USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

З’явилось відео, на якому поліцейський розстріляв автомобіль BMW

18 Лютого 2016 23:17
Генпрокуратура оприлюднила запис з камер поліцейських, які здійснювали скандальне затримання пасажирів BMW у Києві.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

На відео видно, як поліцейські багаторазово застосовували зброю під час затримання.

Раніше заступник генерального прокурора Анатолій Матіос повідомив, що автором і безпосереднім винуватцем трагічних наслідків погоні за BMW є водій, Ростислав Храпачевський, який під наркотиками керував автомобілем із пасажирами.

«Хочу привернути увагу всіх до справжнього автора цієї трагедії – це людина в стані наркотичного сп'яніння, яка сиділа за кермом. Ми всі повинні чітко усвідомлювати, що такого, вибачте за сленг, обдовбаного мажора, який був за кермом, держава, суспільство і закон мають карати максимально і швидко», - наголосив Матіос.


ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКА ЕКС-ПОЛІЦЕЙСЬКА ВИПРАВДОВУЄТЬСЯ ЩОДО СВОГО ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА ПИЯЦТВО

Водночас прокуратура оголосила про підозру у перевищенні службових повноважень та вбивстві одному з патрульних поліцейських.

Нагадаємо, в ніч на 7 лютого поліцейські протягом майже години наздоганяли BMW, водій якого порушував правила дорожнього руху і відмовлявся зупинитися. Поліції довелося застосувати вогнепальну зброю, внаслідок чого смертельне поранення отримав пасажир авто – 17–річний Михайло Медведєв.

Інцидент викликав великий резонанс у суспільстві. 14 лютого відбулася акція протесту проти дій поліцейських в Києві. Патрульних, які переслідували автомобіль–порушник, відсторонили від виконання обов'язків до закінчення розслідування провадження.

До слова, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що 18 поліцейських львівщини звільнили за пиятику за кермом.

http://tsn.ua/bin/player/embed.php/385266509
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 23:33
Це говориться тільки про одне недосвідченість працівників поліції
пенсіонер до Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 07:55
Навішо Авакову , Згуладзе було брехати українцям, коли зразу було видно що застосування зброї злочинно - не законне, Скривали відеоматеріали поки прокуратура не вилучила під час обшуку. Це співучасть. Ганьба брехливим керівникам МВС і нацполіції. Ці всі специ найняті нами на роботу рахують нас стадом баранів.
Віталік до пенсіонер Показати IP 19 Лютого 2016 10:08
їх так вчили амеріканські та канадські інструктора
профі до пенсіонер Показати IP 19 Лютого 2016 10:31
Понабирали в поліцію тих, хто слухняний і підконтрольний, тупі виконавці наказів. Ті, що на відео - не поліція, а люди в формі зі зброєю. Професіонали повинні були зупинити БМВ зіткненням або заблокувати, стріляти ЛИШЕ по колесах.
не анонім до Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 16:23
А коли хлопчина сідав за кермо в стані алкогольної ейфорії, він ( НЕ БОЯЛСЯ УМЕРЕТЬ?) Напевне ні ,бо був досвідчений!!! Тож висновок напрошується сам - недосвідчені тут тільки батьки, бо судячи з усього синочка свого єдинородного не догледіли!!! Є проста правда - діти завжди у чомусь відображення своїх батьків!!!
я в шоці Показати IP 18 Лютого 2016 23:37
Дааа....о це профффесіонали....реально перевищення
Семен Показати IP 19 Лютого 2016 00:01
Погано,що всіх не розстріляли.
Я до Семен Показати IP 19 Лютого 2016 10:10
коментар було видалено
беркут Показати IP 19 Лютого 2016 00:05
з перемогою ,на термiнi "вонижедiти" можна поставити двi жирнi крапки точнiш кулi.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 00:29
Я думаю їм зарплату ще в 5 ть разів підніміць... Це культура та виховання Європейської поліції!!!!!
Ваня Показати IP 19 Лютого 2016 00:32
Правильно робили копи,якого ху* ві не зупинився...а як би зупинився того б не було... Провини копів тут нема є
Beer до Ваня Показати IP 19 Лютого 2016 11:26
Підтримую повністю... Хто знав що там за люди сидять, можливо це ОЗГ було якесь шо крало квартири, чи дітей насілували і жінок, тим більше коли здійснюють такий супротив... І винен тут тільки водій, так як він несе відповідальність за пасажирів.. І зброя застосована законно, але не професійно
Анонім до Ваня Показати IP 19 Лютого 2016 12:06
Те, що водій не виконав законних вимог працівника поліції - 100%, те що поліція мала право застосувати зброю- 100%, АЛЕ ЛИШЕ ДЛЯ ЗУПИНКИ ТЗ, ШЛЯХОМ ЙОГО ПОШКОДЖЕННЯ , ЯКЩО ВОДІЙ ......І Т.Д. От тут вони переборщили.
Житель міста Показати IP 19 Лютого 2016 00:39
Гарна наука для мажорів, тепер буде відразу зупинятись.... А про смерть, шкода... але не було на склі знаку "діти".... а от якби по-дорозі збив пасажирів з 10-ть, якби тоді говорили????
13 до Житель міста Показати IP 19 Лютого 2016 09:41
ти валєт! бачив на відео куди той клінт іствуд попадав, хотів би я тебе в той момент на тому місті побачити, муфлон!!!!!!!!!!!!
14 до 13 Показати IP 19 Лютого 2016 11:13
А ТИ ПРИ*УРОК! "Житель міста" там не буде - толкова людина. А ти не розумієш хто насправді винуватець подій. Поліцейський був правий - 100%
Рома до Житель міста Показати IP 19 Лютого 2016 15:10
згоден стовідсотково
Омар Показати IP 19 Лютого 2016 00:54
Самі винні під кайфом сиди в дома!!!
Вог Показати IP 19 Лютого 2016 02:12
"Тєбе вася повезло шо я тебє в голову нєпопал"-говорить так поліцейський.То щл якихось блатних понабирали в ту нову поліцію, то вони скоро всіх перестріляють.ЖАХ.
злий Показати IP 19 Лютого 2016 08:06
П'яний або під кайфом за кермом - злочинець. Не виконуєш вимоги поліції, створюючи небезпеку для інших - злочинець!...імхо
Водій до злий Показати IP 19 Лютого 2016 10:10
коментар було видалено
Семену Показати IP 19 Лютого 2016 08:39
Погано, що ти не був в автомобілі на одного д....а було б менше.
Дим Показати IP 19 Лютого 2016 08:49
Якщо засудять цього копа то на дорогах буде повний звіздєц . Бидломажори будуть знати що можна втікати давити перехожих без особливих наслідків . А виправдають копа -будуть знати - не зупинився можна отримати кулю. Я за те щоб засудили водія за ненавм вбивство. Це його вина.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 09:03
Нагадує дітей по 18 років які перший раз попали на полювання стріляють куди попало,вони напевно перший раз взагалі зброю в руках тримають,відсторонити від роботи і судити по закону щоб були присутні всі медіа а то скоро можна кого хочиш застрелити і сказати що він чинив опір.Позор таким поліцейським водій навіть не спробував іти на таран,кваліфікація ноль.
Патруль Показати IP 19 Лютого 2016 09:49
Хлопців з BMW не захищаю але якщо не буде покарано поліцейського то будуть постріли в громадян навіть за малі правопорушення усвідомлюючи що покарання не буде.
Хмара до Патруль Показати IP 19 Лютого 2016 11:43
Пяний чи обколутий водій - не громадянин а злочинець . А захищати треба в першу чергу законослухняних громадян
Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 10:50
винні всі : і ті, хто стріляв, і ті, в кого стріляли.
Вітька Показати IP 19 Лютого 2016 12:16
Та поки таких,так називаємих поліцейських небудуть садити щоб думали коли застосовувати зброю порядку небуде.
саша до Вітька Показати IP 19 Березня 2016 15:35
поки таких суперводіїв небудуть стріляти як паршивих собак то толку не буде. потрібно привчати мажорів і діточок єліти поводитися як усі нормальні громадяни.
той самий Ваня,що пи Показати IP 19 Лютого 2016 12:31
Поїдьте в другу країну і побачне як там працюють копи.з власного досвіду переконався.був в США як шо коп підходить до мащини,якшо в тебе рукі не на кермові то він наставляє пісталят.а як шо вийшов з машини ті там копи мають право стриляти
ХХХ Показати IP 19 Лютого 2016 12:53
Таке враження що тут коментують колишні "мусора" і їх родичі. Які жах як жаліють за старим режимом і їхньою роботою. Воно ж то і зрозуміло що без роботи от і купа вільного часу. А те що нові копи діяли в законодавчому полі то це 100% чи ті довбні малолітні думали, що вони за ними по Києву їздять, що б селфі з ними зробити і в них вогнепальної зброї немає. Ні вони думали що відмажуть іх. А це все від безкарності; 1) Сів за кермо під дією алко чи наркотичних речовин. 2) Втікають від поліції- злісна не покора. 3) Здійснення 1 000 аварійних ситуацій і т.д. А гуманістам які тут розпинаються скажу одне: уявіть ситуацію що ви або ваші найрідніші стоїте на зупинці і нікого не чіпаєте, а такі "невинні" хлопчики "чисто випадково" на повному ходу в неї влітають(як було в Cумах кілька років тому) і на цьому ваш гуманізм скінчиться.
саша Показати IP 19 Березня 2016 11:58