USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Затримали 12 «беркутівців», підозрюваних у розстрілі людей. ОНОВЛЕНО

3 Квітня 2014 10:10
У середу правоохоронці проводили спецоперацію, масштабні слідчо-оперативні дії, відкрито кримінальне провадження. Внаслідок цих дій і затримані співробітники "Беркута", які звинувачуються безпосередньо у вбивстві. За інформацією Генпрокуратури, це київська спецрота, наказ їй віддавався її ж керівником, він також затриманий.


За станом на 9:32 Генеральна прокуратура України затримала уже 12 колишніх бійців спецпідрозділу міліції "Беркут", яких звинувачують у причетності до вбивств активістів на Майдані Незалежності в Києві в лютому.

Про це заявив керівник прес-служби ГПУ Василь Зоря, - повідомляє на РБК-Україна.
"Уже 12 людей затримано. Серед них є командир так званої "спеціальної роти", якій видавалося вогнепальну зброю і яка відстрілювала мирне населення", - заявив Зоря.

За станом на 00:12 працівники Генпрокуратури, СБУ та МВС затримали 3 працівників спецпідрозділу "Беркут" за підозрою в масовому розстрілі людей на вулиці Інститутській в Києві 20 лютого. Про це повідомив виконуючий обов'язки генерального прокурора Олег Махніцький.


Затримані - працівники київської спецроти "Беркута", так званої "чорної роти". Вони підозрюються в масовому вбивстві людей, повідомила Українська правда.

Встановлено низку інших осіб, які підозрюються в причетності до подій 20 лютого. Зокрема, відпрацьовуються дев'ять осіб, троє з яких вже затримані, а з шістьома проводяться слідчі дії.

Згідно з даними Генпрокуратури, спецроті видали автомати Калашникова, спайперські гвинтівки та іншу зброю.



За протоколом, троє з зазначених осіб були затримані в Києві. У свою чергу, щодо ще 4 осіб проводяться дії щодо затримання. За даними Генпрокуратури, вказівки давалися за такою схемою: "президент - Адміністрація президента - МВС - СБУ" і далі вниз. Віктор Янукович у вчорашній розмові із журналістами намагався на словах спростувати такі звинувачення.

Затриманим інкримінується стаття, згідно з якою їм загрожує максимальне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 00:23
Все-таки знайшли стрілочників. Тільки от одна проблема. Є дуже багато свідків та доказів де все вказує на те що Беркут стріляв, але перед ногами мітингувальників, щоб їх відтиснути. Так, могли бути поранені, але тільки від рикошету. І є дуже багато фактів що в так звану "Небесну сотню" стріляв не Беркут, а "свої", або наближені до них. Цікаво, як швидко народу покажуть саме правду?
Леон Киллер до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 00:30
В этих джунглях "своих" не бывает.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 00:37
100% согласен
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 10:54
правда полягає в тому, що "Небесну сотню" розстрілювали "Альфа" і "Сокіл" - підрозділи СБУ і МВС
лучанин Показати IP 3 Квітня 2014 01:27
Бідні хлопаки.. посадять нізак*й.. а ті що намагалися людей живцем спалити не те що ненаказані.. вони ще й херої..(( От намайданилися... україну не те що на коліна поставили.. засунули в чорну обамівську дупу.. і то дуже глибоко... САЛА УКРАЇНІ!!!
НЕЛУЧАНИН до лучанин Показати IP 3 Квітня 2014 10:56
беркутня буде там, де слід бути відморозкам - в тюрмі. а в дупі у бандюковичів Україна сиділа не один рік
Беркут Показати IP 3 Квітня 2014 09:56
А кто стрелял в Беркут?
НЕЛУЧАНИН до Беркут Показати IP 3 Квітня 2014 10:58
той, хто мав зброю - "Альфа" і "Сокіл" - метою провокації. скільки беркутні, до речі вбили ? НУЛЬ !!!!!!!!!!
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 12:07
коментар було видалено
Роман до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 12:14
Какой еще ,, Нуль,, ?? Что ты здесь рассказываешь? ***
НЕЛУЧАНИН до Роман Показати IP 3 Квітня 2014 13:13
назви прізвища вбитих беркутівців
Роман до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 13:22
Власенко, Иваненко итд. Гугл тебе в помощь!
НЕЛУЧАНИН до Роман Показати IP 3 Квітня 2014 16:06
по запиту даних прізвищ google ніяких вбитих не видає. на запит "вбиті беркутівці" - ЖОДНОГО БЕРКУТІВЦЯ ВБИТОГО. ТАК ЩО НЕ БРЕШИ АБО ДАЙ ЛІНК
Роман до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 16:23
http://kiev.vgorode.ua/news/211887-ymena-pohybshykh-v-kyeve-mylytsyonerov-18-19-fevralia
НЕЛУЧАНИН до Роман Показати IP 3 Квітня 2014 16:31
ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ - ВВ-ШНИКИ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ і ДАЇшники, А НЕ БЕРКУТ. Евтушок Владимир Владимирович - пишуть, що беркут, алее в обставинах загибелі, що ДАЇшники переслідували авто. МУТНА ІСТОРІЯ. інші беркутівці загинули за невияснених обставин. от така то фігня виходить
радио вьетнам до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 15:25
Евпаториец, старший прапорщик батальона крымского "Беркута", Андрей Васильевич Федюкин был убит во время столкновения террористов майдана с силовиками. Безоболочечная пуля, калибра 5,56 NATO прошила руку, бронежилет(!), сердце и остановилась в ребрах на другой стороне. Погиб почти мгновенно...
Со стороны до радио вьетнам Показати IP 3 Квітня 2014 15:38
Там в основном все были убиты пулями этого калибра и со смещенным центром тяжести. В плечо попадут - а вылетит через печень. Не было у Беркута таких пуль никогда.
НЕЛУЧАНИН до Со стороны Показати IP 3 Квітня 2014 16:51
що ти мелеш, російська 5,45 мм на вигляд така сама, як 5,56 NATO. і також зі зміщеним центром ваги
НЕЛУЧАНИН до радио вьетнам Показати IP 3 Квітня 2014 16:50
хто проводив експертизу, що це куля 5,56 NATO ? російська 5,45 мм на вигляд така сама
вдавися до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 17:34
Цвигун Сергей Витальевич, 1990 г.р.; старший сержант, милиционер роты милиции особого назначения «Беркут» (г. Запорожье); погиб 18.02. от огнестрельного ранения. старший прапорщик милиции ФЕДЮКИН Андрей Васильевич, 1972 г.р., работник МОН «Беркут» (АР Крым); во время ночных стычек на Майдане с 18 на 19 февраля старший прапорщик Андрей Федюкин получил пулю, выпущенную из автомата, пробившую бронежилет. старший сержант милиции СИМИСЮК Николай Николаевич, 1986 г.р., ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ «Беркут» (г. Киев); погиб 20.02 от пули снайпера старший сержант милиции БУЛИТКО Василий Витальевич, 1986 г.р., работник МОН «Беркут» (г. Киев); при исполнении служебных обязанностей по охране общественного порядка на улице Институтской получил огнестрельное ранение. старшина милиции ЗУБОК Владимир Валерьевич, 1985 г.р., работник МОН «Беркут» (г. Чернигов); Погиб 20.02. при исполнении служебного долга от огнестрельного ранения. старший сержант милиции МИРКА Назарий Васильевич, 1976 г.р., МОН «Беркут» (г. Львов); заживо сожжён 20.02. на базе львовского подразделения "Беркут", боевиками "правого сектора". Старший прапорщик батальона крымского Беркута, Андрей Васильевич Федюкин, был убит во время столкновения террористов майдана с силовиками. Владимир Карпенко, 1990 г.р. старший сержант, командир спецподразделения "Беркут" старший прапорщик милиции КИЗИК Роман Васильевич, 1978 г.р., МОН «Беркут» (г. Львов); заживо сожжён 20.02. на базе львовского подразделения "Беркут", боевиками "правого сектора".
Со стороны Показати IP 3 Квітня 2014 10:21
Со всех щелей лезут другие сведения, но у нынешнего правительства избирательная слепота и глухота. Речь идет о политическом заказе, право здесь отдыхает. Бедные ребята.
з другої сторони до Со стороны Показати IP 3 Квітня 2014 11:10
в ""бедных ребят" був власний вибір - стріляти чи ні, виконувати бандитський наказ, чи ні. і це був вибір їхньої власної совіті незалежно від того, хто наказав стріляти.
НЕЛУЧАНИН до з другої сторони Показати IP 3 Квітня 2014 12:07
у них був вибір - відмовитись від виконання злочинних наказів
моня до Со стороны Показати IP 3 Квітня 2014 11:12
Зато не відпочивають кисєльолаврушки жалослівиє..та гундякінці благословивші орду на війну проти України..Політичний заказ явно з паРаші..ним зечара керувався,можливо і "спецами" допомагали
Со стороны до Со стороны Показати IP 3 Квітня 2014 13:42
И что же они не слиняли до этого момента из Киева? В Крым, например. А не слиняли они, потому, что не знали, что стреляли! До сегодняшнего момента не знали.
НЕЛУЧАНИН до Со стороны Показати IP 3 Квітня 2014 16:53
так кримський беркут зразу злиняв в крим, як почув, що запахло смаженим.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 10:21
коментар було видалено
Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 11:08
Сліпий не міг бачити як люди в формі стріляли з калашів і снайперських рушниць на Інституцькій..Можливо не лише вони, але буде і слідство і буде СУД,до тогож публічний гласний.А всі різні домисли викидати..мол самі себе перестріляли.-кощунство над пам'яттю Героїв з дерев'яними щитами.Справжній замовник зечара.а крищувальник вован пуцькін.І не заховається потвора в паРаші, і там знайдуть..а здохне раніш є Суд Небесний
Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 12:23
Яке безумство! Вони же просто виконували свою роботу, захищали народ від банди наркоманів.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 13:14
беркутня - це найманці, які вбивали за наказом злочинної бандовлади
Со стороны Показати IP 3 Квітня 2014 13:54
И кстати, а где уголовные дела на майдановцев, которые калечили и убивали МВД? Если Украина демократическое государство - расследуйте все моменты, устанавливайте правду. И еще раз - более чем странно, что эти "снайперы" остались в Киеве! Если бы действительно они - уже давно бы слиняли. Почему нет баллистической экспертизы? У ментов все оружие отстреляное!
НЕЛУЧАНИН до Со стороны Показати IP 3 Квітня 2014 16:34
вони захищались від неадекватного нападу мєнтів. так снайпери і злиняли зразу разом з кримським беркутом. до речі, знищили докази - одяг, зброю, документацію і т.д.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 17:58
Правда не кому не нужна!