USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зі Стиру витягли машину, водій якої втопився

12 Квітня 2018 17:54
Біля села Рованці з води витягнули автомобіль, водій якого загинув.

Про це повідомляє В24.

Нагадаємо, у четвер, 12 квітня, між Луцьком та селом Рованці легковик злетів у річку Стир. На місце події виїхали 3 одиниці спецтехніки, серед них - кран і 2 допоміжних. В автомобілі марки «Волга» було двоє чоловіків. Один із них врятувався, інший, на жаль, потонув.

За словами місцевої рибалки, трагедія трапилась близько 15:00. Як розповіла жінка, двоє чоловіків, схоже, хотіли натиснути на гальма, чи переключити передачу. Проте випадково натиснули на газ і машина різко рвонула вперед у воду. Пасажир зміг допливти до берега, розвернувся і побачив, що водій борсається у воді. Він повернувся за ним. Проте поки витягнув на берег, чоловік помер.

Станом на 17:20 рятувальники змогли витягнути авто з води.

Автівку знайшли на глибині 6 метрів. Вона стояла на 4-х колесах, через що важко було причепити трос. Крім того потонула на складній ділянці водойми.

За словами рятувальників, у пошуках допомогло те, що машина біла і її легше помітити.

Наразі поліція спілкується із пасажиром, що вижив. Натомість тіло загиблого водія лежить накрите на березі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ковель Показати IP 12 Квітня 2018 18:03
Ой БЛ**ТЬ, А МАШИНА ТО НА укробляхах!!!! Мабуть причина ДТП то технічна несправність!
Я до Ковель Показати IP 12 Квітня 2018 20:01
Ти довбень!!!!В людей горе,а ти верзеш дурню!
Євробидло до Я Показати IP 12 Квітня 2018 20:51
Так то ж ковельське. Воно тікі вміє шо на трасі дуркувати і в таможні без черги пхати свою контрабанду.
Що з того Показати IP 12 Квітня 2018 20:09
Бляхи чи номера, а людину не вернеш. Співчуваю рідним.
пішохід Показати IP 12 Квітня 2018 20:37
коли робзиваються на бляхах теж горе. тільки їх обс*рають
111 Показати IP 12 Квітня 2018 21:01
Булаб вона на еврономерах ніхто на горе недививсяб причина булаб евробляхі ане цей корч він напевне евро 5
Анонім до 111 Показати IP 12 Квітня 2018 23:18
А де поділися сторонники Державної реєстрації. Під*раси, як "бляхар" то до нитки роздягають , а як Укр. то всьо случайность! хоча співчуття має місце!
читач до аноніма до Анонім Показати IP 13 Квітня 2018 10:51
Я як сторонник держреєстрації мовчу в різних випадках коли сталося горе. І вам того ж раджу. Але якщо говорити про випадки у стані алкогольного спяніння то водіям на "євробляхах" варто було б помовчати взагалі, хоча б тому що по Волинській області дтп у стані спяніння,в три рази більше зафіксовані саме у водіїв так званих єроблях.
Лучанин Показати IP 12 Квітня 2018 23:05
Щире співчуття родині.....