USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

З'явився новий кандидат на посаду головного лісівника Волині

16 Вересня 2015 16:25
До громадської ради при Волинській ОДА надійшло звернення представників громадських організації щодо претендента на посаду начальника Волинського обласного управління лісомисливського господарства. Про це у Facebook повідомив підприємець Ігор Дильов.

Нагадаємо, наразі обов’язки виконує Олександр Кватирко.

"Звернення від представників громадських організацій розглянуть під час засідання тимчасової комісії з кадрових питань громадської ради при Волинській ОДА 17 вересня 2015 року. Очікується, що засідання відбудеться о 16:30 в овальному залі Волинської ОДА", - йдеться у повідомленні.

На розгляд комісії пропонують В’ячеслав Савчук. Як відомо, нового головного лісника Волині обиратимуть на конкурсній основі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лісник Показати IP 16 Вересня 2015 16:50
Цікаво і скільки він пропрацював в лісовій галузі і на яких посадах?
лісник Показати IP 16 Вересня 2015 16:53
Савчук вже раз обкрадав лісгоспи, під виглядом виготовлення державних актів, керуючи "Геомоніторингом". Пустіть його до лісу він такі афери закрутить, що Остап Бендер на його фоні виглядати ме невиним ягнятком.
Ден до лісника Показати IP 16 Вересня 2015 17:27
згідний на 100 % . Савчук аферист
вася Показати IP 16 Вересня 2015 17:29
блін, ці громадські орг пхаються і всі дірки. хай би вже ветеранами ато займалися, а не лісників пропихали.
Сергій Показати IP 16 Вересня 2015 17:34
А чому шановні громадські організації не хвилює ситуація в освіті (нач. облуправління освіти немає вже давно), медицині , дорожньому господарстві ???Давай тільки свого начальника на ліс і митницю. А ви той ліс ростили, щоб тепер ним керувати? А Савчук хай розкаже скільки лісгоспів відсудили у нього гроші, які він з Колісником з них дер . Якщо немає нормального кандидата, тоді навіщо пхати цього злодія? Ще й неврівноваженого.
упс до Сергій Показати IP 16 Вересня 2015 18:35
а з псіхами веселіше!
міша Показати IP 16 Вересня 2015 19:51
А скільки голова агентства пропрацюв влісоаій галузі а голова