USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Завтра у Луцьку - суд над Мігасом

19 Лютого 2017 12:34
Суд над Володимиром Мігасом, який у стані алкогольного сп'яніння збив неповнолітнього Владислава Андрушківа відбудеться завтра, 20 лютого у Луцьку, написав у мережі представник фан-руху «Волині» Тарас Третяк (більш відомий в мережі як Йофі Тофі).

«Завтра відбудеться суд над Мігасом, який в нетверезому стані збив хлопця на вулиці Дубнівській! Усім відомо, що гроші вирішують багато питань, проте суспільний контроль допоможе вершити правосуддя лише у рамках закону! Тому, небайдужі, підтягуйтесь завтра на 10:00 до Луцького міськрайонного суду! Не забувайте, що на місці хлопця міг би бути кожен!» – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 58-річний мешканець Луцького району, директор одного із приватних підприємств Володимир Мігас, перебуваючи за кермом автомобіля Mercedes у стані алкогольного сп’яніння (3,05 проміле) допустив наїзд на 16-річного хлопця на пішохідному на вулиці Дубнівській.

Через місяць після травми стан так званої коми змінив «аполічний синдром»: мозок хлопця працює з порушеннями, але реагує на зовнішні подразники. Тим часом винуватець ДТП Володимир Мігас вийшов під заставу в 275 тисяч гривень.

ПІд час попереднього засідання, Мігас запевняв, що того дня спиртного не вживав і їхав зі швидкістю 60 кілометрів на годину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Добрий лев Показати IP 19 Лютого 2017 14:35
Нащо ті цирки, "єжу понятно"що відпустять, сидять тількі ті хто бабок немає
Андрій Показати IP 19 Лютого 2017 16:50
А ти сходи до суду, чим більше людей в судді, як наглядач тим краще. Судді цього бояться
Суддя до Андрій Показати IP 19 Лютого 2017 17:04
Кого боятись? Ми за гроші і вас відпустим
Анонім до Суддя Показати IP 19 Лютого 2017 20:27
Господа Бога також не боїшся ?
голіцин Показати IP 19 Лютого 2017 17:36
Що там чмошники з конфіденту знов будуть захищати мігаса?
боголюбы Показати IP 19 Лютого 2017 17:50
Дадут условный с испытательным сроком, что в рамках закона, ребенок остался жив и деньги тут не причем, на его месте каждый второй мог быть.
АК 47 до боголюбы Показати IP 20 Лютого 2017 08:35
коментар було видалено
клоунада Показати IP 19 Лютого 2017 20:18
адвокат з прокурором і слідчим вже давно все порішали.
Марія Показати IP 19 Лютого 2017 22:17
А те що дитина наврядчи буде повноцінно здоровою це нічого?нехай такі падали далі розізжають містом з розстібнутою ширінкою і п'яні????
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2017 23:24
Цю тварюку не посадять тільки в тому випадку.якщо суддя і прокурор взяли чималеньку суму.
Andrew Показати IP 20 Лютого 2017 11:54
Батько потерпілого просить про перенесення розгляду справи. (щоб сина підлікувати, що а там буде видно, що далі).
Andrew Показати IP 20 Лютого 2017 12:09
Перенесено на 31 березня, 14:00