USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Під стінами волинської прокуратури - протест пайовиків

24 Березня 2014 19:00
Під стінами обласної прокуратури сьогодні, 24 березня, відбувся протест пайовиків сільгосптовариства "Україна-Баїв", що у селі Баїв Луцького району.
Люди приїхали відстоювати своїх господарів й власні заробітки. Селяни скаржаться, що на їхнє підприємство тиснуть правоохоронні органи.


Власники сільгосптовариства сперечаються, задіяні правоохоронні органи, відкриті кримінальні справи, а пайовики приїхали в Луцьк під стіни обласної прокуратури відстоювати своїх господарів й власні заробітки.

Прийшли зо три десятки людей.
Про ситуацію розповідає голова Одерадівської сільської ради Анатолій Ковальчук, якого запросили приїхати в обласний центр селяни:
«Ці проблеми у нас почалися торік в серпні місяці. Власники ТзОВ «Україна» вирішили розійтися. Це підприємство орендувало землі на території Баївської й Одерадівської сільських рад. Там було три власники: Ігор Павлович, Василь Ярема та Ігор Панчук.

Панчука на території сільради ніхто не бачив, з громадянами він не зустрічався. Тут працювали Ярема і Павлович, які орендували землі й розраховувалися з людьми.

Зі слів Панчука, то йому не прозвітувалося підприємство на прибутковість за 3 роки. Він вивів їх з власників товариства, а ті створили своє підприємство «Україна-Баїв» й почали господарювати».
«Розпочалися суди. От люди переживають, що вони можуть лишитися ні з чим. Адже селяни хочуть працювати з Павловичом і Яремою, бо вважають їх добрими господарями.

До утисків долучилися й правоохоронці. Слідча СУ УМВС України у Волинській області Надія Желєзна-Бондарук проводить незаконні дії по вилученню майна в новому підприємстві.

Вилучили кукурудзу й завезли в інше підприємство. А зерно кукурудзи мало зберігатися до судових рішень. От, так же з ріпаком, який мали на поля сіяти, забрали і продали. Це підприємство могло б на продажі заробити 600 тисяч гривень, а його продали за 40 тисяч гривень. А минулого тижня приїхала Желєзна-Бондарук і забрала частину техніки господарства, що заважає нормально проводити весняно-польові роботи», - каже Анатолій Ковальчук.

До людей прийшла людина Ігоря Панчука, Олена Черьомуха, яка почала говорити про достовірність документів, згідно з якими колишніх співвласників відсторонили від справи, втім, люди дуже негативно сприйняли її заяви та почали висувати свої аргументи, відбулася суперечка. Олена Черьомуха під вигуки «Ганьба» й «Геть звідси» пішла від обурених селян.
Зі слів людей, ця жінка приїхала з Києва щоб через ЗМІ підривати авторитет новоствореного підприємства «Україна-Баїв». Для прикладу сказали, що в газеті «Слава Праці» була замовна стаття, де була поширена неправдива інформація. Цю газету тепер блокують в сільрадах.

Ігор Павлович розповів, що з 2008-го року в ТзОВ «Україна» мали свою частку такі люди: «Ярема мав 20%, я 20%, Панчук 32%, Шафета 14% і Хінсинський 14% статутного фонду. З 2008-го року почало працювати з новими засновниками».
Уже в 2009-му році Ігор Павлович став генеральним директором.

Спочатку підприємство обробляло 540 гектарів землі, збільшили свої потужності до 2 тисяч гектарів землі.

Аграрій розповідає, що оборудки почалися з 2011-го року, як підприємство «стало на ноги»: «2011-й рік, за дорученням Шафети і Хінсинського, Панчук переоформлює їх частки на свою тещу Громиху Ангеліну безкоштовно. Вона отримує 60%. Ми з цим змирилися. По тому, ми взяли кредит, його погасив Панчук, ми йому той мільйон гривень повернули, а він почав вимагати відсотки – 600 тисяч гривень, але не від підприємства, а від мене особисто, щоб я, як фізична особа, їх повернув. Він сказав, що якщо я це не зроблю, то на мене відкриють кримінальну справу.

Він звернувся у господарський суд, який відмовив йому в стягненні відсотків.

По тому, відкрили кримінальну справу, за яку мені світить від 7 до 12 років позбавлення волі по статті перевищення службових повноважень, ніби то я не поділив дивіденди для його тещі. Це тягнеться й досі. Я зібрав збори з колективом підприємства «Україна», пайовиками. Люди вимагали від нього забрати заяву і не судити мене, він не погодився. От ми і створили нове товариство, заключили з людьми угоди й провели осінню кампанію в товаристві «Україна-Баїв», де посіяли 1200 гектарів озимини й підготовили землю до весняно-польових робіт».

Люди підтримують нове підприємство й вимагають правоохоронців не тиснути на аграріїв.

Кажуть, що готові до масштабніших протестів, аби їх почули.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
павло Показати IP 24 Березня 2014 21:25
Павлович молодець!Людина насправді хоче працювати на землі і люди його підтримують!а такі як панчук нехай працюють на свому панхімі!і не перекладають з хворої голови свої проблеми на здорову!!
Галя до павло Показати IP 25 Березня 2014 00:47
ти його бачив в полі? Коли це було, п'ять років назад? Він на чужих грошах почуяв себе господарем і втратив розум, тільки керує. На фірмі не має тверезих працівників в полі жодного, бо Павлович нормальним хлопцям не платить, нал'є горілки - а ті ішаки і пашуть, то 500 гривень пренесуть, то 950 грн. В МІСЯЦЬ! То не людина, то худоба, тільки дешева бо зараз на нього страшно дивитися - бачила в місці перелякане таке, а по селі ж важності дає йому порочна ... з тіткою Л. (готує вона дійсно добре), що язик має ого-го який довгий
Rrrr Показати IP 24 Березня 2014 21:32
Павлович - злодiй! Хай йде в тюрму. бабцi сушiть сухарI. Мiтинг з Ковальчуком - робота Волошенюка (руки в нього в кровI).
павло до Rrrr Показати IP 24 Березня 2014 21:39
Панчук бідний вже стільки бабла потратив щоб Павловича нагнути, але ніфіга не виходить!!!В павловича вродіби хоч документи на землю є , а в Панчука тільки..........слова, слова, слова!!!Цікаво чи ТОВ Україна хоч один гектар посіяла?
Костя до павло Показати IP 24 Березня 2014 23:34
Слова Павловича-афериста
Баів Показати IP 24 Березня 2014 22:20
Крвальчук ригіонал і подельнік Павловича. Вони обікрали людей і Панчука. Люди це зрозуміють, але буде пізно. Прийшло 30 пайовиків з 500 і ті проплачені . Геть злодіїв з наших сіл.
Всезнайко Показати IP 24 Березня 2014 22:33
коментар було видалено
Сашко Показати IP 24 Березня 2014 23:31
Павлович з Яремою - аферисти, це не пайщики стоять а родичI I п'янi трактористи I довгий з городка Блащук (разом крав з Павловичем)! Злодiй - в тюрму!!!!!!!!
Не просто все Показати IP 24 Березня 2014 23:35
Робіть хоть щось . Розуміння і підтримка . Ігор молодець !!! Ми з Тобою.
Шкода Показати IP 24 Березня 2014 23:36
Панчук знов все прос**ав ...
Незалежний журналіст Показати IP 24 Березня 2014 23:58
23 березня 2014 року в с. Баїв Луцького району відбулись загальні збори громади. Збори ініціювало СГТзОВ «Україна» в особі успішного бізнесмена Волині Панчука Ігоря Петровича. На збори прибули представники органів державної влади області, зокрема серед присутніх були: в.о. голови Луцької адміністрації Сидорчук Арсен Арсенович, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Горбенко Юрій, спеціаліст відділу Держсільгоспінспекції у Волинській області Олександр Колбасюк, серед інститутів громадянського суспільства були представники Правого сектору та Народної Самооборони. Такої напруги в селі Баїв ще не було… Збори були призначені на 15:00. Невідомі мешканцям с. Баїв громадяни близько 20 осіб прибули до місцевого клубу близько 13:00, як ми пізніше дізналися їх привезли Ярема Василь Петрович та Павлович Ігор Іванович. Зі слів цих протестуючих за не допуск представників СГТзОВ «Україна» до проведення зборів, їхня мета: нам не цікаво що нам будуть говорити… ми підтримуємо Ігоря Івановича…». Люди вели себе агресивно, були добре нацьковані організатороми цього анти руху Павловичем І.І. та Яремою В.П., не дали вони й виступити представникам державних органів. Слово за слово, вигуки, аморальність поведінки цих осіб вражала навіть спокійного зав клуба Івана, який відповідальний за приміщення клубу… чоловік думав, що клуб ці люди рознесуть.. Кричали-кричали, але збори відбулися. Правда до людей донесена! Слова формальної юридичної оцінки ситуації висловила представник розграбованого підприємства СГТзОВ «Україна», директор юридичного департаменту ЮК «Бізнес капітал Менеджмент» (м. Київ) Олена Черьомуха. Без правок та формацій наводимо текст звернення до громади юриста: «Чи можна побудувати своє щастя на чужому стражданні? Чи можна «вкрасти своє щастя»? Такі питання стоять сьогодні перед правонаступником бувшого колгоспу «Україна» - сільськогосподарським товариством «Україна». Чи мають права люди, що понавішували десятимільйонні борги на підприємство, що є Гарантом виплати за майновими сертифікатами більше 500 пайщикам на суму близько 3 мільйонів гривень - створити видимість нової сторінки господарювання з використанням основних засобів розграбованого товариства, тієї ж землі і при чому не вживати ніяких заходів з правового, мирного, безконфліктного захисту хоча б майнових прав селян… Звичайно питання це риторичне, можливо більшість з вас впевнені в тому, що краще вже не буде. Але, хочу відкрито з вами в цьому погодитися. Краще, сьогодні, дійсно не буде. Чому, поясню: З 2008 року в сільськогосподарське підприємство Україна бувшим його керівником Василем Яремою був на правах інвестора запрошений відомий на той час уже успішний бізнесмен Волині Панчук Ігор Петрович. Людина серйозна, амбіційна, поважна, з міцними соціальними зв’язками як в економічній так і політичній сферах. Збори пайовиків ще у далекому 2008 році були напружені, для них це чужина… Знову ж але… Інколи краще якийсь час помити чужі підлоги, аніж все життя відмиватися від чужої крові. Саме цей вислів підходить до опису тих подій, що мали місце далі… За домовленістю Яреми Василя, як керівника підприємства та інвестора Панчука Ігоря Петровича керувати діяльністю товариства продовжить і на далі Ярема Василь, людину так би мовити «контролера-партнера» Панчук Ігор Петрович надав саму довірену ще тоді, близьку всій його сім’ї чоловіка, що працював в холдингу його компаній більше десяти років ---- Ігоря Павловича. Минув рік… підприємство з фінансовою ін’єкцією Панчука І.П. так і не ожило… тоді контролер-партнер Павлович Ігор за вказівкою того ж Панчука І.П. очолює товариство. Знову Панчук І.П. інвестує значну суму грошей, так би мовити додатковий бізнес-план… Були поряд з Павловичем І. ще два чоловіки від інвестора Панчука І.П., що поряд розвивали підприємство. Сьогодні, один з них, це Шафета Олександр, присутній тут… Умови праці в Панчука прозорі…. Праця-гроші, керуєш і працюєш – гроші та право голосу в підприємстві, тобто власність. Новий бізнес-план Павловича по господарству був розрахований на три роки. Ось літо 2013 року… Панчук розраховує на дивіденди… звіт про діяльність, а Павлович керівник уже не той близький колега, не щирий друг сім’ї та й професійні погляди у чоловіка стали інші… якісь дуже самостійні, хоча Панчук при залученні його до підприємства дав останньому прав та всього на 20 % а не на всі 100 %.... Так відбулася перша зустріч конфлікту інтересів Панчук – та Павлович…. Інвестор Панчук, був неоднозначно шокований від такого «на пере косяк» Павловича,людину, яку останні 14 років професійно виховував, забезпечив благополучне сімейне життя, у Павловича сьогодні четверо дітей… І так відбулася інша конфліктна група – Панчук – Ярема… Саме Василь Ярема вперше відкрито заявив інвестору Панчуку, що підприємства куди вкладували Панчука гроші вже не має, є інше ТОВ «Україна-Баїв», але відношення до нього той правда ніякого не має…. Дев’ять місяців … це відлік часу народження нового життя… Українські традиції вчать нас обрядів, пов'язаних з народженням дитини. Так, вони є передродові, власне родильні і післяродові. Нашого диття ще не має… зараз ми його творимо… Тому, сьогодні важливо відкрито та чесно подивитися в очі тій ситуації, що є в сім’ї господарства «Україна»… інвестор… пайщики та керівництво, бувше керівництво та видимість існування нових батьків господарства – Україна-Баїв… Нас всіх вчили.. батьків не обирають… відречення від батька чи матері – завжди було гріх. Тому, щоб у нас не було ніяких несподіванок та неприємностей, щоб наша родина була повноцінною, як ще кажуть у народі щоб мали Хату з дітьми — бо це базар, а без них хата — це цвинтар. Відкрито, чесно вимушена підбити підсумок конфлікту господарства за керівництва Яреми Василя та Павловича Ігоря. Заборгованість перед Банком Львів – 2 000 00 грн., перед Банком Кредо – 1 000 000 гривень, інші кредитори, такі як Агро-Маяки, агробонус і т.і. – 2 500 000, борги перед Податковою інспекцією – 3 500 000 грн. інші – близько 1 500 000грн. Так, сьогодні, наша СГТзОВ «Україна» має боргів на суму близько 12 000 000 грн., серед учасників чи керівництва ні Яреми ні Павловича не має. Майна в товаристві не має, пайові зобов’язання перед пайщиками – припинені за договором між Україною в особі Павловича та гр. Боярського від 03.10.203р., та протоколу загальних зборів пайовиків від 2001 року. Майно, що числилось за Україною безоплатно передано Україні-Баїв, договори оренди землі належним чином не перезаключені – вони продовжують діяти та числитися за Україною… Те, що я зазначила, це є кримінал… шахрайство та службові злочини. Вчинене діяння бувшими керівниками Яремою та Павловичем за втягування чи можливо і за зговором з бухгалтерами Корольчук та Генсіровською передбачає відповідальність за рядом статтей Кримінального Кодексу України… Та чи значить, те, що «знищення» рейдерською схемою підприємство Україна не має права на життя… На це питання відповідь потрібно шукати разом. Поясню чому, Україна – це правонаступник КСП Україна, тобто законний утриманець майнового пайового фонду, в тому числі і людського паю… З банкрутством України, за задумом Павловича та Яреми раз і назавжди зникають питання пайщиків… та й ситуація з Панчуком на руку – є на кого це спихнути… хто там що розбере… Проте, гроші люблять рахунок, а юристи з економістами – люблять правду та порядність, відкритість …тому такі безчесні дії сьогодні проявлені… Що буде далі залежить від всіх учасників цього конфлікту… Головне, як на мене, це не повторити кінець п’єси Івана Франка «Украдене щастя», це відомий оригінальний драматургічний твір… за яким різні відтінки сімейних відносин принесли смерть…тому, мені здається, лише на краю прірви людина розуміє істинну ціну своїх вчинків та дій. Те саме відбувається і сьогодні з Павловичем та Яремою. Невдовзі вони відчують справедливий суд і над вчинками проти інвестора, людини, підприємства та людей-пайовиків, яких позбавили майна. Вони звернуться до людей, яких довгий час нахабно грабували, напихавши собі кармани грішми… та на чужій біді свого Щастя не збудуєш. Кожен з них, і Ярема і Павлович хотів бути щасливим. Вони помилилися, але йшли своїм шляхом, який врешті-решт став зрозумілим і для нас, єдине що він не привів їх до істини — зло породжує лише зло. Тому і інколи краще якийсь час помити чужі підлоги, аніж все життя відмиватися від чужої крові. Це не загроза життю і не загроза здоров’ю. Це лише загроза звичному комфорту. В моїй системі цінностей це — недостатній мотив для цинічної брехні та співпраці зі злочинцями. А на ваші крики, мої шановні, я скажу таке: Я прекрасно розумію, коли люди ламаються і здаються в намаганні зберегти власне життя. Я прекрасно розумію, коли люди йдуть на будь які поступки, бо погрожують їхнім близьким і рідним. Я би сама пішла на будь-які поступки, щоб захистити тих, кого я люблю. Але я не розумію, коли люди «капітулюють», бо їм, бачте, треба годувати родини. В цій країні є безліч прибиральниць, продавців, будівельників, таксистів, які годують свої родини. Вони живуть тяжко, але загроза голодної смерті перед ними не стоїть. Тому зізнайтеся, дорогі: ви прогинаєтесь не тому, що вам треба годувати родини. А тому, що ви хочете годувати їх так само добре, як і раніше.
07 Показати IP 25 Березня 2014 00:01
Сьогодні профукав підозрюваний в розкраданнях чужого майна в особливо великих розмірах і зловживаннях службовим становищем Павлович апеляцію моднявого адвоката з Конфіденту! Суд чому не звернув уваги на вашу брехню? Бо там розумні люди, і якщо вкрав - то хоч ділись...(як раніше з Івасютою..), у Павловича - агонія
Нестор Показати IP 25 Березня 2014 00:10
Коли зняли Башкаленка з посади, Павловича та Ярему не має кому уже кришувати. Слідство запрацювало, оголошена підозра і в них зараз срачка. Він живе в шикарному особняку - але продати не може, він має депозит - але зняти не може, в нього є знайомі - але позичати гроші вони йому відмовляються, бо все по закону в арешті. Чекай Павлович суд, а група підтримки - чорнороті бабці Ковальчука хай сушать сушку, бо коли ти сядеш злодій Януковічцький (зробив рейдерство "по донецькі") ТЕБЕ СЕЛО З'ЇСТЬ. Всі знатимуть правду, що ти шахрай, крадун, зрадник і брехун,, доречі за кухарку правда. свічка мені не треба, ось Григорій Федорович Боярський фото гарні передав. Ганьба і сором Ковальчуку Анатолій - ТИ ЗРАДНИК НАРОДУ, ВОНИ ТОБІ ГРОШІ ВИНІ, А ТИ ТУТ МІТИНГИ УСТРАЮЕШ - ЧИ ГРОШІ В КАРМАН ПОЛОЖИВ ЯК ТВІЙ КУМ ВОЛОШЕНЮК (ЕКС ГОЛОВА ЛУЦЬКОЇ РР). ЗЛОЧИННУ ВЛАДУ ГНАТИ ТРЕБА ДО ТЮРЬМИ!!!!! ПРАВИЙ СЕКТОР ДЕ ВИ?
07 Показати IP 25 Березня 2014 00:18
http://s019.radikal.ru/i633/1403/60/3e16dcbb4b80.gif
07 Показати IP 25 Березня 2014 00:20
[URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s52.radikal.ru/i138/1403/8b/45b5411b9a00.gif[/IMG][/URL]
Сашко Показати IP 25 Березня 2014 00:25
Павлович дуже злякався, він трусився весь біля прокуратури, реальної криши в нього ж не має, ось це й використовує останній шанс - пробити на жалість і не дати змоги заперечити як очевидне так і документальне - короче сховався аграрій за юпками бабок-тітушок. а скажіть як можно заперечити таке:в грудні 2013р. без рішення загальних зборів засновників товариства директором Павловичем І.І. фактично здійснено самоліквідацію СТОВ «Україна», тому що по-перше, розірвано договори зі всіма пайовиками землі та майна, по-друге, реалізовано основних засобів за первісною вартістю на суму 226573,72грн., реалізовано цукру на суму 193953,30грн., реалізовано кукурудзи на суму 500910,00грн., реалізовано (переведено) всю худобу у ТОВ «Україна-Баїв» на суму 306068,61грн. це трошки... поїдьте на боженка (жовтий забор - віла Ігоря Івановича)... і спитайте де ваше майно
до Сашка Показати IP 25 Березня 2014 00:28
а як тобі таке: Всього Павловичу І.І. безпідставно (незаконно) відображено заборгованість підприємства по позиці на суму 1763648,60грн..(675291,90грн. + 40000,00грн.+ 86196,70грн.+ 164160,00грн. +198000,00грн. +600000,00грн. ) Із них в жовтні 2013р. 715291,90грн. (675291,90грн. + 40000,00грн.) бухгалтерією підприємства шляхом «виправлення помилки», що також є безпідставним, бо відсутні на це підтверджуючі первинні документи, зменшена заборгованість підприємства по позиці перед Павловичем І.І., решта безпідставно нарахованої (сформованої) позики в сумі 1048356,70грн. ( 86196,70грн. + 164160,00грн. + 198000,00грн. + 600000,00грн.) Павловичем І.І. отримана з каси підприємства.
а таке хочете Ігор І Показати IP 25 Березня 2014 00:29
В листопаді 2013р. Павловичу І.І. згідно акту про виконання робіт від 28.11.2013р. нараховано додаткової заробітної плати в сумі 198,0тис.грн. за обмолот кукурудзи та сої. При цьому єдиний соціальний внесок не нараховано та не утримано, ПДФО не утримано і до бюджету не сплачено, суму нарахованої заробітної плати по рах. 661 «Розрахунки з працівниками» не відображено, а збільшена кредиторська заборгованість по позиках перед Павловичем І.І. на суму 198,0тис.грн.. Дана операція є дуже сумнівною взагалі, тому що сумнівно, що він міг самостійно обмолотити 360г. за 30 робочих днів, при цьому будучи у відпустці виконував функції директора, що підтверджують підписані ним щоденно первинні документи. В листопаді 2013р. Павловичу І.І. згідно актів про надання в суборенду (?) бурякозбирального комбайна Vervat за 4 минулих роки (?) нараховано орендної плати в сумі 600,0тис.грн.. При цьому бухгалтерією в бух обліку не відображено як додатковий дохід і ПДФО не утримано, а безпідставно збільшено кредиторську заборгованість по позиках перед Павловичем І.І. на суму 600,0тис.грн.. Безпідставне нарахування доходу чи збільшення позики від Павловича І.І. пояснюється ще й тим, що орендувати і використовувати в господарській діяльності бурякозбиральний комбайн повних 4 роки (безперервно 48 місяців) є абсурдним, тому що бурякозбиральні комбайни зазвичай працюють один-два місяці на рік. «Орендований» комбайн не обліковувався на підприємстві в позабалансовому обліку, як належить, у відповідності до Інструкції Мінфіну України № 291 від 30.11.1999р. В період його «оренди» відсутні первинні документи на списання палива чи запасних частин на його утримання і експлуатацію. Крім того працівники бухгалтерії не змогли пояснити взагалі чого нарахування здійснювалось несвоєчасно, а лише в листопаді 2013 року – за 4 попередніх роки.
лучанин до а таке хочете Ігор І Показати IP 25 Березня 2014 06:16
А це все свідчення що ПАНЧУК ***!!!!!!!!!!як так власник немає уяви що робиться на підприємчтві?????????А через кілька років опамятався?а коментарі дійсно проплачені!бо пишется завжди всюди одинаково!можна ці коментарі співставляти з іншими статтями і в інших виданнях, точ в точ.
Толя Показати IP 25 Березня 2014 00:30
ця ********* Павлович так грабила, а ті д*ри там оруть, в поле всіх! я за 198 000 тоже буду трактористом
е.. до Толя Показати IP 25 Березня 2014 01:12
краще тоже ори за такі гроші
від Панчука Коля з Т Показати IP 25 Березня 2014 00:39
Павлович і Ярема будьте мужиками! Не ховайтеся за юпками своїх крикливих і глухуватих тітушок-старушок! будьте чемні - ви ж аграрії, працюєте з навозом. знайте те смердить, що кричить. несіть документи журналістам і буде порядок. друге - відайте вкрадені вами гроші кредиторам, або позичте у Волошенюка з Ковальчуком (партнерів по бізнесу) і йдіть - в д...!
від павляремки Показати IP 25 Березня 2014 00:41
ми трусішкі-пацанішки, ми вже все роздали. дали Башкаленко з паракою тілько 200 зелених капустин, ще трішки взяв Анатолій (бо його раді ми винні 60 тис.грн податку), і кумцю Ігорю васьковичу дали 50, бо він кум Маселка з району... хлопці спасіть нас чи депортуйте ту жінку
Павлик Показати IP 25 Березня 2014 00:51
я чесний аграрій. я на тракторі роблю за 198тис.грн., ще в мене є тракторець 1989р.в., який лоховському ТОВ здаю в оренду за 600 000грн., короче ще я вкрав депозит 600 000, я чесний і бабки мої. я сьогодні на автобус Ковальчуку дав аж 350 гривень, він їм ще сосатільних цукерок і води мінеральної купив. вони гарно попрацювали - покричали я вдоволений, мене це тішить, я дурак і вірю в себе.
Цар Анатолій Показати IP 25 Березня 2014 11:04
Я кум Волошенюка. В цій історію маю долю 7 %. Почалося все з автобуса для тубика (Кухарука), я його дав щоб хлопці "крали" картоплю і свинину з фірми. Бізнес пішов, куму дали 30% в фірмі куде накрадене (ой чесним трудом зароблене) звозили, якось вона так називається Баїв-Україна чи "Рога і копита"... Потім ментовка начала бурлити... Кум позвонив Башкалику - все рішилося, ми двіжували далі...а тут Бурденець суд програв і кума ще потім зняли з посади - наручники Башкалику революціонери подарували і все пропало я думаю... пішов покланявся у ноги Панчуку, переконав його що я голова сільсовету ще той, мужик, господар і буду боротися за людей, він ніби мені повірив, я його то дурив, то зараз маю прища на лобі... Панчука я лічно не кідав, це робота кума і двух цих обормотів Яремки і Павлика, ну якщо без ст. 63 КУ (статуту Партії регіонів) хіба на 50 штук газети "Слава праці", яку взяв щоб роздати людям - для викриття мого підпольного бізнесу... зараз стою й кричу, руками махаю, а сам думку гадаю... ось свято сьогодні СБУ - піду туди ще там полижу..., може пронесе
прохожий Показати IP 25 Березня 2014 12:58
які 33 пайовика. Я живу в с. Городище-1. Значить серед присутніх, зазначених вами Журналісте, пайовиків є: точніше пайовиків не має. Там були: голова Одерадівської сільради - Ковальчук Анатолій (1), підозрюваний в аферизмі і ін. - Павлович Ігор (2), його сім'я: четверо дітей і жінка, інша його жінка (7), головний комбайнер по муткам Вася з с. Городок (8), бухгалтерши-спільниці Павловича - Генсіровська і Корольчук (10), депутатик-спільник Ярема Василь (11), "главарь хищений людського пайового майна" Боярський Григорій (12), три тракториста з жінками (18), два водія супер нової фірми (шо привезли людей в Луцьк) (20), і п'ять бабусь (яких кляне все село за злі язики) (25). Якщо шось не так - звірьте з фотографією пайовиків і попробуйте найти хоч одного пайовика! Журналісти не соромте працю селян, не видавайте це кодл... за людей, що мають паї. пайовики ніколи злодіїв не будуть захищати, так як їм той пай дорогою ціною обійшовсь.
орган слідства Показати IP 25 Березня 2014 13:52
протягом акцій протесту в Україні у грудні 2013 - лютому 2014 фінансував діяльність тітушок, рух яких організовував екс-губернатор Волинської області Башкаленко Олександр. Таку фінансову допомогу надавав в обмін на сприяння в непритягненні (уникненні) до кримінальної відповідальності за кримінальним провадженням, що розслідується УМВС України у Волинській області за "рейдерським пограбуванням СГТзОВ "Україна". Рейдерський грабунок підприємства збагатив Павловича І.І. на суму близько 10 000 000грн. Всі активи підприємства були виведені на підконтрольне йому ТОВ "Україна-Баїв". Кришування здійснювалося через корупційну схему партії регіонів, за участі екс-голови Луцької районної ради Волошенюка Ігоря (його водій мав офіційно 30% в новоствореному ТОВ "Україна-Баїв").
Кум Павловича Показати IP 25 Березня 2014 19:30
Все в коментах про Iгоря шкода та правда. Це ****о рiдке, нема слiв
Кредобанк Показати IP 26 Березня 2014 11:14
Публічне акціонерне товариство "Кредобанк" звернувся з позовом до відповідача - Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна" та просить стягнути 474 523,03 грн. в т.ч: простроченої заборгованості по кредиту - 459 986,21 грн., прострочених процентів за період з 01.12.2013р. по 31.12.2013р. - 7 327,86 грн., пені за простроченою сумою кредиту за період з 26.07.2013р. по 28.01.2014р.- 6 438,89 грн., пені за простроченими відсотками за період з 26.07.2013р. по 28.01.2014р. - 395,59, пені з простроченою комісією за продовження строку кредитування за період з 26.07.2013р. по 28.01.2014р.- 19,48 грн. за кредитним договором №44/11 від 02.12.2011р. вирішив: 1.Позов задоволити. 2.Стягнути з Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Україна» (Волинська обл., Луцький р-н, с. Баїв, вул. Перемоги,1, код ЄДРПОУ 03737416) на користь Публічного акціонерного товариства "Кредобанк" (79026, м. Львів, вул. Сахарова,78, код ЄДРПОУ 09807862) 474 523,03 грн. в т.ч: простроченої заборгованості по кредиту - 459 986,21 грн., прострочених процентів - 7 327,86 грн., пені за простроченою сумою кредиту - 6 438,89 грн., пені за простроченими відсотками - 395,59 грн., пені з простроченою комісією за продовження строку кредитування- 19,48 грн. та 9 490,47 грн. в повернення витрат по сплаті судового збору. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37596268
Судовий реєстр Показати IP 26 Березня 2014 11:17
про відсторонення від посади директора ТзОВ «Україна-Баїв» на строк 2 (два) місяці відносно підозрюваного ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Лісний Хлібичин Івано-Франківської області, українця, громадянина України, проживаючого у АДРЕСА_1,за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 364 ч.1, 27 ч.2, 191 ч.5 КК України Досудовим слідством встановлено, що ОСОБА_4, будучи генеральним директором СГТзОВ «Україна» та одночасно являючись директором ТзОВ «Україна-Баїв», маючи особисту корисливу зацікавленість, без погодження із іншими засновниками першого товариства уклав договір купівлі-продажу великої рогатої худоби за №15/10-02 від 15.10.2013 на загальну суму 306 068,61 грн., в т.ч. ПДВ 51 011,5 грн., за яким СГТзОВ "Україна" виступало Продавцем, а ТзОВ "Україна-Баїв" Покупцем. На виконання умов вказаного договору СГ ТзОВ "Україна" продало ТзОВ "Україна - Баїв" живу худобу (молодняк, свині, коні, корови) на загальну суму 306 040,70 грн., в т.ч. ПДВ 51 006,78 грн., що підтверджується та актом прийому-передачі № 2 від 15.10.2013. Однак, станом на 17.02.2014 розрахунок за вказаним договором купівлі - продажу з СГ TOB "Україна" не проведено. Крім того, ОСОБА_4 виступаючи як генеральний директор СГ TOB "Україна", зловживаючи своїм службовим становищем, в порушення п. 15.14.3 Статуту даного товариства, без погодження із іншими співзасновниками товариства та без укладання договору купівлі - продажу між СГ TOB "Україна" та ТзОВ "Україна - Баїв" реалізував останньому товариству цукор в кількості 37 781 кг на загальну суму 193 953 грн., в т.ч. ПДВ 32 376 грн. Розрахунки за даний товар між товариствами станом на 17.02.2014 також не проведено. Він же, діючи умисно, переслідуючи особисту корисливу зацікавленість та мету заволодіння грошовими коштами товариства шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, за період з 01.01.2011 по 31.11.2013. заволодів майном СГ TOB «Україна», чим заподіяв збитків на загальну суму 1 763 648, 60 грн., що в шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян та становить особливо великий розмір. Відсторонити ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 від посади директора ТзОВ «Україна-Баїв» на 2 (два ) місяці, тобто до 18.05.2014 року включно. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37746531
Заборона Павловичу к Показати IP 26 Березня 2014 11:27
Заборонити ОСОБА_2 до вирішення позову по суті вчиняти наступні дії: представляти сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Україна» в усіх державних, громадських, приватних та інших організаціях, органах і установах як на території України, так і за її межами; укладати та розривати договори (угоди), вчиняти інші юридичні дії від імені сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Україна»; підписувати від імені сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Україна» банківські та інші фінансові документи, крім документів, які стосуються нарахування та сплати податків та обов'язкових платежів, та нарахування і виплати заробітної плати працівникам сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Україна»., відчужувати майно, яке належить сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Україна». http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/34170146 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35250036
співпраця Павловича Показати IP 26 Березня 2014 11:28
Відповідно до договору купівлі-продажу основних засобів від 15.10.2013 №15/10-01 власник основних засобів СГ ТзОВ «Україна» надалі – Продавець, в особі в. о. генерального директора Яреми В. П., що діє на підставі Статуту і ТзОВ «Україна-Баїв», надалі – Покупець, в особі директора Павловича І. І. уклали договір про купівлю основних засобів – Трактор кол. МТЗ-82 вартістю 24000 грн. з ПДВ та Трактор Т-157к вартістю 18000 грн. з ПДВ.
Агробонус Показати IP 26 Березня 2014 11:31
"21" жовтня 2013 р. № 903/999/13-1 На виконання рішення господарського суду Волинської області від 09.10.2013р., Рішення набрало законної сили 21.10.2013р. Стягувач: товариство з обмеженою відповідальністю "Агробонус" (08296, Київська область, м. Ірпінь, смт. Ворзель, вул. Крупської, 18; адреса для кореспонденції: 04116, м. Київ, вул. Старокиївська, 10 "И", офіс 205, офісний центр "Кубік-центр 2", код ЄДРПОУ 36426339, р/р №2600730553401 в ПАТ "Банк Кредит Дніпро", МФО 305749). Боржник: сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Україна" (45643, Волинська область, Луцький район, с. Баїв, вул. Перемоги, 1, р/р 26006942 у ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", МФО 303569, код ЄДРПОУ 03737416).
Підсумок Показати IP 26 Березня 2014 11:33
209. Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом 1. Вчинення фінансових операцій та інших угод з грошовими коштами та Іншим майном, здобутих завідомо злочинним шляхом, а також використання зазначених коштів та іншого майна для здійснення підприємницької або іншої господарської діяльності, а також створення організованих груп в Україні чи за ЇЇ межами для легалізації (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих завідомо злочинним шляхом, - караються штрафом від п'ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років з конфіскацією грошових коштів та іншого майна, здобутих завідомо злочинним шляхом, або позбавленням волі на строк до трьох років, з конфіскацією грошових коштів та Іншого майна, здобутих завідомо злочинним шляхом. 2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією грошових коштів та іншого майна, здобутих завідомо злочинним шляхом, та з конфіскацією майна.
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 13:22
Спочатку навчіться формулювати думки і писати без помилок, а вже потім лишайте свої недолугі коментарі. Ви всі, Великі Розуми, що для села зробили, багато в своєму житті землі обробили?
78 до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 17:25
Анатолій - ти ворюга. І місце твоє - за гратами (хоч з помилками хоч без, кум - 1, ти - ту..)
Анонім до 78 Показати IP 14 Квітня 2014 23:13
Який Антолій? Що ти "розкумкався", всіх посилаєш за грати? Може, і тобі туди дорога?
787 до Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 12:53
https://www.youtube.com/watch?v=bn0733lSYto
787 Показати IP 15 Квітня 2014 12:55
ЗАЯВА Про кримінальне правопорушення, скоєне організованою злочинною групою з легалізації грошей та майна в особливо великих розмірах здобутих злочинним шляхом організованого екс-чиновником - головою Луцької районної ради Волинської області Волошенюком Ігорем Васильовичем 10 квітня 2014 року, м. Луцьк Положення ст. 63 Конституції України мені відомі і зрозумілі. _____________________ /Фадєєв В.М./ Про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про злочин я розумію в повному об’ємі свідомої відповідальності, норми ст. 383, ст. 384 КК України мені відомі. _________________ /Фадєєв В.М./ На території Луцького району Волинської області, а саме в с. Баїв функціонувало Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Україна» (ідентифікаційний код 03737416). Його учасниками були: Громико Ангеліна Матвіївна (60%), Павлович Ігор Іванович (20%), Ярема Василь Петрович (20%) з здійсненням державної реєстрації СГ ТзОВ «Україна» 16.02.2011 року. З початку функціонування СГ ТзОВ «Україна» по 06.12.2013 року згідно ст. 15.10 Статуту товариства очолював дирекцію генеральний директор Павлович Ігор Іванович. 07 жовтня 2013 року за рішенням зборів учасників СГ ТзОВ «Україна», за порушення Статуту товариства, завдання майнової шкоди товариству та зловживання службовим становищем було звільнено з посади генерального директора Павловича І.І. також було виключено із складу учасників товариства Павловича І.І. (20%) та Ярему В.П. (20%). Зміни до ЄДРПОУ про що були зареєстровані 06.12.2013 року. Попередньо до чого, 29.07.2013 року Павлович І.І. та Ярема В.П. зареєстрували новий суб’єкт господарської діяльності за адресою того ж СГ ТзОВ «Україна» з подібною назвою – ТОВ «Україна-Баїв» з ціллю легалізації майна привласненого з використанням свого службового становища в СГ ТзОВ «Україна». Згодом для укриття дійсної мети реєстрації цього СГ до складу учасників товариства замість останніх увійшли їхні рідні сини – Павлович Станіслав Ігорович та Ярема Анатолій Васильович (ідентифікаційний код 38815285) в Реєстраційній службі Луцького районного управління юстиції Волинської області за № 11871020000001673 з юридичною адресою: 45643, Волинська обл., Луцький р-н., с. Баїв, вул. Перемоги, 1. Діяльність новоствореного товариства визначена: Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний); Код КВЕД 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів; Код КВЕД 01.41 Розведення великої рогатої худоби молочних порід; Код КВЕД 01.42 Розведення іншої великої рогатої худоби та буйволів; Код КВЕД 01.46 Розведення свиней; Код КВЕД 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві; Код КВЕД 01.62 Допоміжна діяльність у тваринництві; Код КВЕД 01.63 Післяурожайна діяльність; Код КВЕД 10.81 Виробництво цукру; Код КВЕД 45.20 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; Код КВЕД 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; Код КВЕД 46.31 Оптова торгівля фруктами й овочами. Тобто, діяльність СГ ТОВ «Україна-Баїв» дублює рід господарювання СГ ТзОВ «Україна», крім того на посаду директора новоствореного підприємства за рішенням загальних зборів від 26.07.2013 року призначений Павлович Ігор Іванович. З ознайомленням документів реєстраційної справи СГ ТзОВ «Україна», Громико А.М. виявила підробний документ – протокол № 26 від 01.09.2011 року, за яким визначено легітимність повноважень генерального директора товариства Павловича І.І. до 02.09.2014 року. З метою захисту порушених прав як учасника СГ ТзОВ «Україна», Громико А.М. звернулася до Господарського суду Волинської області з відповідним позовом до СГ ТзОВ «Україна» про визнання рішення загальних зборів від 02.09.2011 року недійсним, рішенням суду позов задоволено (апеляційний суд залишив дане рішення без змін). За заявою про зловживання службовим становищем, привласнення та розтрату майна та коштів, підроблення документів генеральним директором СГ ТзОВ «Україна», що завдало збитків СГ ТзОВ «Україна» та іншому учаснику товариства Громико А.М. в особливо великих розмірах правоохоронними органами Волинської області розпочато досудове слідство, зокрема: кримінальне провадження за ЄРДР № 42013020130000034 з попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 191 КК України та кримінальне провадження за ЄРДР № 12013020130000651 з попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 365 КК України. З серпня по 06.12.2013 року Павловичем І.І., Яремою В.П. з пособництва бухгалтерів товариства Корольчук Л.П., Генсіровської В.Л. активно переводиться всі активи СГ ТзОВ «Україна», а головне майнові права – за договорами оренди землі з пайовиками на новостворене підконтрольне підприємство ТОВ «Україна-Баїв». Організатором даних кримінальних правопорушень є екс-голова Луцької районної ради Волинської області Волошенюк Ігор Васильович. Для надання впевненості у своїй безкарності виконавцям свого злочинного задуму по рейдерському захвату (незаконному поглинанню) СГ ТзОВ «Україна» Павловичу І.І. та Яремі В.П. останній пообіцяв уникнення від кримінальної відповідальності та всіляке «корупційне сприяння у вирішенні того чи іншого бізнесового питання». На виконання домовленостей з останніми, Волошенюк І.В., діючи у межах спільної злочинної змови став контролювати фінансові потоки від злочинної діяльності через свою довірену особу Кухарука Віктора Олексійовича, який увійшов до складу учасників легалізуючого суб’єкта господарювання ТОВ «Україна-Баїв» з часткою корпоративних прав на 33,33% статутного фонду. Для забезпечення контролю над кримінальним правопорушенням з рейдерства, з цілю швидкої легалізації майна, набутого злочинним шляхом, до групи осіб виконання злочинів підключив свого кума – голову Одерадівської сільської ради Луцького району Волинської області – Ковальчука Анатолія Михайловича, що повинен був забезпечити безперешкодне та вільне як переукладення договорів оренди земель с/г з СГ ТзОВ «Україна» на підконтрольне ТОВ «Україна-Баїв». Діючи в межах спільної злочинної змови між останніми, Ковальчук А.М. повинен був забезпечити і відповідну суспільну думку серед пайовиків СГ ТзОВ «Україна», що підприємство ліквідується, що в свою чергу говорить про необхідність підтримати нове господарство і т.п. Потерпілими від скоєних Павловичем І.І., Яремою В.П., Корольчук Л.П., Генсіровською В.Л., Павловичем С.І., Яремою А.В. за організації Волошенюка І.В., з пособником Ковальчуком А.М. кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ст. 191, ст. 364, ст. 366, ст. 219, ст. 205, ст. 209, ст. 358 КК України є: СГ ТзОВ «Україна», якому завдано майнової шкоди в особливо великих розмірах, громадянка України учасник СГ ТзОВ «Україна» Громико Ангеліна Матвіївна, котра зазнала майнової шкоди у великих розмірах, кредитори товариства ПАТ «КБ «Львів», ПАТ «КРЕДОБАНК». 17.02.2014 року – в рамках досудового розслідування кримінального провадження № 42013020130000034 від 11.07.2013, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 і ч. 2 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України з обставин виявлення фактів зловживань службовим становищем посадових осіб СГ ТзОВ «Україна» та привласнення, розтрати грошових коштів товариства, закінчилось проведення позапланової виїзної податкової перевірки фінансово-господарської діяльності за 2011-2013 роки, Акт перевірки отриманий 27.02.2014р. директором СГ ТзОВ «Україна». 28.02.2014 року колишньому генеральному директору СГ ТзОВ «Україна» Павловичу І.І. СУ УМВС України у Волинській області оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст. 27 – ч. 5 ст. 191 КК України. 05.03.2014 року Луцьким міськрайонним судом Волинської області задоволено клопотання слідчого за провадженням про накладення арешту на майно підозрюваного Павловича І.І. 05.03.2014 року Луцьким міськрайонним судом Волинської області обрано до підозрюваного Павловича І.І. вид запобіжного заходу – особисте зобов’язання. 11.03.2014 року відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Волинській області проведено дослідження в рамках кримінального провадження, за яким складено Висновок № 9/03-20-16-05/2014 щодо ознак незаконного вилучення активів СГ ТзОВ «Україна» (код ЄДРПОУ 03737416) та вчинення фінансових операцій і правочинів щодо яких є підстави вважати, що вони пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом 18.03.2014 року Луцьким міськрайонним судом Волинської області обрано до підозрюваного Павловича І.І. вид запобіжного заходу – відсторонення від посади директора ТОВ «Україна-Баїв». На сьогодні, слідством в рамках кримінального провадження призначена відповідна судово-економічна експертиза, матеріали провадження знаходяться в експерта. Вживаються заходи щодо зміни запобіжного заходу щодо підозрюваного Павловича І.І. на взяття під варту, у зв’язку з порушенням обов’язків підозрюваного, що були на нього покладені відповідно до ухвал слідчого судді від 05.03.2014р., і від 18.03.2014р. (вчинив інше кримінальне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 125 КК України з обставин залякування фізичною розправою відносно юриста СГ ТзОВ «Україна» жінки, матері двох малолітніх дітей, ряд дій по впливу на свідків за провадженням, що мали місце 23-24.03.14р. в с. Баїв Луцького району Волинської області (ст.ст. 185-1, 185-2, 185-7, 186-7, 186-7, 172-2, 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення), попередньо в порушення Ухвали суду від 18.03.14р. про відсторонення від посади директора ТОВ «Україна-Баїв» в продовження виконання керівництва ТОВ «Україна-Баїв» вживає заходів по заключенню форвардного контракту (на отримання значних коштів, орієнтовно до 2 000 000грн.) з Волинським відділенням Агрофонду України, 05.04.14р. в с. Баїв Луцького району Волинської області наніс тілесні ушкодження в присутності підлеглих працівників ТОВ «Україна-Баїв» місцевому жителю, що напередодні дав викриваючі щодо Павловича І.І. свідчення по провадженню і т.п. 03 квітня 2014 року слідчим суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області Ющуком Олегом Сергійовичем при розгляді клопотання ст.слідчого СУ УМВС України у Волинській області майора міліції Желєзної-Бондарук Н.О., погодженого з ст. прокурором відділу прокуратури Волинської області молодшим радником юстиції Чубко Д.В. про зміну запобіжного заходу щодо підозрюваного Павловича І.І. за кримінальним провадженням № 42013020130000034 від 11.07.2013р., за ознаками вчинення ним та іншими кримінальних правопорушень, відповідальність за вчинення яких передбачена ч. 2 ст. 27 – ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 364 КК України з особистого зобов’язання на інший винятковий запобіжний захід – тримання під вартою з обставин грубого порушення підозрюваним Павловичем І.І. процесуальних обов’язків, що покладені на нього, як підозрюваного згідно ухвал слідчого судді того ж суду від 05.03.13р. (про обрання запобіжного заходу – особисте зобов’язання), та від 18.03.13р. (про обрання запобіжного заходу – відсторонення від посади – директора ТОВ «Україна-Баїв»), допустив істотне порушення норм кримінального процесуального права при здійсненні правосуддя, що виразилося в невжитті суддею заходів щодо розгляду заяви, скарги чи справи протягом строку, встановленого законом (п. 2 ст. 83 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів». Відповідна скарга СГ ТзОВ «Україна» на сьогодні подана до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Згідно норм ч. 1 ст. 186 КПК України (СТРОКИ РОЗГЛЯДУ КЛОПОТАННЯ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАПОБІЖНОГО ЗАХОДУ), клопотання про застосування або зміну запобіжного заходу розглядається слідчим суддею, судом невідкладно, але не пізніше сімдесяти двох годин з моменту фактичного затримання підозрюваного, обвинуваченого або з моменту надходження до суду клопотання, якщо підозрюваний, обвинувачений перебуває на свободі, чи з моменту подання підозрюваним, обвинуваченим, його захисником до суду відповідного клопотання. В порушення вищезазначеного, при чому свідоме, слідчим суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області Ющуком Олегом Сергійовичем, при розгляді вищезазначеного клопотання органу досудового розслідування про зміну запобіжного заходу щодо підозрюваного, 03.04.2014 року було зухвало неправомірно не прийнято рішення, натомість розгляд вирішення питання, порушеного в клопотанні призначено ним на 14.04.2014 року. Дане безперечне зухвало-неправомірне порушення кримінального процесуального права при здійсненні правосуддя суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області Ющуком Олегом Сергійовичем є згідно з нормою ст. 83 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» підставою для притягнення до дисциплінарної відповідальності у порядку дисциплінарного провадження такого порушника. Сьогодні з часу рейдерської атаки (незаконного поглинання) СГ ТзОВ «Україна» групою осіб з використанням підконтрольного СГ – ТОВ «Україна-Баїв» минуло майже 10 місяців. Злочин досі не розкрито при очевидних фактах розкрадання та наслідків чого. Винні особи у вищезазначених діяннях до кримінальної відповідальності не притягнуті, кожна процесуальна дія слідства блокується «корупційною віхою важелів». Згідно зі ст. 4 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» від 28.11.2002, № 249-VI» « ...До легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, належать будь-які дії, пов'язані з коштами (власністю), одержаними (здобутими) внаслідок вчинення злочину, спрямовані на приховування джерел походження зазначених коштів (власності) чи сприяння особі, яка є співучасником у вчиненні злочину, що є джерелом походження зазначених коштів (власності)». Відповідно до ст. 1 зазначеного Закону: «доходи, отримані злочинним шляхом, - будь-яка економічна вигода, одержана внаслідок вчинення суспільно небезпечного діяння, що передує легалізації (відмиванню) доходів, яка може складатися з матеріальної власності чи власності, що виражена в правах, а також включати рухоме чи нерухоме майно та документи, які підтверджують право на таку власність або частку в ній». Відповідно до ст. 60 КПК України заявником є фізична або юридична особа, яка звернулася із заявою або повідомленням про кримінальне правопорушення до органу державної влади, уповноваженого розпочати досудове розслідування, і не є потерпілим. Заявник має право: 1) отримати від органу, до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрацію; 2) подавати на підтвердження своєї заяви речі і документи; 3) отримати інформацію про закінчення досудового розслідування. Згідно з п. 1.2., 1.3., 1.4. Розділу ІІ Положення «Про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань» затвердженого наказом Генерального прокурора України № 69 від 17.08.2012р. відомості про кримінальне правопорушення, викладені у заяві, повідомленні чи виявлені з іншого джерела повинні відповідати вимогам пункту 4 частини 5 статті 214 Кримінального процесуального кодексу України, зокрема мати короткий виклад обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення. Особа, яка подає заяву чи повідомляє про кримінальне правопорушення під розпис попереджається про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення, крім випадків надходження заяви, повідомлення поштою або іншими засобами зв’язку. Заява чи повідомлення про кримінальне правопорушення вважаються поданими з моменту попередження особи про кримінальну відповідальність (за виключенням випадків, коли таке попередження не можливо зробити з об’єктивних причин, зокрема надходження заяви, повідомлення поштою, іншим засобом зв’язку. Вищевказана заява відповідає усім зазначеним вимогам, подається засобами зв’язку і повинна бути внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. 60, 214, 215, 216, 218 КПК України, нормами ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму», ПРОШУ: 1. Внести відомості, зазначеній у цій заяві до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування за ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 364, ч. 2, ч. 3 ст. 209, ч. 2 ст. 205, ст. 219 КК України щодо діяльності організованої злочинної групи осіб з розтрати, привласнення майна СГ ТзОВ «Україна, Громико А.М., ПАТ «КБ «Львів», ПАТ «КРЕДОБАНК», перевищення службових повноважень, складання, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, з вчиненням легалізації майна та грошових коштів здобутих злочинним шляхом за використання ТОВ «Україна-Баїв». 2. Надати мені документ, що підтверджує прийняття цієї заяви і її реєстрацію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань шляхом надіслання на мою поштову адресу. 3. Притягнути винних до кримінальної відповідальності у порядку та строки згідно КПК України, в тому числі екс - голову Луцької районної ради Волинської області Волошенюка Ігоря Васильовича (як організатора даного злочину), його водія Кухарука Віктора Олексійовича, його кума голову Одерадівської сільської ради Луцького району Волинської області Ковальчука Анатолія Михайловича та виконавців кримінальних правопорушень: депутата Луцької районної ради Волинської області Ярему Василя Петровича, Павловича Ігоря Івановича, Корольчук Лесю Павлівну, Генсіровську Валентину Леонідівну. 4. Вжити заходів щодо відновлення прав і законних інтересів потерпілих за провадженням відповідно до положень ст. 24 ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму» шляхом: - ініціювання судового процесу по скасуванню державної реєстрації ТОВ «Україна-Баїв» (ч. 2 ст. 23 даного Закону); - забезпечити повернення грошових коштів та майна, вилучених злочинним шляхом з СГ ТзОВ «Україна» з ТОВ «Україна-Баїв» в порядку ст. 24 ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму».
Анонім Показати IP 2 Березня 2015 17:44
МЕСТНАЯ РЕЛИГИОЗНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ МУСУЛЬМАН Местная религиозная организация мусульман Благодарственное письмо Главе городского округа Уважаемы Ігор Павлович! От лица мусульман городского округа Баїв и от себя лично выражаю Вам искреннюю благодарность за помощь в организации праздника Ураза-байрам 2014 в нашем городе. Отдельно хотелось бы поблагодарить за внимание, которое Вы оказали, "делегировав" своего заместителя Панчука Ігоря Петровича, выступившего с поздравлением на празднике. Оказывая помощь в подобных мероприятиях, Вы, уважаемый Ігор Павлович, способствуете развитию духовности и нравственности, межконфессионального диалога, сохранению мира и стабильности нашего общества. С искренним уважением, Самыйм Честный И Гуманый Суд В Мире...