USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Згоріло авто волинського активіста

30 Травня 2015 13:23
Згоріло авто голови громадської організації «Волинські патріоти» Володимира Красулі. Обставини, за яких це трапилося, нез’ясовані, - пише Нововолинськ Діловий.

Так, активіст із Турійська у той час був на Ковельщині, куди відправився із Володимира-Волинського одразу після суду над бійцями колишньої 51-ї бригади. На цьому заході Красуля був ще вранці, він спілкувався з рідними солдатів. Пообіді надійшов тривожний дзвінок – згоріло авто.

Красуля запевняє, що про самозайняття тут і мови бути не може, адже його Fiat Scudo дизельний, а від замикання електропроводки транспортний засіб захищений, та й у таких випадках авто так швидко не охоплює полум’я. Транспортний засіб стояв припаркований у селі Кульчин біля колишньої льоносушарки. Односельчанин Красулі стверджує, що мінівен зайнявся, коли той знаходився за 50 метрів звідти. Одначе авто не знаходилося в його полі зору.

Натомість працівників МНС викликав пастух, який далеко в полі помітив чорні клуби диму. Пожежники прибули на виклик і загасили вогонь. Їхніх експертних висновків чекають усі прихильники «Волинських патріотів». У приватній розмові, працівники МНС заявили, що у салоні, на їхню думку, була якась речовина, яку вони довго не могли загасити.

Красуля каже, що перелік можливих мотивів для підпалу, якщо такий був, досить великий. Це і активна громадська та волонтерська діяльність, непримиренна позиція у боротьбі зі свавіллям міліції, прокуратури та чиновників, а також можлива політична складова. Адже останнім часом «Волинські патріоти» організували кілька акцій під стінами підприємства «Пан Курчак», власником якого називають політичного опонента Красулі – діючого нардепа Сергія Мартиняка. А ще не так давно активісти перемогли у судах проти столичної фірми, яка виробляє бронежилети.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Mik (галицька миша) Показати IP 30 Травня 2015 13:36
Що ж ми робимо? Автiвки один одному палимо!
Анатоль_ до Mik (галицька миша) Показати IP 30 Травня 2015 18:08
Так, пані Наталко Семенівно! Палимо! У вас же, пані Наталка Семенівна немає автівки. Вам автівку і не спалять!
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 30 Травня 2015 19:57
так не паліть, для чого ж ви це робите?
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 31 Травня 2015 05:13
Хто робить? Я роблю? Якраз ми, галичани, цього не робимо, поважаємо чужi власницькi права.
Анатоль_ до Mik (галицька миша) Показати IP 31 Травня 2015 12:14
А ви яким боком до галичан стали мати відношення, пані Наталко Семенівно?
Mik (галицька миша) до Анатоль_ Показати IP 2 Червня 2015 10:37
Хоч поясни, 3,14***асику, хто це така - Наталка Семенiвна. Я ж волинян не дуже гарно знаю.
ПІАР до Mik (галицька миша) Показати IP 30 Травня 2015 22:12
Та ще треба було серед лісу припаркуватись і розказувати про російських диверсантів,які з території Былорвусії проникли і хотіли вбити головного "патріота" Волині.Пригнав з Польщі двойнік продав начинку та мотр а кузов для ПІАРУ підпалив,щоб знапли,як Мартиняк переживає за його політичну діяльність
блондин Показати IP 30 Травня 2015 13:38
Шкода активіста...він то купив мошину за свої...а не дали покататись просто так...
Олігарх, якому показ Показати IP 30 Травня 2015 13:51
а Красуля паркує автомобіль десь посеред лісів та полів....... Ну, рЄбята.... ну це вже не смішно.... Досить цих дЄшових мансів.... До речі, застраховане авто? До речі, Красуля йде на місцеві вибори.... Сподіваюся, шо один бородатий мужчина із попою більшою за плечі, але реХВолюцоним взглядом не закличе скидатися на автівку і цього активіста.....Нехай, Климчук та Красуля поїздять на роверах.... Ах, вибори вибори.... які ви всі дешеві ПІ...ри) Ну, хоть би один собі коліно прострелив чи руку, то вони машини палять... Ну.... йолкі палкі
tmt до Олігарх, якому показ Показати IP 30 Травня 2015 19:12
прострель собі голову, порадник...
E.O.S. до Олігарх, якому показ Показати IP 31 Травня 2015 12:19
яка страховка на корч старий?)))
Заєць мешканець тамт Показати IP 30 Травня 2015 13:57
Красулі машину спалили вовки..... Будь-ласка, люструйте вовків.... від них і нам життя немає...
хм... Показати IP 30 Травня 2015 14:02
Просто скоти,ублю*ки. Так і буде. Памятайте!!!
... Показати IP 30 Травня 2015 14:16
Може Путін підпалив
12345 Показати IP 30 Травня 2015 15:19
Так то 100%, що Путін. Політик такого великого масштабу становить явну загрозу, треба його полякати... А більше всього, циган просто забув, що за контрабанду треба відстьобувати як митникам, так і прикордонникам і браткам. Видно, останнім часом не вважає за потрібне це робити, от і наслідки.
6789 Показати IP 30 Травня 2015 17:32
горила машина палала
пр Показати IP 30 Травня 2015 18:23
Спасибо тебе Володя за луцкий Майдан!
Анатоль_ до пр Показати IP 30 Травня 2015 18:33
На майдані вони із гордо піднятими хвостами тоді ходили. Наварили людям юшки з тарганів, а зараз тим майданутим автівки палять!
АС2288ВЕ Показати IP 30 Травня 2015 21:25
то шпига спалив, як пить дать
Че Показати IP 30 Травня 2015 21:32
Речовина, яку пожежники так довго не змогли загасити - то, напевно, каністри зі спиртом були ?
до че Показати IP 30 Травня 2015 21:36
з молоком
а красуля Показати IP 30 Травня 2015 22:00
це той що яйця об голову гунчика човп чи іншій
патріот Показати IP 30 Травня 2015 22:12
Та кому цей бездарь потрібен?
кульчин Показати IP 30 Травня 2015 22:22
Черговий піар від Гута.
Вас Показати IP 13 Вересня 2016 14:24
Контрабанду з Гальою на літаку переправляв