USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

З'явилося відео затримання на хабарі луцького поліцейського

12 Липня 2018 13:38
Опублікували відео затримання головного борця із корупцією у лавах обласної поліції, який попався на хабарі. Чоловік вимагав та отримав гроші за непритягнення до відповідальності працівника поліції, йдеться у сюжеті Суспільного.

Нагадаємо, напередодні у Луцьку на хабарі затримали керівника управління внутрішньої безпеки Нацполіції Волині. До вчорашнього дня виконувачем обов’язків начальника цього підрозділу був Руслан Макогончук. Затримали посадовця відбулося на вулиці Львівській. Спецоперацію провели бійці відділу швидкого реагування цього ж департаменту.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Виктор Показати IP 12 Липня 2018 14:30
Офігеть, підлеглі брали свого боса, круто.
Луцьк Показати IP 12 Липня 2018 14:56
В нього з кармана забрали ,а собі поклали.
123 Показати IP 12 Липня 2018 15:55
Сама гнила служба з колишніх часів. Підловлювали працівників на будь-яких дрібницях і за хабарі не впускали справи дальше в рух.
Цікаво Показати IP 12 Липня 2018 16:32
а як тепер той працівник поліції у якого цей підлий -підлий -підлий безсоромний зрадник "вимагав та отримав хабар за непритягнення до відповідальності" ?? Йому, тому працівнику поліції, тепер все простять і ще й подяку оголосять чи як? Адже було значить за що нести три штуки баксів.
Анонім Показати IP 12 Липня 2018 18:42
А може має кришу(хтось же його туди просунув) ,а може ві з ....
газета правда Показати IP 13 Липня 2018 09:36
Останні два дописи писав працівник вб волині який є кум макогончука. Переживає за потерпілого. Ще б взядись за "собаку" як він з районів збиває торби.дютік.бензин.гроші. зараз всі як в штани наср*ли, озирться упирі. Де той дулиш який мав всіх посадити за не подані декларації а потім лохів у чорній формі обілетив по дві штуки мертвих франклінів....див ковельс вп і тд.
Цікаво Показати IP 13 Липня 2018 11:01
А чому відео порізане? Щось приховали?
сергій до Цікаво Показати IP 16 Липня 2018 16:29
галіма підстава тому й порізали!!!