USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Жінки під руки виводили Башкаленка на вулицю. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

24 Січня 2014 14:33
Сутичка між мітингувальниками та Першим заступником голови ОДА Олександром Башкаленком трапилася під дверима губернатора. Заступник намагався зайти у приміщення. Однак протестуючі, яким таки вдалося проникнути у стіни ОДА, усіляко перешкоджали йому.

Декілька жінок навіть намагалися під руки, силою вивести чиновника на вулицю до мітингувальників.

Після тривалої штовханини депутатам вдалося вмовити активісток відпустити Башкаленка.

Він увійшов у кабінет голови ОДА.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Сам Показати IP 24 Січня 2014 14:43
Найбільше з відставки Клімчука виграв ПР Башкаленко. Він зараз руки потирає.
моделюючим цинікам до Сам Показати IP 24 Січня 2014 17:23
http://www.youtube.com/watch?v=Bvybbp_8UdY#t=35
Слава Показати IP 24 Січня 2014 14:51
від нього запашок щось не файний йшов, схоже знову памперс наповнив
Дибілові від розумно до Слава Показати IP 24 Січня 2014 19:45
Ти довго думав щоб це сказати? Сходи поспи...політик...
ви до Слава Показати IP 24 Січня 2014 21:53
ті плюсики цілим тітушківським інтернет клубом тролів жмете?12 компів?
lutchanka Показати IP 24 Січня 2014 15:11
"Кричали женщины:"Ура!" и в воздух чепчики бросали!(А.С.Грибоедов. "Горе от ума")
клим Показати IP 24 Січня 2014 15:15
башкалєнко це гноївка його жінки.
АНОНІМ до клим Показати IP 24 Січня 2014 19:48
1.Речення починається з великої букви. 2.Перед це ставиться тере в пояснювальних реченнях. 3.Навчись української мови, та граматики!
Анонім до АНОНІМ Показати IP 24 Січня 2014 20:34
Я б сказав-тИре!)))
Анонім до АНОНІМ Показати IP 25 Січня 2014 12:14
А там одні грамотєї і прийшли.
Невський до АНОНІМ Показати IP 25 Січня 2014 17:25
ТЕРЕ - ХА!!!!!!!!!! ВУМНІК хренов. ОТ ПРИДУРКИ!!!!!!!!
Адмін до Невський Показати IP 25 Січня 2014 23:03
Вумнік, тихіше будь...
Нормальний Показати IP 24 Січня 2014 15:45
Я чув, як цих жінок науськували на це майдануті мужики... Казали, що ви жінки, вам нічого не буде, а нас загребуть...
Ага до Нормальний Показати IP 24 Січня 2014 15:59
А ти, часом, не чув голоси з Космосу. Сходи до лікаря, перевірся.
Нормальному парнокоп до Нормальний Показати IP 24 Січня 2014 17:00
Ти косоголовий був на майдані?!! Запитай в санітара де ти знаходишся?! Який номер палати?
нейтрал до Нормальному парнокоп Показати IP 25 Січня 2014 10:56
Я, ото читаю Вашу переписку і мені здається що Ви обоє сидите в одні і тій же лікарні тільки в різних палатах.. Перестаньте грубити один одному бо через саме це і розпалюється ворожнеча , а потім і ВІЙНИ!
майданутим Показати IP 24 Січня 2014 16:08
вот и увидели ваше нутро женщин и детей под танки а сами из хоромов в кресло опубликуйте зачто живут и чем богаты претенденты грабить народ-гузь бондар киприот и другие
Григорій Іванович до майданутим Показати IP 24 Січня 2014 17:03
Ти косоголовий був на майдані?!! Запитай в санітара де ти знаходишся?! Який номер палати? Яке чи чиє нутро ти там міг побачити? Хіба що блювотину сусіда парашника!
Павло Показати IP 24 Січня 2014 16:26
Поясніть, чому як тільки коментар на кацапській мові, так знай, що проти майдану та за Яника. Вам погано тут живеться, то їдьте звідси. Це ви до нас приїхали, а не ми до вас.
шльома до Павло Показати IP 24 Січня 2014 18:14
це я шльома каканович жид- камуніст с*аний завжди ковєркаю расєйской на всєх сайтах.
ХХХ Показати IP 24 Січня 2014 17:01
Я - жінка. Але на таку падлюку мене й нацьковувати не треба. А взагалі ВОЛИНЯНИ МОЛОДЦІ !!!!! РS Які можуть бути "хароми" чи "женьщіни" на волинських сайтах?
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 18:20
Это жинки? Вау! Базарные бабы!!!!
Олександр Показати IP 24 Січня 2014 21:11
Дійсно, Башкаленко - велика ПАДЛА! Потрібно і його з посади в шию гнати.
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 21:42
Достойное поведение в стихийной толпе !!!! Респект Александру!
Софка Показати IP 24 Січня 2014 22:18
Він також бандит, його першого треба в відстаку!!
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 22:39
Так почитаешь комменты и реально понимаешь,что в основном агрессия и необъективные факты,а ещё оскорбления ! Не более! Судить грехи других вы рвётесь..начните со своих и до чужих не доберётесь!
во во до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 22:44
начни з свого екібазтуза
12345 Показати IP 25 Січня 2014 10:36
Типова українська поведінка - витріщити очі і кричати всяку дурницю. А якщо поговорити з кожним окремо - буде мекати і мукати, бо саме не знає, за що і про що верещить.
свідок Показати IP 25 Січня 2014 11:27
Стояв біля тих жінок - від них перегаром несло вау!!!
Анонім Показати IP 25 Січня 2014 12:21
Особливо, мене добив Вітер. А шо казати - кажи Слава Україні, а шо ше казати. Гузь- кажи шось. Ото керівники вищого рівня. І та бабульська, що постійно шось верещала, аж Гузя вивела з себе.
Iнга до Анонім Показати IP 27 Січня 2014 14:24
Дійсно діалог двох інтелектуалів та потенційних лідерів і керівників. За ким народ іде????? Кого підтримує??? Не дай бог таким от Гузьо-Вітро-Бондарно-Шибанутим-Козюроїдам керувати нашою областю.
Патріот Показати IP 25 Січня 2014 18:18
А хто рветься до влади , панове? Хіба не ті кому ми її вручили в 2005му, а в результаті роздеребанили міську та обласну власність , здобули людське презирство і зараз прикриваються нашими спинами? Волиняни! Схаменіться! Не допустіть помилок 10тилітньої давнини, мудро приймайте рішення і ставте на керуючі посади чесних,професійних господарів- УКРАЇНЦІВ