USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Зеленський повідомив три фінальних питання всенародного опитування

16 Жовтня 2020 10:44
Президент Володимир Зеленський офіційно оголосив три фінальних питання всенародного опитування. Опитування буде проводитись в день місцевих виборів, 25 жовтня.

Про це Зеленський заявив у відеозверненні, повідомляє РБК-Україна.

Так, будуть винесені наступні питання:

Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній раді до 300?

Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?

Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?

«Підтримуєш їх? Тоді приходь 25 жовтня на дільниці і дай нам знати твою думку», – повідомив Зеленський.
Президент також закликав пропонувати питання для наступних опитувань.

Раніше Зеленський назвав два перших питання всеукраїнського опитування. Ними стали питання щодо довічного ув’язнення за корупцію, створення вільної економічної зони на Донбасі.

Оплачувати проведення всеукраїнського опитування планують за рахунок українських меценатів, а його проведенням опікуватиметься громадська організація.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
турбо режим Показати IP 16 Жовтня 2020 10:52
Лишь бы день начинался и кончался тобой!
скептик Показати IP 16 Жовтня 2020 10:57
1.проблема не у кількості депутатів, а у їх якості. пропозиція зменшити кількість депутатів направлена на полегшення керованості депутатським корпусом з боку офісу президента, тому НІ. 2.застосування канабісу в медичних цілях абсолютно доречне, оскільки в медицині і так вже використовується цілий ряд наркотичних речовин. тому ТАК. 3.використання будь-яких міжнародних гарантій цілком і повністю відповідає меті захисту національних інтересів України та її безпеки, тому безперечно ТАК
скептик Показати IP 16 Жовтня 2020 10:59
ПАНЕ ГАРАНТ !!!!!!! А МОЖЕ МЕНІ ВЛАШТУВАТИСЬ ДО ВАС РАДНИКОМ ? МЕНЕ ВАША ЗАРПЛАТА ВЛАШТОВУЄ
Клава Показати IP 16 Жовтня 2020 11:03
Хоче поламати Конституцію України - пустити бази НАТО?
Просто до Клава Показати IP 16 Жовтня 2020 11:41
Знаєш хоть шото таке НАТО?
скептик до Клава Показати IP 16 Жовтня 2020 11:43
клаффа, ти відстала від життя . бази парашки в криму вже 30 років. і нічо. конституція не хрюкає
правдиво до скептик Показати IP 16 Жовтня 2020 12:41
обдерта "слугою"трикратно пенсія хрюкає!
скептик до правдиво Показати IP 16 Жовтня 2020 15:02
то так аби щось пукнути ?
Юристкиня Показати IP 16 Жовтня 2020 11:14
У день виборів опитування є однозначно рекламою! Куда дивляться всякі Європи?
Просто Показати IP 16 Жовтня 2020 11:24
Окрім "пяткі" важливіших питань нема.... Можливо роль поліції в суспільстві? Бо вона для клоунади в нас. Може смертну кару, для злочинців, які вбивають, крадуть, а ми їх кормити маємо. Може, те що держава нічого не робить для суспільства через ї&&чих казнокрадів!? Наркоманів кончених і так в кожному дворі хватає, шпана малолітня торгує на кожному кроці.
Мэр Вентспилса до Просто Показати IP 16 Жовтня 2020 12:35
... вслед за натовскими солдатами в город хлынут простит*тки, и от этого выиграют все – кафе, рестораны и простит*тки.
скептик до Мэр Вентспилса Показати IP 16 Жовтня 2020 16:11
простит"тки при владі ? так вони і так є
правдиво Показати IP 16 Жовтня 2020 13:04
Ганебно звертаючись тикати до десятків мільйонів людей це ознака хама й не вихованості!
У х Показати IP 16 Жовтня 2020 13:58
Ай як класно придумали, агітація в день виборів заборонена. А їм можна, ще й поведуться "розумахи"