як так вийшло, що секретна операція провалилася? Потім стало відомо про затримання генерал-майора», - говорить військовослужбовець, який попросив не називати його ім'я.

За попередніми даними, за злив інформації зрадник отримав близько 75 тисяч доларів. Затримання відбулося близько місяця тому.

Нагадаємо, 3 червня на колону сил АТО, що прямувала з Ізюму до району Слов'янська, напали терористи. В результаті нападу з боку українських силовиків 1 загиблий, 13 поранених.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Віктор Показати IP 23 Липня 2014 15:00
розстріляти....
самсон до Віктор Показати IP 23 Липня 2014 15:17
хай каже ще спільників а тоді вже конфіскація -виселення родини на гондурасію або каторжні роботи довічно......
ФигВам до самсон Показати IP 23 Липня 2014 16:04
А семья при чем?
Анонім до Віктор Показати IP 23 Липня 2014 15:32
а може спочатку докази.... в нас не 37 рік..
ФигВам до Анонім Показати IP 23 Липня 2014 16:03
Это не в сегодняшнем тренде, "именем революции" никакие доказательства не требуются, это еще в 1917-21 проходили и позже. Интересно другое - задержали месяц назад, а сообщили только сейчас. Месяц признание в застенках выбивали?
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 23 Липня 2014 17:27
Коли контророзвідка затримала, то не безпідставно! Скільки ще таких гавн*ків генералів ще є, по яким тюрма плаче. В 37-му майже всіх підряд по доносам, а зараз 2014р -технічні засоби висого рівня і доказова база легко формується. Лохів в контррозвідці нема.
НЕЛУЧАНИН до Віктор Показати IP 23 Липня 2014 21:09
привязати до танка - і на передову
анонімус Показати IP 23 Липня 2014 15:17
а чому тільки одного? там півштабу таких
аааа до анонімус Показати IP 23 Липня 2014 16:53
просто знайшли крайнього
Ректор Показати IP 23 Липня 2014 15:20
2 штуки СУ-25 тільки що завалили на Донбасі!!!!!!
Руслана Показати IP 23 Липня 2014 15:39
Розстріляти!!! Який суд, там заплатять бакси і зрадник буде виправданий, а так, іншим буде наука. Підлоття!!!
2014 Показати IP 23 Липня 2014 15:54
Продаються майже всі,на жаль.
ФигВам Показати IP 23 Липня 2014 15:59
Не поделился с высшим начальством - вот и слили свои же... Солдаты из зоны постоянно жалуются, что перед обстрелом или нападением фиг кого из командиров найдешь.
1221 до ФигВам Показати IP 23 Липня 2014 16:42
Дончанін ,а ти звідки такий знаючий і про нас і про лугандон з донгбамбве.
Корінний лучанин до 1221 Показати IP 23 Липня 2014 17:31
Це в нього хронічне запалення фантазії, а може 25-й кадр на нього діє.
баба параска до Корінний лучанин Показати IP 23 Липня 2014 17:50
В нього просто лишня хромосома
US Показати IP 23 Липня 2014 17:49
Інших через таких як він вбивають цинічно! Чому він має жити ?
мальбрук до US Показати IP 23 Липня 2014 17:54
А скільки ще таких покидьків, готових за бабло зрадити Україну. Не може їм бути ні прощення ні пощади
віра Показати IP 23 Липня 2014 19:15
Поставити с..ку перед очі матерів ,діти яких загинули чи важко поранені.Він отримав долари, іуда!
Вірі Показати IP 23 Липня 2014 19:42
Під посиленою охороною провезти на всі майдани обласних центрів, щоб від побаченого і почутого лишився розуму. Це буде найкраща кара.
НЕЛУЧАНИН до Вірі Показати IP 23 Липня 2014 21:12
лишився розуму ? а він там є ?
иван Показати IP 23 Липня 2014 22:27
вже можна сміятися!!!
Рост Показати IP 26 Липня 2014 15:49
Схоже таки Міністерство оборони, коли місяць тому спростовувало арешт генерал-майора Борискіна, нахабно брехало. Питання - чому? http://uapress.info/uk/news/show/29556