USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Зеленський анонсував нову програму зимової підтримки: яку допомогу отримають українці

1 Листопада 2025 18:55
Від грудня цього року в Україні почне працювати нова програма зимової підтримки, яка передбачатиме окрему допомогу для соціально вразливих категорій населення.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні, передає ТСН.

Він нагадав, що минулої зими майже 14 мільйонів українців скористалися тисячею гривень підтримки та іншими напрямками державних програм.

«Цієї зими теж будемо допомагати нашим людям. Я доручив уряду сформувати достатньо значимий пакет програм, які запрацюють вже в грудні, зимову підтримку. Ми зараз визначаємо, які конкретно елементи буде враховано», — повідомив Зеленський.

За його словами, цієї зими буде збережено таку ж пряму підтримку, як торік, яку можна буде витратити на найбільш нагальні потреби.

«Також ми запускаємо ще окрему програму для тих, кому найбільш складно. Це самотні старші люди, багатодітні родини, люди, які живуть в зонах бойових дій, деякі інші групи в суспільстві. Прем’єр-міністр України представить усі деталі», – зазначив президент.

Читати ще: Базова соцдопомога для сімей з низьким доходом: хто з волинян може її оформити та які суми

Володимир Зеленський додав, що цієї зими буде обов’язково збережено фіксовану ціну на газ, а також на електрику для побутових споживачів.

Окрім того, президент повідомив про заплановане розширення медичних програм.

«Проєкт чекапів, який готує Міністерство охорони здоров’я України, тобто можливість для кожної дорослої людини приділити більше уваги своєму здоров’ю, має запрацювати вже в січні», – зазначив він.

За дорученням президента уряд має представити деталі пакету зимової підтримки до 15 листопада.

Також в Україні почне роботу спеціальна програма транспортної підтримки, яка передбачатиме безплатний проїзд залізницею для всіх українців на відстані 3000 км.

«Я доручив пропрацювати спеціальну програму транспортної підтримки для всіх українців, і є вже пропозиції від «Укрзалізниці» – УЗ-3000. Три тисячі кілометрів, щоб кожен зміг безплатно в межах України обрати залізничні маршрути: Львів – Київ, Київ – Дніпро чи будь-які інші», – зазначив Зеленський.

За словами президента, цю програму зараз пропрацьовують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus