USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Завалився через годину після встановлення: у Херсоні гігантський флашгток за 8 млн впав на Lexus

20 Серпня 2021 11:08
У Херсоні до Дня Незалежності мали підняти найбільший в області прапор України, але гігантський флагшток впав на припаркований Lexus.

Як пише УНІАН, про це повідомляє Улюблений Херсон з посиланням на Сергія Ільїна.

На фото видно, що в результаті падіння гігантського флагштока постраждав автомобіль, який знаходився під час монтажу неподалік.

Найбільший в області прапор України мали підняти на площі біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, 23 серпня о 9:00. Його розмір повинен становити 12 на 18 метрів.

У коментарі до повідомлення глава Херсонської ОДА Сергій Козир написав:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
В. Показати IP 20 Серпня 2021 11:26
Во мужик на лексусе попал
Оооо до В. Показати IP 20 Серпня 2021 11:53
Так це ж боротьба з олігархами від зе. Тризубом по лехусу бл, ннна получи!!!
Народна прокуратура Показати IP 20 Серпня 2021 11:29
Нічого, буває. Головне, що кошти встигли освоїти
Pablo Escobar Показати IP 20 Серпня 2021 11:31
Обгадились на весь світ. Їздять з протягнутою рукою просять кредити. Коронавірусна криза. Скільки людей - ДІТЕЙ - збирають гроші на лікування. а воно флагштоки ставить. НАША ДУРА ВЫШЕ ВСЕХ!!! зепорохобот паршивий
? до Pablo Escobar Показати IP 20 Серпня 2021 11:52
У вас явне марення. Ви або за, або порохобот. Бо *авно не може бути одночасно й золотом.
Лучанин Показати IP 20 Серпня 2021 11:51
Впав та й впав. Буває. Мене більш цікавить як на це можна "розписати" 8 000 000 грн. це ж космічна сума за кусок метала і бетон. Може той тризуб золотий!? тим урядовцям грамоти треба давати за таке вміння вкрасти. P.S. Винним буде робітник, який ставив, бо він найменше собі взяв
Пасажир Показати IP 20 Серпня 2021 11:53
В Луцьку таку саму палку поставили... треба біля неї поставити піонерів... тепер Луцьк виграє конкурс божевільних на саму довгу палку
Да! до Пасажир Показати IP 20 Серпня 2021 12:49
Поки ви є в Луцьку, конкус божевільних виграє Луцьк.
Пасажир до Да! Показати IP 20 Серпня 2021 13:17
Патріотизм підгорає?
Да! до Пасажир Показати IP 20 Серпня 2021 15:01
Вам не обовязково щось відписувати, що б всі зрозуміли, що ви ідіот.
Ольга до Пасажир Показати IP 20 Серпня 2021 14:15
В Николаеве то же такую бандуру установили установили, соревнуются что ли кто выше и больше?
Анонім Показати IP 20 Серпня 2021 12:19
По моєму це знак, що корупція і гнилі понти все-таки доб'ють цю країну.
Анонім Показати IP 20 Серпня 2021 12:20
То куплені дипломі проффесорів розрахунки робили.
Місцева Показати IP 20 Серпня 2021 12:31
Ви бачили, що відбувалось вчора в нас на Київському майдані??? Навколо вишки для прапора зняли абсолютно нормальний зелений, рівний, покошений газон і розложили новий в рулонах газон. Тепер питання скільки відмито за це грошей і де логіка? Потрібно ж зробити видимість, як все гарно зроблено і потрачено мільйони.
Пасажир до Місцева Показати IP 20 Серпня 2021 12:47
Вам це не нагадує совок?
Ще до Пасажир Показати IP 20 Серпня 2021 12:50
Совком засмерділо ще з виборів презЕдента.
Дідо Показати IP 20 Серпня 2021 12:49
Це так символічно, не думаєте?
Дідо до Дідо Показати IP 20 Серпня 2021 15:48
Падає тризуб, приїхали, пора їх судити за наругу над національними символами, ги
Пасажир Показати IP 20 Серпня 2021 13:14
Буде і в нас свій шпиль, як в Солсбері... може Петров з Бошировим приїдуть...
545 Показати IP 20 Серпня 2021 13:45
Показово. Таке усе в цій країні. Власника лексуса шкода. Нормального фінансування медицини, освіти і тд немає, а вони тратять шаленні гроші на те без чого можна обійтися. Напевне вся Європа з нас сміється, а в Сша не всі і знають, що то за Україна і де вона є. 30 років, а світла в кінці туману немає.
Народна прокуратура до 545 Показати IP 20 Серпня 2021 15:09
А Вам відомо, що власник автомобіля - заступник голови ОДА, який курує капітальне будівництво? Так що це карма, нічого цього щура шкодувати
Народна прокуратура до 545 Показати IP 20 Серпня 2021 15:09
А Вам відомо, що власник автомобіля - заступник голови ОДА, який курує капітальне будівництво? Так що це карма, нічого цього щура шкодувати
Панкі хой до Народна прокуратура Показати IP 20 Серпня 2021 17:19
Так це частина двйства і все включено в бюджет, особливо новий лексус)
Лучанин Показати IP 20 Серпня 2021 14:01
Коментар глави ОДА Козир ще той шедевр: обк.к.лись, та ще й до когось притензії має... Добре, що не на людей отой "супердрин" впав
днр Показати IP 20 Серпня 2021 14:26
это знак знак
лмр до днр Показати IP 21 Серпня 2021 16:16
так, знак, що скоро Україна розчавить днр і лнр як той лексус
Свіданутий каструль Показати IP 20 Серпня 2021 14:29
Хоч упав у бік Криму? Щоби боялися агресори.
Анатолiй Показати IP 20 Серпня 2021 14:31
Iдiоти
лмр до Анатолiй Показати IP 21 Серпня 2021 16:18
так, ватних ідіотів в коментарях вистачає
Власник Лєксуса Показати IP 20 Серпня 2021 15:06
Чиновник, який відповідав за установку! Правда забув внести до декларації.... А може виграв в лотерею як ляшко чи в очко?
Юзер Показати IP 20 Серпня 2021 15:43
А деньги то бюджетные... Кто их вернет!?
Радувець Ларіса Показати IP 20 Серпня 2021 17:32
Це вже знаково, вінки падали, двері зачинялися тепер ф.лоси падають. Це фінал комедії.
father Показати IP 20 Серпня 2021 19:00
то Боженька поклав на Україну