USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Землю під Луцьком замість атовця хотіла отримати донька чиновника

30 Січня 2017 22:58
У Луцькому районі замість бійця батальйону «Світязь», який пережив полон та поранення, земельну ділянку вирішили дати дочці місцевого держслужбовця.

У Промінській сільській раді Луцького району виявили махінації з чергами на виділення земельних наділів військовослужбовцям, повідомляє Волинська правда.

Боєць добровільного батальйону «Світязь», який після поранення та полону повернувся додому інвалідом, міг залишитися без обіцяної державою землі.

Промінська сільська рада своїм рішенням виділила земельну ділянку не бійцю, який стояв на черзі і першочергово мав отримати наділ під забудову, а жінці, яка до того у черзі не була.

«Викинули з черги інваліда-атошника, який в полоні був, має бойові нагороди, і вставили дочку землеміра місцевого», – пояснює ситуацію голова координаційного центру допомоги учасникам АТО при Волинській облдержадміністрації Юрій Дмитрук.

Депутати, не знаючи ситуації, прийняли рішення про виділення земельної ділянки під забудову дочці посадовця. А військовому мали запропонувати іншу ділянку, але цього так і не зробили.

«І поки хлопці-атошники не втрутились, так усе й залишилося б. Мало того, той посадовець, який хотів своїй дочці незаконно землю отримати, ще настільки набрався нахабства, що подзвонив до того хлопця з пропозицією землю йому продати», – каже Юрій Дмитрук.

Проте на черговій сесії Промінської сільської ради попереднє рішення скасували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
ато Показати IP 31 Січня 2017 07:31
от С*ка!!!
Атошник Показати IP 31 Січня 2017 09:44
Ту землю продасть і пропє а дочка чиновника щось би побудувала ,такшо шукайте істину а не аватаровський піар
123 до Атошник Показати IP 31 Січня 2017 10:20
Це його справи,він за неї здоровям заплатив,а доці тато ще наміряє тихенько.
Ти не Атошник до Атошник Показати IP 31 Січня 2017 15:49
коментар було видалено

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus