USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Завтра Луцьк попрощається з бійцем «Азову»

13 Грудня 2014 17:39
Прощання з бійцем полку "АЗОВ", волинянином Ігорем Сливкою (він же Тихий) відбудеться завтра, 14 грудня, у Луцьку. Про це інформує у відділі інформаційної роботи міської ради.

"Об 11:00 годині відбудеться панахида в Свято-Троїцькому кафедральному Соборі, о 11:30 - прощання на Театральному майдані", - йдеться у повідомленні.

Після того Ігоря повезуть в Горохів, де в понеділок, 15 грудня, відбудуться похорони.

Нагадаємо, Ігор загинув на сході 12 грудня. У нього залишилося двоє синів.

ЧИТАТИ ПОДРОБИЦІ ЗАГИБЕЛІ ДВОХ БІЙЦІВ «АЗОВА» 12 ГРУДНЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
віра Показати IP 13 Грудня 2014 17:41
Вічна пам'ять і земля пухом. Слава герою!
Дончанин до віра Показати IP 14 Грудня 2014 11:55
А ты посмотри на реакцию пользователей на свои посты и задумайся!
Анонім до Дончанин Показати IP 14 Грудня 2014 12:10
Це твоя реакція .і ми це знаемо,клацай далі....Слава герою!Вічна пам'ять.
Лучанка до віра Показати IP 14 Грудня 2014 15:10
Вічна память та вічна слава Герою!!! Лише виникає питання, за що він загинув? За ненависну для всіх нас донецьку землю. Якби можна було стерти Даунбас разом із даунбасцями з лиця землі, то вся Україна здихнула їз полегшенням. І особисто мені дуже прикро, що я живу в одній країні з тими недоумками, які разом із Дончанином з неповагою відносяться до наших Героїв. Слава Україні!!!
Майкл Показати IP 13 Грудня 2014 17:45
коментар було видалено
Антон до Майкл Показати IP 13 Грудня 2014 18:30
Побійся Бога. Ігор Сливка загинув загинув за Україну і за тебе нікчема. Його два сини на відміну від тебе знають це і гордяться БАТЬКОМ. Герої не вмирають. Слава Україні.
бандера до Антон Показати IP 13 Грудня 2014 18:34
коментар було видалено
Лучанин до Майкл Показати IP 13 Грудня 2014 18:49
Ти ідіот! При чому тут Порошенко чи Гунчик. Він загинув за нашу країну і за нашу незалежність. І за нас з тобою. Я закликаю всіх припинити лити бруд на Президента і не принижувати державу.
Анонім до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2014 19:04
коментар було видалено
лучанин Показати IP 13 Грудня 2014 18:01
За весь Луцьк не треба розписуватися!
иван грозный Показати IP 13 Грудня 2014 20:39
украина серия вторая
гавну в наморднике Показати IP 13 Грудня 2014 20:41
коментар було видалено
Олег, горохівчанин Показати IP 13 Грудня 2014 22:26
Ігор Сливка, патріот України, буде вічно жити в нашій пам'яті та наших серцях! Герої не вмирають! Слава героям! Смерть кацапчукам! Шана і подяка за патріота його батькам, дружині та синам.
Анонім Показати IP 13 Грудня 2014 22:48
Співчуття рідним,хай спочивае з Богом.тяжка ,несправедлива втрата.
КРАЯНКА Показати IP 13 Грудня 2014 23:16
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
iralutsk Показати IP 14 Грудня 2014 02:31
Вічна пам'ять! А скільки ще таких ГЕРОЇВ помре...?!
Mik (галицька миша) Показати IP 14 Грудня 2014 08:18
Вiчна пам'ять загиблому вояку i патрiоту України!