USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Змушував дивитися на смерть одна одної: моторошні деталі вбивства волинянином дівчат у Києві

17 Січня 2020 18:32
Жителька Кіровоградської області Єлизавета Бершацька і уродженець Волині Сергій Ксьондзик, яких затримали за підозрою у вбивстві дівчат на орендованій квартирі в Києві на Подолі, позбавили їх життя по черзі.

Як йдеться у сюжеті програми «Надзвичайні новини» на телеканалі ICTV, вбивці дівчат змушували їх дивитися на смерть одна одної, передає УНІАН.

Скоївши вбивство, пара сховала трупи дівчат у шафі на балконі, зв’язавши їхні кінцівки скотчем. Тепер обом підозрюваним загрожує довічне ув’язнення.
Як раніше повідомлялося, тіло 16-річної Єви та 19-річної Марії в шафі на балконі знайшла власниця квартири, яку на Новий рік здала в оренду чоловікові і його подружці. Підозрюваних у вбивстві чоловіка і жінку правоохоронці затримали в Одесі.

8 січня Шевченківський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурорів та ухвалив заарештувати уродженця села Любитів Ковельського району Сергія Ксьондзика, якого підозрюють у жорстокому вбивстві двох дівчат в Подільському районі столиці, без права внесення застави.

Також стало відомо, що Ксьондзик два роки тому у Львові (теж на Новий рік) намагався скоїти такий же злочин. Щоправда, тоді дві потерпілі вижили. Одну з дівчат на новорічні свята він бив по голові, обличчю й грудях. А потім забрав у неї мобільний телефон вартістю 4,9 тис. грн. Другу жертву пограбував за два тижні, перед цим теж жорстоко побивши: синцями були вкриті груди, спина, руки й ноги. Він відібрав у дівчини $300, фотоапарат вартістю 6 тис. грн і планшет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ПРОсто Показати IP 17 Січня 2020 18:54
Поясніть чому я своїми податками маю їх годувати, одягати і забезпечувати?
Ого Показати IP 17 Січня 2020 19:30
Дайте їм громадянство Білорусії і все набагато простіше буде. Бацька знає що з такими тварями робити.
Богдан Сташинський Показати IP 17 Січня 2020 20:50
Треба повертати вищу міру покарання - розстріл !!!
Українець Показати IP 17 Січня 2020 21:56
Терміново потрібно прийняти Закон України "Про дзеркальну кримінальну відповідальність". Ідея проста: що зробили злочинці (вбивці), те ж саме зробити по відношенню до них!
Якасьлюдина Показати IP 17 Січня 2020 22:08
Безкарність породжує злочини. А одна публічна страта зупиняє мільйони злочинів. І рятує мільйони життів. І економить мільярди на судово-ментово-поліційно-прокурорсько-корумпово-паперовій бюрократії.
Миха танкист Показати IP 18 Січня 2020 00:06
У вас убийцы Бузины сидят в министерстве . И что ? У вас нет законов и справедливости .
253 до Миха танкист Показати IP 18 Січня 2020 13:23
та кому твій бузина здався???
Степан снайпер до Миха танкист Показати IP 18 Січня 2020 19:43
коментар було видалено
СПГ 9 до Миха танкист Показати IP 19 Січня 2020 10:56
У вас убийца Литвиненка и Немцова в президентах. Он же убийца православных украинцев, молдаван и грузин... так что не тебе о справедливости что то вякать.
Ввв Показати IP 18 Січня 2020 08:31
Спасти хворих їхніми органами....
Юрий Показати IP 18 Січня 2020 11:41
Согласен На органы. Будет максимальная польза.
Нінель Показати IP 18 Січня 2020 14:29
На жаль не можливо повернути смертну кару! І як би це дико не звучало-на органи б цих нелюдів(хотіла написати тварин,але тварини такого не вчиняють )
Анастасия Показати IP 27 Січня 2020 15:07
Пусть гниют там твари,меня тоже стороной не обогои,славу Богу что жива!!!