USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Зірка «Х-Фактору» Мацевко у Луцьку потрапив у «педофільний» скандал

24 Червня 2015 13:30
Зірка вокальних шоу "Х-фактор" та "Україна має талант!" Андрій Мацевко приїхав у Луцьк та пропонував 14-річному хлопцю зайнятись інтимом, - про це пишуть активісти групи Антипедофілія. Луцьк.

Так, 21 червня чоловік прийшов на зустріч до хлопця, з яким познайомився на сайті знайомств. В переписці вказував інтимні бажання та чого б хотів під час зустрічі.

Під час зустрічі активісти взяли інтерв'ю та пояснили йому, чому не можна зустрічатись з малолітніми та пропонувати їм інтим.

Нагадаємо, активісти, які виявляють розбещувачів неповнолітніх, працюють в місті з квітня 2015 року. Першою «здобиччю» став чоловік, який вів інтимну переписку з 15-річним хлопцем та прийшов на зустріч з ним.

10 травня вони впіймали чоловіка, який прийшов на зустріч з неповнолітньою дівчиною. Після тривалого спілкування на сайті знайомств на одну з фейкових сторінок написав чоловік 34 років, який запропонував 15-річній дівчині зайнятись, як він заявив пізніше, “пестощами”. Після чого активісти домовились про зустріч.

А у День захисту дітей, 1 червня, затримали «на живця» жителя мікрорайону ДПЗ, який пропонував зайнятись сексом 14-річній дівчинці, від імені якої вели переписку молодики. Чоловіком, який вів інтимну переписку, виявився 25-річний Дмитро Потапчук.

Окрім того, у Нововолинську виявили чоловіка, який вів інтимну переписку та показував фото своїх статевих органів 15-річному хлопчику, від імені якого зареєструвались на сайті знайомств активісти. Розбещувачем виявився Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, заступник директора з виховної роботи Нововолинського ВПУ Віктор Володимирович Панасюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
а Показати IP 24 Червня 2015 13:40
хто йому їсти варе ?
Мік (галицька миша) Показати IP 24 Червня 2015 14:05
Чомусь саме до Луцька усіх пєдіків тягне
Шаміль Показати IP 24 Червня 2015 14:19
а йосип тудей...в нас шо нехватка дорослих жінок, що стають очкодранцями ?
Мужик Показати IP 24 Червня 2015 14:20
Я чогось не розумію? Що це за підарастія кругом процвітає?! Скоро в Луцьку не будуть піднімати те, що впало з рук - а то страшно буде нагнутися?!
мужик2 до Мужик Показати IP 24 Червня 2015 22:30
люблю мужиків і мило)))
злий Показати IP 24 Червня 2015 14:22
Що ж то робиться у Луцьку? Звідки стільки лайна вилізло? Треба цих виродків силою накормити оселедцем і заставити запити колою, кефіром і олією, щоб взнали для чого дупа
123 до злий Показати IP 25 Червня 2015 20:16
ХА-ХА, 100 БАЛІВ
Астро до злий Показати IP 27 Червня 2015 00:45
Лайно було завжди , просто його не зачепали і не афішували.
??? Показати IP 24 Червня 2015 14:25
Він ідіот , чи косить ? Але ж прославився ....
лучанка Показати IP 24 Червня 2015 14:33
яка воно "зірка"? хто його так підніс високо? чудо-юдо придуркувате
1 до лучанка Показати IP 24 Червня 2015 17:05
такі самі як воно і піднесли його високо
Vlad Показати IP 24 Червня 2015 14:53
Молодці пацани, правильну справу робите. Якщо він любить, але не хоче тим займатися - треба було зводити його до ветиринара, той би поправив те, що йому там заважає. Цей дурень не зловредний, але трапляються всякі, з якими так просто не проходить, готовий підтримати вашу справу.
ку Показати IP 24 Червня 2015 14:56
"- Нє я сексом не займаюсь" ААААХАХАХА )))))))) таких в цирку треба показувати.
Анонім до ку Показати IP 24 Червня 2015 23:17
коментар було видалено
Яка Показати IP 24 Червня 2015 15:21
гидота! Це все розпусна мораль, яку пропагують всі !!! нормальні людські якості, як то скромність, вірність, взаємопідтримка і розуміння, тепер не модно, такі люди тепер "лошари" і "відстій". Треба обов"язково щоб було "харашо" будь-яким способом і за будьяку ціну, тоді це "круто" от і казяться всі.
Vlad Показати IP 24 Червня 2015 15:54
Дивно, щось не один пє...ік не заступився...
14р Показати IP 24 Червня 2015 15:56
Може в них кохання?
ярик Показати IP 24 Червня 2015 20:38
тим хлопцям за кадром це спілкування явно приносить задоволення. які щасливі голоси)))
Хммм Показати IP 24 Червня 2015 22:13
Так це ж гузь в паріку
дід бандіт Показати IP 24 Червня 2015 22:44
ХЛОПЦІ МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!! ще треба булоб гусю лящів настриляти!!!!
Анонім Показати IP 25 Червня 2015 09:55
ой жесть
ХА-ХА Показати IP 25 Червня 2015 14:19
Оце ушльопок!!!!
333333 Показати IP 25 Червня 2015 14:53
Взяти за ті патли і запалити...чмо
Галина Показати IP 25 Червня 2015 19:51
Хлопці, ви молодці! Так тримати! Пропоную Вам свою допомогу.
123 Показати IP 25 Червня 2015 20:33
ГИДОТТЯ
Анонім Показати IP 25 Червня 2015 20:42
артист, а що це за вірш в кінці був з таким характерним для нього малюнком!?.
Ната Показати IP 25 Червня 2015 21:31
Я вас не цую.........весильний спивак виявився ***арастом