USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Знайшли дівчат, які пошкодили новорічні інсталяції у центрі Луцька

23 Грудня 2019 18:11
Підписники Instagram-спільноти luchany.news знайшли лучанок, які пошкодили декор на Лесі Українки.

Нагадаємо, 20 грудня у Луцьку поблизу міської ради невідомі перекинули та пошкодили новорічний декор.

Того ж вечора дві дівчини намагались завдати шкоди інсталяціям на вулиці Лесі Українки. Цей момент потрапив на відео, яке опублікували у соцмережах.

На записі видно, як подруги підходять до новорічного декору і намагаються його перекинути.
Підписникам вдалося знайти малолітніх вандалок.
Як йдеться у спільноті, дівчатам запропонували залагодити неприємну ситуацію і записати відеозвернення із вибаченням. Дівчата, своєю чергою, відповіли фотознімком.
Під публікацією на сторінці, одна із дівчат написала, що відеозвернення нікому не потрібні, і вони вже вибачилися перед тими, кому потрібні були вибачення, а інша порадила шукати тих, хто розбиває ліхтарі і кидає лавки у ставки в парку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
лучанка Показати IP 23 Грудня 2019 18:21
Жаби-ропухи. Обидві.
Кулемет Показати IP 23 Грудня 2019 18:36
Вибачення? і ВСЕ? Мають виплатити штраф на суму завданої шкоди. Тільки невідворотність покарання може вилікувати країну від такого бидла.
Фууу Показати IP 23 Грудня 2019 18:38
які протівні обличчя
Анонім до Фууу Показати IP 24 Грудня 2019 14:00
одухотворенные лица...
Мешканка Показати IP 23 Грудня 2019 18:38
Це вже виріс звір. Батькам співчував. А краще було б наказати. Прибирання або миттям туалетів і все в соц. Мережі може б тоді панти б збили я а так це тікі початок
Висновок Показати IP 23 Грудня 2019 18:40
Кобили....
Двом "безмозглим" Показати IP 23 Грудня 2019 19:20
Хто батьки? Номера шкіл в студію! Де нацполіція? "Впаяти" такий штраф, щоб на все життя запам'ятали. На основі коментарів можна зрозуміти, що до того бидла нічого не дійшло. Ще й інших повчають...
+ !!! Показати IP 23 Грудня 2019 19:31
Тими фото все сказано. Діагноз можна ставити безпомилково. Якщо батьки є батьками - то за таку ганьбу ті кури мали би бути синіми, щоби два тиждні не змогли сідати на то місце, яким вони думають !
Ого до + !!! Показати IP 24 Грудня 2019 08:34
П'ятнадцять діб виправних робіт.
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2019 19:40
Т.п.
Хутін Пуй Показати IP 23 Грудня 2019 20:04
Вівці!
Фууу Показати IP 23 Грудня 2019 20:05
які протівні курящі пики...
лучани Показати IP 23 Грудня 2019 20:31
Це вибачились і ще у такій похабній формі? Типу iPhone, що ми "круті" , а шматок скумбрії - то типу вам відброси і ще на роздільній дошці? Це просто знущання! Треба вираховувати і провчити, а по іншому з такими ніяк! Дівчата - ви справжні, недоїджені шматки скумбрії!!!
мдя Показати IP 23 Грудня 2019 20:34
тююю, в мою молодість, в 90-ті, цей "вандалізм" на кожному кроці був :) І таки да - зробили вони протизаконні, так дії.доведіть в суді, оштрафуйте чи там на суспільно-корисні роботи відправте. Це логічно. Но вот "фукающі" і "бекающі" коментатори - реально огидні. Мабуть, дописувачі тільки те і роблять, що німби тряпочками протерають :(
мдяТЛУ до мдя Показати IP 23 Грудня 2019 22:11
Саме огидне, що таке гидоття, що таке пише і таке робить, поруч живе і навколо все засмічує своїм існуванням!
мдя до мдяТЛУ Показати IP 24 Грудня 2019 12:16
хоспаді :) вас трольнути, ну шо діти :) Взалі то все - цікава, но уви, стандартна реакція суспільства на навіть не захист, а просто не стадний рефлекс закидання фекаліями
Равлик до мдя Показати IP 24 Грудня 2019 01:10
Іди до школи, невіглас. Навчися писати без помилок, а вже тоді виставляй свою думку на загал.
Петро Показати IP 23 Грудня 2019 21:01
Колись була "дитяча кімната міліції", постановка на облік і примусове трудове виховання. Батьків накзували ще й на роботі, крім штрафу.
от так до Петро Показати IP 23 Грудня 2019 22:12
Декомунізація... то все не правильне і суперечить нормам... от і маємо наслідки! Ламати - не будувати... :(
345 до от так Показати IP 24 Грудня 2019 14:36
В лагеря б їх. В мордовію ...
Фееее Показати IP 23 Грудня 2019 21:35
ШМАРИИИИИ!
Просто Показати IP 23 Грудня 2019 21:57
Ви, народ, вже йоб$$лись з тим інстаграмом остаточно. Відеозвернення, х&єргення, тут адмініністративне правопорушення. Але ви ж лайки збираєте...
Лучанин88 Показати IP 23 Грудня 2019 22:36
Справа в тому, що поки не буде відповідальності - нічого не зміниться Дати їм штрафу по 30 тисяч або на громадські роботи на два тижні, і другий раз вони і подійбн підло подумає добре
Анонім Показати IP 23 Грудня 2019 23:24
Не гарно таке писати,вибачте,але вони схожі на тупих шмар і думають що так модно і нормально,навряд чи їх вже зміниш,це діагноз.П.С Любий чоловік шукає порядну,розумну жінку(дівчину),хоча і на таке є свій покупець,тобто такий самий як вони і можна тільки уявити які в них будуть діти.Так що молодь робіть висновки.
Влад Показати IP 24 Грудня 2019 08:50
А де ж наші мєгамуніципали по гарячим слідам? Або супер варта порядку? Ну за селфі поліцію мовчу, вони їх просто злякаються.
666 Показати IP 24 Грудня 2019 09:00
Не чіпайте дівчат. Нехай пограються, вони ж поки нікого не вбивають. Це наш генофонд та майбутнє України. Вони заслужили не працювати, а жити за наш з вами рахунок, пити спиртні напої та ночами бродити без діла. Це все наше майбутнє України. Як ці придурошні ще круги металічні від каналізації не відкривають, або бруківку не розбирають, як в Київі на майдані Незалежності у 2014 році. Ще трохи і ці дівчата почнуть вночі підпалювати сміттєві баки та магазини бити, до цього їм залишився один крок. Гарної юності дівчата.
Правда Показати IP 24 Грудня 2019 09:03
Прямо всі "ангели".Чи не в цьому суспільстві(середовищі)вони народились і ростуть,де приниження стає нормою,нецензурщина,злодійство,лайки,порушення законодавства на кожному кроці....То що ви чекаєте від цих підлітків?Ви ж бачите їх кожен день повсюду.Вони особливо і не переймаються,бо стикаються з цим повсякденно.Прикро і болісно,але це правда і вона жорстока...
12-34 Показати IP 24 Грудня 2019 09:11
В де-яких особин в пубертатному періоді к-сть сірої речовини в черепній коробці не встигає формуватися разом з м'язами і кістками тіла, тому даний прояв агресії до неживого предмета є наслідком інтелектуально-психологічної нестабільності, про що дійде до них пізніше. За збитки очевидно повинні заплатити батьки.
громада Показати IP 24 Грудня 2019 09:20
Є докази, є особи - чому мовчить поліція???
999 Показати IP 24 Грудня 2019 11:40
У нас при Радянській владі взагалі не було сексу, то нехай при незалежній Україні дівчата розкрипостяться на повну.
Анонім до 999 Показати IP 24 Грудня 2019 19:31
То хай вже твої діти розкріпощаються на повну,ти тіль байстрюків встигай рахувати.
турист Показати IP 24 Грудня 2019 18:51
Нічого вони не нашкодили. Можна списати на молодість. А ті, хто пише, що вони такі-сякі, були в їхньому віці далеко гіршими. Життя коректує звички і поведінку.
баламут Показати IP 24 Грудня 2019 20:53
тупым курицам по метле и убирать город