USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Затриманий у Луцьку педофіл виявився екс-міліціонером

13 Лютого 2017 11:09
44-річний педофіл, якого 12 лютого затримали на орендованій квартирі, колишній працівник міліції. Окрім того, чоловік свого часу працював і в ДАІ та охоронній фірмі «Арсенал».

Про це у Фейсбук написав голова громадської ради ОДА, керівник прес-служби ГФ «Варта порядку» Олександр Волянюк.

«Знайомтеся - це Саша! Саші - 44роки!!! Саша був міліціонером (дільничим інспектором), а ще встиг попрацювати в ДАІ. Зараз він «рішала» біля МРЕО», - йдеться у дописі.

Зі слів Волянюка, на сьогодні вже відомо про 5 дітей з якими екс-міліціонер мав статевий зв'язок.

«Якщо вам відомі ще випадки - звертайтесь в поліцію! Бо Саша, окрім своїх збочень, займався ще й залякуванням родичів потерпілих (апелюючи своїми «зв’язками»)», - закликає керівник прес-служби «Варти порядку».

Нагадаємо, 12 лютого поліція спільно з ГФ «Варта порядку», під керівництвом начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області Віктора Кравчука, отримавши відповідну заяву, здійснили виїзд на квартиру, яка здається подобово у районі вулиці Ветеранів.

Там була проведена операція затримання 44-річного педофіла, який протягом останніх двох років вступав у статеві зносини з особою, яка не досягла повноліття. На сьогодні цій дівчинці лише 15 років.

У затриманні брали участь голова консультативної ради при прокуратурі Волинської області Георгій Остров та голова громадської ради ОДА Олександр Волянюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
лінч Показати IP 13 Лютого 2017 11:13
я йду по тебе, сашя
Ау Показати IP 13 Лютого 2017 11:16
А дозвольте поцікавитись, для чого була задіяна Варта Порядку?
Активіст до Ау Показати IP 13 Лютого 2017 13:50
В якості понятих
131313 Показати IP 13 Лютого 2017 11:28
Вітання Саші!! Напевно його діти та дружина як ніхто раді щасливі і приємно здивовані!! Гордість сімї!!!!!!!!!!!
QJG Показати IP 13 Лютого 2017 11:36
Балу)))
брена Показати IP 13 Лютого 2017 11:42
тав в ментярні і даї всі такі .. саші...
Денис Показати IP 13 Лютого 2017 12:33
Свежий мусор пет*шок ....
1 Показати IP 13 Лютого 2017 12:48
Якби та мавпа хоча б глянула на мою дитину, то ніякі б зв'язки його б не врятували б. Що значить залякував?
Олександр Показати IP 13 Лютого 2017 13:00
ну тепер Балу он же Олександр Огребчук! звізда )))))))))))))))))))))))))
666 Показати IP 13 Лютого 2017 13:03
А що він таке в МРЕО рішав, щось незаконне? Чому його називають "рішало", він і для МРЕО "рішав" дітей?
висновок Показати IP 13 Лютого 2017 14:03
В мінтярні багато к*нчених. Психологи кажуть, що якщо там "попрацював" років з пять, то це те ж саме, що відсидів в колонії суворого режиму. Ламаються люди. Ментура ламає психіку. І йдуть туди не найкращі люди.
Кирило до висновок Показати IP 15 Лютого 2017 08:49
Слухай ти, свої дибільні висновки будеш робити у себе в колхозі! В міліції такі ж самі люди, як і скрізь !!! Є порядні, а є й не дуже, як в будь якій сфері ! А йдуть туди люди ще молодими і амбіційними, ніхто не винен що система їх змушує грати по своїм правилам !!!
111 Показати IP 13 Лютого 2017 14:09
2 роки мав відносини , а тільки зараз стало відомо? напевно дівчина сама на нього заяву в поліцію написала, образилась на щось або гроші перестав давати.
Лол Показати IP 13 Лютого 2017 14:28
Дадуть Саші двоє суток. Із них він відсидить тільки суткі через закон Сравченко
маша Показати IP 13 Лютого 2017 15:00
Вона йому обіцяла що буде його дружиною.!!!і батьки все знали і не запепечували!!!
я до маша Показати IP 13 Лютого 2017 15:42
Їй 15. Батьки алкоголіки. Що значить не заперечували. Вона річ чи як. Вона людина - особистість
Елена до маша Показати IP 14 Лютого 2017 12:52
Доброго дня! Вас турбує журналіст проекту "Говорить Україна, можна ваш номер телефону, хотілося з вами поспілкуватися
архіваріус Показати IP 13 Лютого 2017 15:11
Огребчук - потомственний мент. Було таке прізвище в ментурі до 1991 р.
рус Показати IP 13 Лютого 2017 16:06
Не треба говорити 2 рок і пройшло а де вона була раніше значить грошей не дав це не правильно судити людину і говорити що і як треба розібратися
123 Показати IP 13 Лютого 2017 16:37
Ох і злості ж у вас всіх. Жодних обставин немає, зате скільки бруду, ярликів і домислів. Кинули вам кістку а ви й гризете, смакуєте на усі сторони.....Дочекайтеся хоча б підтверджених даних.
123123 Показати IP 13 Лютого 2017 16:56
А чому лице закривати на фото? Хай знають, хто це!
Йцукен Показати IP 13 Лютого 2017 20:18
Знаю цього балу, рішало, крутиться біля мрев, рішає питання всякі типу поставити машину на облік, техогляди ще рішає і т д, таких біля мрев рішал 20 мінімум знаю особисто, але то таке, на це поліція уваги не звертає. Адекватний нормальний чувак, а те що зловили з 15річною дівчинкою, то не бачу тут нічого такого, він її що гвалтував? Якщо добровільно тоді яке кому діло? Да, звісно закони в нас «для людей», трму по закону таких можна ловити. А винні в першу чергу батьки, і їх карати треба в першу чергу!
лучанка до Йцукен Показати IP 13 Лютого 2017 21:33
А якби то була твоя дочка,прид^рок?Мабуть тато "мєнт" так виховав.А мама часом паспортисткою не працювала?
АС до Йцукен Показати IP 13 Лютого 2017 21:48
Хороша логіка те що тебе покалічу винуватий не я а батьки моі чому я відповідати маю це вони не додивились
луцьк до Йцукен Показати IP 14 Лютого 2017 07:37
А те, що за таки відносити можна на пляшку присісти, бувший мен не знав? В вас, що там гурток педофілів?
сусід Показати IP 13 Лютого 2017 21:37
Знаю одну таку яка до 17 років з усіма сусідами переспала,а зараз ще й керівну посаду займає. Певно, тим самим місцем заробила. Мужички-самці,дають-беруть. І за малолітню, яка виглядає під 30 садити чоловіка? Хай слідство розбереться(якщо розбереться).
АС до сусід Показати IP 13 Лютого 2017 21:53
Садити щоб голову не проламали в Луцьку десятки тисяч батьків в яких малолітні діти і з головою в них порядок зберуться як в реанімацію відправлять і правельно зроблять
Лучанка до сусід Показати IP 14 Лютого 2017 13:44
Не просто садити,а каструвати.
Трамп Показати IP 13 Лютого 2017 21:44
Якщо вона погоджувалась добровільно то це не злочин і нічого тут такого немає в 15 виглядають на 20
АС до Трамп Показати IP 13 Лютого 2017 22:20
А є ди^іли що в 44 виглядають на 15
Лучанка до Трамп Показати IP 14 Лютого 2017 13:45
Вона дитина.А йому 44 роки.І він,як ніхто має знати кримінальний кодекс.
Я не робот Показати IP 13 Лютого 2017 21:46
Мені його шкода і тих шкода хто від нього постраждав, винен хай відповідає і волянюк нехай би відповів за розголошення таємниці слідства. Непоганий чоловік але такі схильності звісно потрібно присікати
МРЕО Показати IP 14 Лютого 2017 00:27
А що буде завтра з решалою *Балу*? Завтра напевно прийде на роботу і буде як в чому не бувало рішати питання в МРЕО.
Адвокат Показати IP 14 Лютого 2017 00:43
А рішення суду вже є по ньому?? Міру запобіжного заходу обрано?? Чи цей підофіл на волі і буде далі ходити розбещувати молоденьких солоденьких дівчат, а потім буде вихвалятися своїми вчинками Чекаю продовження цієї справи....
Тимофій до Адвокат Показати IP 15 Лютого 2017 09:00
Солоденьких...молоденьких...продовження...!!!! З таким ентузіазмом написано, що варто задуматись чи ти часом не того ж самого хочеш !!!!
111 Показати IP 14 Лютого 2017 08:18
Ніхтож незнає що він знею жив і давав гроші, а причитана то зовсім в іншому. Чоловік дав гроші на погорон вірніше позичив ті пообіцяли відати щоб невідавати вони звернулись в поліцію. А дівчина ще своіми малолітніми подружками займалась проституцією і питається де раніше був Віктор Кравчук який нібето повиний цей злочин зупинити та Георгій Остров та голова громадської ради ОДА Олександр Волянюк. де жвони були .
1123 до 111 Показати IP 14 Лютого 2017 10:16
Жив на подобово здаючийся кватирі? Розбещував- нехай відповідає перед законом
444 Показати IP 14 Лютого 2017 11:07
Ви всі - Ті шо його підтримують- ідіоти . Дітей не маєте і не знаєте як то буває? малолітня і є малолітня, а він дорослий дядько, ще й не з одною дитиною. А таких що самі не проти дуже-дуже мало.
Лучанка до 444 Показати IP 14 Лютого 2017 13:49
Не просто ід*оти,мабуть ще й в правоохоронних органах служать.
Волянюку Показати IP 14 Лютого 2017 14:07
Волянюк, усі під Богом ходимо. Те, що ти понаписував аби створити собі піар, знай, написав ти це на житті людини і ймовірно це життя знищив. Знищив не лише йому, а й його сімі. Ти хоча б про це подумав? Жодних обставин цієї події немає, однак є багато припущень які ти обсмакував з усіх сторін. А якщо все не так? Ну немає ж достовірних даних. Немає ж рішення суду..... Що ти будеш тоді робити? Чесно, думав про тебе краще.
Ss до Волянюку Показати IP 21 Лютого 2017 20:07
А те що "балу" зламав долю молодим дівчатам, то це що , так собі??? Я забув взяти до уваги : що це він робив не з Вашою донькою, якій в 15 " життя не ламається" , будьте відвертими самі перед собою, їй 15 - і щоб там не було, ЦЕ ДИТИНА !!! А йому 44, дорослий , мужик який бачив життя, судячи з його місця роботи , в органах, і під ними ( під МРЕО), і лізти до дитини. Чого він до своєї донькдоньки не ліз?!?!?! Бо це його, також і та дівчина, є чиєюсь донькою!!! Тож не треба виправдовувати, злочин, як і КК, так і суто людські, моральні установи суспільства!!!! Вас , його рідних і знайомих, ніхто ні в чому не звинувачує, я вам навіть співчуваю, але вам ніхто не забороняє його підтримувати,