USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зламали огорожу біля Верховної ради

16 Вересня 2014 19:00
Мітингувальники зламали частину паркану біля будівлі Верховної Ради.

Відповідне фото у "Фейсбуці" опублікував працівник апарату Кабінету міністрів України Дмитро Чигрин, передає Еспресо.TV.

"Огорожа з боку Маріїнського парку, зі сторони 5 під'їзду зламана", - написав він.

Це сталося після конфлікту між мітингувальниками і правоохоронцями. Протестувальники кидали у силовиків каміння, петарди й димові шашки, а потім розхитали й зламали частину огорожі біля внутрішнього двору Ради.

Нагадаємо, сьогодні мітингувальники перекрили вулицю Грушевського й підпалили шини біля парламенту, щоб змусити депутатів ухвалити закон про люстрацію. Рада з третьої спроби таки ухвалила цей документ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 19:50
Поки в Україні не приберуть "Правий сектор" - толку в країні не буде! Завжди все будуть диктувати з позиції сили, а у Європі НІДЕ такого немає!!! Хто проті - тоді ви абригени і таке у вас життя є і буде! Межу вседозволеності вже пройдено і у країні анархія!!!
Не смерди до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 21:00
тут гівно. тобі ще до того правого сектору, як до неба рачки
ВОВК до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 21:55
А у нас по іншому поки що не можна, ми ж ще не Європа!
оля Показати IP 16 Вересня 2014 19:57
да джина ці майдауни випустили,а назад буде важко,хіба як в 50-х роках.Нема країни-є анархія
віктор Показати IP 16 Вересня 2014 21:04
і син мєдвєдєва вчиться за кордоном
віктор Показати IP 16 Вересня 2014 21:06
а дочка лаврова (міністр зовнішніх справ росії) навчається в ненависній йому америці і навіть не вміє розмовляти на російській мові
віктор Показати IP 16 Вересня 2014 21:08
і дочка пук тіна живе за кордоном зі своїм бой френдом
Анонім до віктор Показати IP 16 Вересня 2014 21:46
Большинство жителей Молдавии выступает за вступление страны в Таможенный Союз, заявил председатель Партии социалистов Игорь Додон, сославшись на соцопросы; он считает реальным постановку вопроса в новом парламенте, который будет избран 30 ноября, о денонсации соглашения об ассоциации с ЕС до проведения национального референдума.
Анонім Показати IP 17 Вересня 2014 09:36
Поки в Україні не приберуть "Правий сектор" - толку в країні не буде! Завжди все будуть диктувати з позиції сили, а у Європі НІДЕ такого немає!!! Хто проті - тоді ви абригени і таке у вас життя є і буде! Межу вседозволеності вже пройдено і у країні анархія!!! А Семенченки з якого дива в Америку літають? Чей він, хто за ним стоіть?