USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У майданівців стріляла опозиція, - виправдовувався Янукович

2 Квітня 2014 16:07
Колишній Президент України Віктор Янукович заявив сьогодні, що 20 лютого в Києві по майданівцям стріляли з будівель, які контролювала опозиція.

Про це він розповів в ефірі російського телеканалу «Дождь», - повідомляє Еспрессо.

«У той період часу, коли снайпери стріляли по людям, ми проводили переговори з представниками трьох країн: Німеччини, Франції та Польщі. В цей період часу почалася стрілянина і стрілянина велася з тих будівель, які контролювалися опозицією», - заявив Янукович.

«Одразу після підписання угоди, я почав виконувати ту частину зобов’язань, які брала на себе влада і я, як президент, підписав і не відкладно дав завдання правоохоронним органам відступити від Майдану і почати відправку спецпідрозділів в місця постійної дислокації. У відповідь на наші дії радикальна частина Майдану відповідала стріляниною», - сказав Янукович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
анет Показати IP 2 Квітня 2014 16:13
коментар було видалено
опозиція Показати IP 2 Квітня 2014 16:17
мы в курсе, нам не надо рассказывать...
НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2014 16:30
ну а бандюкович підносив патрони. ГАН-ОН БРЕХЛИВИЙ !!!!!!!!!
Бармалєй Показати IP 2 Квітня 2014 16:36
Шкода, що живий.....
льоня Показати IP 2 Квітня 2014 16:36
це правда наверніка бо зараз що робиться все дорожчає то цього хотів майдан чи хто? самі подивіться що на краще нічого не зміниться як багачі жили так і будуть жити тільки їм ще владу в руки вони чужими руками жар загрібають а потім про людей забувають невідомо що краще нові злодії
щира українка до льоня Показати IP 2 Квітня 2014 16:51
Та майте ж трохи терпіння, почекайте, все наладиться. Завжди все гладко не буває.
23 года до щира українка Показати IP 2 Квітня 2014 16:57
23 года ждем... Жить то когда будем?
Было стало до 23 года Показати IP 2 Квітня 2014 16:58
Было хорошо, стало еще лучше... Поменяли воров на бандитов...
Анонім до Было стало Показати IP 2 Квітня 2014 20:04
Точно! Наш народ просто не зовсім вірно трактує слово "геть". На самому ділі воно означає "прийди". Недарма ж кричали "Банду геть!" - прийшла. Тепер кричать "Путін геть!" - ...?
Дід Панас до щира українка Показати IP 2 Квітня 2014 17:43
подивимось що ти заспіваеш через років 3... впевнений що буде друга пісня.
Анонім до щира українка Показати IP 2 Квітня 2014 20:01
Поки що все розладжується. Коли терпіти. Пройшов сьогодні по аптеках - ліки треба. половина з сьогоднішнього дня закрита, а в іншій половині потрібних ліків немає і коли будуть не говорять. В інтернеті пишуть що з сьогоднішнього дня заявки на ліки не приймають. Це не геноцид (винищення євреями при владі українців та росіян - мешканців України)? Скільки ще років чекати? Без ліків можна ще місяць протягнути, мабуть.
Бармалєй Показати IP 2 Квітня 2014 17:16
Кацапські тролікі пишуть по своїх методичках і самі себе плюсують. Оба-на
Дід Панас до Бармалєй Показати IP 2 Квітня 2014 18:00
хворих підкосив "майдан" а здорові бачили до чого йде.
павелці Показати IP 2 Квітня 2014 17:33
коментар було видалено
))) Показати IP 2 Квітня 2014 18:07
новость года, тоже мне. и так уже все знают. а яника - нах. развозил с оппой сопли, играл в зарницу - виноват, как ни крути. добил за ющом сбу и мвд - добил. ну и д*бил.
вперед Показати IP 2 Квітня 2014 19:38
цікаво тільки з"являются статті за участі пі...а януковича як відразу судячи з коментів і оцінок зявляється куча його прихильників і захисників????????? хочеться сказати цоьму уй...у не натри полець а то ти себе видиш мозолем на пальці яким ти ставиш оцінки і пишеш коменти,побють тебе дурака!
кгб Показати IP 2 Квітня 2014 19:44
вітя н...й та пі...ж
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 19:59
Янукович звичайно "виправдувується" а Аваков "істину глаголить", ага... всі продані.
лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 22:26
Скоро будемо просити щоб повернувся... хайно курс долара сягне 30 грн.. Намайданилися пилять..