USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

17-річна лучанка, яку збило авто, – в реанімації. Водія розшукують

9 Січня 2018 12:48
Учора, 8 січня, в Луцьку на проспекті Відродження автомобіль «Opel Omega» здійснив наїзд на ученицю місцевої школи, яка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Постраждалу госпіталізували до відділення реанімації. Водій втік із місця пригоди.

Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Нагадаємо, автопригода сталася ввечері на проспекті Відродження. Водій автомобіля «Opel Omega» з номерами державної реєстрації Республіки Польща здійснив наїзд на 17-річну ученицю місцевої школи, яка перетинала дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Постраждалу госпіталізували до Волинської обласної клінічної лікарні. Водій транспортного засобу втік з місця скоєння ДТП.

Поліція за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України й проводить заходи, спрямованні на встановлення особи правопорушника. Санкція статті, зокрема, передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Поліція звертається з проханням до громадян, котрим відома будь-яка інформація про місце перебування водія транспортного засобу, який скоїв ДТП, невідкладно повідомити про це за номером телефону «102».

Нагадаємо, того дня на двох пішохідних переходах на проспекті Відродження автомобіль збив людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
юра Показати IP 9 Січня 2018 12:57
Ну що "бляхарі", з вами ніяких проблем нема, це все ло?и від заздрощів на вас наговорюють? Здайте самі свого ви?одка, тоді хоч трохи вас будуть поважати на дорозі, а то скоро почнуть по одному палити по дворах.
До Юри до юра Показати IP 9 Січня 2018 13:57
Ти д@біл? Може той ви?одок твій родич, а ти всіх під одну гребінку?
до д,,біла до До Юри Показати IP 9 Січня 2018 14:03
а якщо та дівчина твоя родичка?
Тьотка до юра Показати IP 10 Січня 2018 15:30
Коли мого чоловіка, який їхав на велосипеді, збила машина, "блях" ще не було. Водія визнали винним. Чоловік мій все життя на ліках. Попри це, у мене немає такої ненависті до всіх водіїв. Тому можете "пускати яд" на єврономера скільки завгодно, хто вміє мислити, знає для кого Ви це робите.
ххх Показати IP 9 Січня 2018 13:42
а скільки зайцевих.прокурорів.суддів.сбушників.тікає на укр номерах. тут не в номері справа а в водієві.
до ххх до ххх Показати IP 9 Січня 2018 14:01
можливо ви просто не в курсі справи, але вир?дків на укр.номерах легко знайти навіть коли вони втікли з місця дтп по єдиній базі мвс, принаймі тоді є хоч якийсь шанс на компенацію хоча б на лікування потерпілих. Бляхаря в цій базі немає, власник авто за кордоном, шукай вітра в полі.
щотоводу до ххх Показати IP 9 Січня 2018 14:05
Український номер записав і знвйшов винуватця. А тут знайди ... Зайцева в тюрмі, а цей мудак що вчора дівчину збив, на свободі, і непокараний, і причина бляхи... і таких випадків все більше і більше...
Блуд до щотоводу Показати IP 9 Січня 2018 15:32
Проблема навіть в тому, що номер на іноземних літерах нашим людям не так просто запам'ятати, особливо старшому поколінню які не вчили англійську. Це вам не АС ВО. А знайти то можна, але ж треба знайти власника в польщі через їхніх копів, потім знайти співвласника в україні, а потім взнати кому і скільки разів перепродався корч. Поки вийдуть на винуватця, він корча вже на шрот здав)
владі Показати IP 9 Січня 2018 14:10
Якщо влада не наведе лад. Почнуться самосуди і постраждає багато невинних. Ситуація дійсьно дуже розігріта.
Блуд до владі Показати IP 9 Січня 2018 15:42
Нічого не почнеться, бо в нас народ - ТЄРПІЛИ! Вони все щтерплять і схавають, а от в арабів вже самосуди давно були б..
Григорій Іванович Показати IP 9 Січня 2018 14:13
Ну і пішоходи теж "бляхарі". Саму велику д?пу легше зупинити, ніж самий маленький автомобіль. Виходиш на перехід - поверни голову вліво а потім вправо... ну як вчили батьки і вчителі в школі. А то вибігає на перехід в навушниках на смартфоні - фейсбук чи інстаграм, а потім лежить в реанімації чи не дай боже в труні з почуттям і глибоким переконанням своєї правоти (не пропустили на переході). Помолимось за здоров'я нещасної...
дядько купіть окуляр до Григорій Іванович Показати IP 9 Січня 2018 15:10
Винуватець дтп, втікав з іншої дтп. Бо він в с?аці всіх мав. Він був впевнений що його не знайдуть через бляхи. Що щось писати, почитайте саму новину.
Блуд до Григорій Іванович Показати IP 9 Січня 2018 15:36
Д?пу зупинити легше, і це в першу чергу повинні розуміти ВОДІЇ, бо сидіти вам на не пішоходу. Тому замість того шоб завчати цю тупу фразу краще завчіть розділ про правила проїзду пішохідного переходу і про максимальну швидкість в населеному пункті. І все буде ок, і навіть найбільші автівки будуть встигати загальмувати перед великими д?пами
Людина до Григорій Іванович Показати IP 9 Січня 2018 18:03
Від того що Ви зіб'єте людину на переході Вім буде легше? І Ви "з почуттям і глибоким переконанням своєї правоти (не пропустили на переході)"(С) будете вдоволено жити, особливо якщо ця людина загине? Може пора зрозуміти нарешті що головне людина, а не авто і почати пропускати пішоходів щоб їх можна було неушкодженими в разі їх провини притягнути до відповідальності, якщо вже Вам так кортить?! Так, зараз, нажаль, в ситуації опиняються два не*оумки - один наїзник, а другий з навушниками і смартфоном. Але ще зараз в світі дуже багато хворих людей які в тій чи іншій мірі не можуть бути уважними і переходити їм через дорогу Закон заборонити не може, а от сідати за кермо повинен, бо це записано в ПДР. Висновки є чим зробити? Інакше перечитайте знову і знову.
Григорій Іванович Показати IP 9 Січня 2018 14:25
Після кожного подібного випадку ідуть вимоги вимоги посилити, покарати, обмежити, вжити заходів і т.д.! Але саме цікаве у всьому цьому те, що ДТП не припинилися і не припиняться! Не з тієї сторони розпочинаєте, тому і результатів ноль! Невже не ясно що проблема зовсім в іншому....а то давить звичайна жаба, що українець купив автомобіль не втридорога а майже потій ціні , що і поляк чи німець правда проблем набагато більше. зробіть нормальне, прийнятне мито . створіть базу даних на так званих пересічників...Влада високим митом захищає "вітчизняного виробника" мільярдера Васадзе а вітчизняний споживач сам себе в д?пу заганяє...
Дмитро до Григорій Іванович Показати IP 9 Січня 2018 15:06
Українського виробника авто вже нема. Люди на вулиці завод дихає на ладан... При чому тут жаба до того, що що мудак збив дитину, втік, і його не можуть знайти, бо у нього машина-привид на невідомих номерах. Діло не в заздрощах. Люди співчувають, вони розуміють, що вони абсолютно незахищені від бляхарів, влада імпотентна жує шмарклі... Яка реакція адекватної людини? Природньо самозахист, в тому числі і фізичний... Людина має право убезпечити себе? Має. І щоб не було бунту влада повинна негайно вирішити цю ситуацію..НЕГАЙНО... А щоб ті імпотенти і корупціонери почали робити розумні конкретні речі щоб в Україні був порядок а не бардак і беззаконня, щоб правота не вимірювалась горлянкою, наглістю, знайомствами, народ не повинен мовчати а адекватно реагувати. А ви кажете жаба... по собі міряєте?
Вася до Григорій Іванович Показати IP 9 Січня 2018 15:16
Чуєш ти, містер справдедливість, розтлумач Мені тупому, як правильно: спочатку порушити закон а потім вимагати прийняти мита і всі інші знижки, чи спочатку вимагати закон а потім його виконувати? І якщо закон не прийнятий - то слухняно їздити на ВАЗах, Форзах і Відах. Чи це САМЕ ВАС через це і жаба давить а не нас????
456 до Григорій Іванович Показати IP 9 Січня 2018 15:40
Перш ніж зробити нормальне мито, треба зробити некорумповане МРЕО, відповідальні автошколи, першокласний техогляд, і купу камер з автофіксацією порушень і листами щастя додому на крупні суми. Отоді й нашому Івану можна машину дешеву дати і дороги гладенькі. А до того часу ми тіки кладовища заповнюватимемо тими дешевими тачками
1 Показати IP 9 Січня 2018 15:42
почнемо з того, чого переходити дорогу у невстановлених місцях... бігають дорогами, а потім таке стається
анон до 1 Показати IP 9 Січня 2018 16:28
це на пішохідному переході було геній
До1 Показати IP 9 Січня 2018 16:27
Ви ку-ку ? Збив на переході і втік.
сам на бляхах їжджу Показати IP 9 Січня 2018 17:45
Просто накипіло.Шо за....хто придумав шо не можна нікого знайти.Так власник в Європі,але співвласник обов'язково прописується. На митниці ця вся інформація є! Тому кожного власника можна знайти,просто комусь лінь це зробити. І не всі бляхарі виродки, я для сім'ї купував і щоб дітей своїх возити. І як на укр.номерах їздив,так і на бляхах .Машиною керує людина, куди не посади винна буде людина а не номер машини. Люди все життя збирають гроші,щоб хоч якусь колимагу в нас купити, щоб комфортно було, а так можна нормальну машину купити не дорого.То чого ж ви всіх людей під одну гребінку женете!!!! Р.S....звісно не захищаю тих.......які роблять біду! Але ще раз повторюю людина крує машиною!!! Буває виходиш з машини,а на тебе вже здається б з вилами кинулись!
Мандарина до сам на бляхах їжджу Показати IP 9 Січня 2018 18:20
Вам накипіло? А нам коли нас алкаші кон?ені на бляхах давлять а потім втікають і не ясно хто за рульом був і кого судити не накипає?? Да власника поляка знайти легко, а ти знайди хто і скікі разів без переоформлення її тут з рук в руки передав.. Дивляться на тебе не так - то купи ланоса на укр номерах. Не хочеш - терпи погляди) кожен робить свій вибір. Погляди це квіточки, а от коли людям справді як ти кажеш накипить, то в пожежників роботи побільшає.. Надіюсь влада вас поставить на місце раніше ніж до цього дійде
Марина до Мандарина Показати IP 10 Січня 2018 15:24
Питання вирішиться саме собою, коли зроблять єдину базу для авто на іноземній реєстрації та відмінять надуманий стандарт євро-5, а натомість введуть обовязковий некорупційний техогляд. Такі як ви, Манда*Рина, такі як Блуд,123, та ще деякі "творці слова", своїми коментарями підливаєте масла у вогонь. Якщо будуть горіти "бляхи", як ви називаєте, ви будете до цього теж причетні, тому що слово має велику силу, чи ви думаєте на українських номерах машини не горять ?
Віктор Показати IP 9 Січня 2018 17:57
Водій,звичайно,мудак.Це навіть не обговорюється.А з приводу блях висловлю свою думку.В першу чергу винувата влада,без сумніву.Саме вона допустила таку кількість блях в нашій державі.Саме вона нічого не робить щоб простий пересічний українець зміг купити авто відповідно свого достатку.Саме влада бачучи,як бляхарі скоюють злочини і тікають з місця ДТП ніяк не розродиться прийняти міри для постановки на облік такі авто.І ця пауза затягнулася не на жарт.Ну в чому винен дядько чи молода сім'я,які не мають можливості купути авто з салону? Невже в них потреби не такі як в багатших людей ??? Далеко не всі можуть заплатити більше мільйона за розмитнення авто,як це зробила Южаніна і цим цинічно пишається (це чесно зароблені кошти?????? ) .І саме неприємно,що люди починають один на одного гавкати.Може цього владі треба??? Не розділяю людей на бляхарів і на небляхарів.Всі ми УКРАЇНЦІ !!! Не гризіться,а краще разом тиснути владу щоб думала про нас а не про себе.
Блуд до Віктор Показати IP 9 Січня 2018 18:26
Цікаво як будуть їздити ті хто розмитнить бляху на наші номери (це якщо після прийняття закону всі захочуть розмитнюватись і виходити з тіні) ? Зникне звичка бухати чи дешева розтаможка авто буде й далі приваблювати дегенератів які не просихають і вбивають людей
Марина до Блуд Показати IP 10 Січня 2018 15:33
Саме так і буде.Тому що ди?іла на санки посади, то він скоїть ДТП і не важливо на яких він номерах.
До Блуду Показати IP 9 Січня 2018 18:35
Ось тут питання вже не до бляхарів.А до членів нашого суспільства.І багаті мажори збивають людей.І що??? Щось змінилось від того хто скільки грошей в бюджет вніс???
Блуд до До Блуду Показати IP 9 Січня 2018 19:07
Навіть багаті мажори (зайцева мігас) сидять і нікуди не ділись на укр номерах. Я вже не говорю про пересічного п'яничку на укрномерах. А от даного бляхєра як знайти? Як знати хто був за кермом, чи є ще машина чи вже розібрали? Дивно що каста людей які купують авто за 1000 дол стали такими ж безкарними як і мажори з шаленими грішми і звязками. А віповідають за свої вчинки тільки законослухняні івани на славутах з ук реєстрацією. З приводу грошей і грошей в бюджеті: в мажора хоч грошей на лікування дитини б тої хватило, а цього вилупка якшо й знайдуть, то все шо він мав - в нього завжди при собі (айфон і опель - разом 2тис дол). Чим він поможе тій дитині?? Чи шось змінилось від грошей які сплачені в бюджет.. Чим більше авто на бляхах без розмитнення - тим гірші дороги, розмітки, менше чистять взимку (саме ті гроші які бляхєри не заплатили, схітрожопили). Чого я заплатив всі податки і збори за розтаможку, а те чмо нічого не плативши ще й жалується на погане освітлення, ями, розмітку???? Звідки стіки наглості??
вірно до Блуд Показати IP 10 Січня 2018 00:24
То правда, гарно підмітили. Айфон в кредит і опель на бляхах, плюс "ілітний")))) алкоголь із дюті фрі. Все майно сучасного лобура, який думає що він щось в цьому житті вартий)))
Alexandr Показати IP 10 Січня 2018 07:22
Люди,правопорушника можна знайти,якщо звичайно знати номер авто,потрібно взнати якою митницею він заїжджав в Україну,і який у авто статус-рік перебування,чи 5-10 днів.Якщо на рік,а це 99%,то на кожній митниці є рєшала,який це все діло організовує,і до відповідних номерних знаків в базі митниці є декларація,і копії документів хто дане авто пригнав в Україну вперше,і на кого воно переоформлене(білорус,поляк,і т д)
Alexandr Показати IP 10 Січня 2018 07:45
Є марка авто,колір,час скоєння дтп,правопорушника можна відстежити по камерам з того району,або по маршруту втечі з місця події.Таким чином взнаємо бляхи.Далі питання ефективності роботи поліції разом з митницею.Я сам власник іноземного авто вже понад 6 років,і вважаю,що в першу чергу справа в безсовісній людині,і бачу,як люди використовують «бляхи»,зовсім не з необхідності в засобі пересування,купуючи дорогі джипи на LT,PL,EST,а у порівнянні-«зачем платить больше?»Так,автомобілі мають бути доступними,але і мають бути доступними такі покидьки,які втікають з місця пригоди,не надавши постраждалій людині першу допомогу хоча б.
Блуд до Alexandr Показати IP 10 Січня 2018 11:35
То ж говорить жінка свідок, що номерів повністю не розгледіти, бо вони брудні, видно було шо PL. А вам не здається шо озвучена вами процедура нікуди не годиться для швидкого пошуку власника? Поки його знайдуть він за кордоном буде і проспиться від алкоголю. Шукати рішалу на таможні, шоб він сказав хто верблюд і тд.. Ви це всерйоз?))
Марина до Alexandr Показати IP 10 Січня 2018 15:38
Згідна на 100%, але, Сашо, краще б Ви пішли на кухню та з'їли котлетку )) , до них як горохом об стіну, гірше зомбованого кацапа, на жаль...
Катя до Alexandr Показати IP 11 Січня 2018 00:20
Олександре, аби ще всі були такі тямущі... А то тільки й навчились що кричати: «бляхі, бляхі», особливо на ресурсах, де під псевдонімом пишуть))) а те, що робота поліції - мудака знайти, не важливо на яких номерах - то про це всі забули. Тут власне новина про біду, а не про номери.
Alexandr Показати IP 10 Січня 2018 20:44
Справді,як горохом))Допобачення))