USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Волинь прощатиметься з бійцем ЗСУ

13 Червня 2015 13:08
14 червня, у селі Хотячів Володимир-Волинського району відбудеться похорон загиблого на сході бійця 24-ої бригади Вадима Сака. Згідно з попередніми даними, трагедія трапилася 10-го червня.

Про це інформує власкор «Вголосу».

Вадим Сак народився 21 серпня 1993 року у Володимирі-Волинському. Юнак закінчив Володимир-Волинське ВПУ за спеціальністю слюсар-ремонтник. На службу в Збройні сили України призвався у жовтні 2011-го року солдатом. Після навчального підрозділу попав на службу у Львівську область, місто Яворів, у 24-ту окрему механізовану бригаду.

Вдома залишилися мама та сестра Вікторія 2002-го року народження. Батько проживає із сім’єю окремо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ЗУПИНІТЬ ВІЙНУ! Показати IP 13 Червня 2015 13:25
Сиджу і плачу... Царство небесне Вадиму невинно вбитому і співчуття рідним. Жаль українських хлопців, яким випала така доля. Молодий цвіт України вмирає, багато поранених молодих хлопців, без рук і ніг . Мирне населення Сходу України в руїнах і пеклі . За що, Ви так дурні політики Росії і України знущаєтесь з мого народу. Ненаситність, грошелюбство і владолюбство політиків світу не має міри. Неначе люди подуріли... Все минає, гріх зостається. СХАМЕНІТЬСЯ , БІЙТЕСЯ ГРІХА.
мирне населення сход до ЗУПИНІТЬ ВІЙНУ! Показати IP 13 Червня 2015 15:41
??? Проблема в тім, що мир є у визволених містах і селах, а в окупованих - ні. Зупинити війну? означає вигнати московських окупантів та іже з ними...
Анонім до мирне населення сход Показати IP 13 Червня 2015 21:22
коментар було видалено
БОГ до ЗУПИНІТЬ ВІЙНУ! Показати IP 13 Червня 2015 17:00
перестань плакати гріха не має тому і неварто його боятись потрібно діяти інакше нас всіх знищать вони ніколи не нажруться і не заспокояться не вони своїх дітей хоронять все зупиниться коли жирки своїх дітей на кладовища повезуть коли самі поїдуть а до того буде ще гірше
наталя до ЗУПИНІТЬ В Показати IP 13 Червня 2015 15:26
ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ ,ВАС,МУДРА ЛЮДИНО
БОГ Показати IP 13 Червня 2015 16:52
це справжній мужик вмер як сміливий воїн в бою четь і хвала героям так і має бути а побратими коли повернуться додому ще не одному генералу голову прострелять за халатність і бездарніть це хіба офіцери це жопошники і кішкоблуди їх міце бути повішеним як собака навіть пулі гниди не варті скоро ми прості люди в кожного камнем кінем і поки голову не проламаєм не заспокоємся
А до БОГ Показати IP 13 Червня 2015 17:38
Помрій, помрій, ще ні одному товстож*пому генералу нічого не прострелили, і з нашим менталітетом не прострелять.
БОГ до А Показати IP 13 Червня 2015 20:07
порстрелять коли вже не буде що втрачати і коли таких назбираєтья 1000 а інакше вони на мясо як в іловайську перемелять
до БОГ Показати IP 13 Червня 2015 19:45
Цілком згідна і сподіваємося на БОГА, що так і буде, що ВІН дпсть народу розум і мужність саме так зробити!!!
БОГ до до БОГ Показати IP 13 Червня 2015 20:09
так робили просто час ще не прийшов найстрашніше своіх дітей