USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Богдан Колісник в Трускавці

27 Лютого 2014 17:14
Колишній начальник Волинського управління лісомисливського господарства Богдан Колісник лікується в одній з українських здравниць.

Про це повідомив представник Правого Сектору на Волині Ігор Семенюк під час прес-конференції в обласному управлінні лісомисливського господарства.

«З надійних джерел щойно стало відомо, що Богдана Колісника бачили в Трускавці в одному з готелів», - зауважив він.

Натомість нинішній виконувач обов’язків начальника управління Сергій Шеремета сказав, що з колишнім начальником давно не спілкувався і не знає його місця перебування.

«За тиждень до написання заяви він пішов у відпустку. Де зараз він, мені невідомо. Автомобілі всі тут, в гаражі», - повідомив він.

Нагадаємо, цього тижня Богдан Колісник написав заяву на звільнення, після візиту представників волинського Правого Сектору, Автомайдану та Народної самооборони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
маха Показати IP 27 Лютого 2014 17:30
ВЛАДА НЕ ЗНАЄ ДЕ ПРЕЗИДЕНТ МИ НЕ ЗНАЄМО ДЕ КОЛІСНИК . ДОЖИЛИСЬ
Сторож до маха Показати IP 27 Лютого 2014 21:00
Дід з бл**дями на відпочинку.
))) Показати IP 27 Лютого 2014 17:32
то "правий сектор" ще й контролює пересування людей та автомобілів по Україні? не забагато на себе взяли хлопчики?
адекватний Показати IP 27 Лютого 2014 17:34
данильчуки дограються
Лісник Показати IP 27 Лютого 2014 17:36
В Трускавці ліс "рішає", хе-хе!!! Поки й звідти не наперли!
Ветеран 2004 року Пр Показати IP 27 Лютого 2014 17:42
Хлопці, думали що Колісник напише заяву і піде на звільнення ! :))) А я просив - не підставте простих робітників - бо подумають що все ок - і щось будуть розказувати. Колісник навіть не по шию в корупції і не один десяток років - ви вийшли з кабінету, а йому заднім числом прописали відпустку (напевно). Заява написана керівником іншої неіснуючої установи неіснуючої організації! Та ще й у період його відпустки. Зараз скажуть що то він пожартував. Про звільнення таких людей треба вирішувати "викше" ! Пацани, ми мене вже починаєте місцями бісити своєю наївністю... Рєшали. Тіко спозоритесь. Там ще Сашко по прокуратурі з бандитською пикою в Рівному бігає. Б-зд-ць! Сіли - подумали- порадились -перепитали старших - вийшли і по пунктах відпрацьовуєте!
Анонім до Ветеран 2004 року Пр Показати IP 27 Лютого 2014 17:49
це тільки черговий раз підтверджує, що хлопці з правого сектору неосвідчені **біли, які просто рвуться до влади.
Ніхто до Ветеран 2004 року Пр Показати IP 28 Лютого 2014 08:57
Ну Сашко то вже перебор на 300%. На що дивляться органи. Давайте всі дістанем зброю і методом погроз і насильства будемо "розбудовувати" Україну. Я зрозуміла що так зараз можна і в деякій мірі модно - "герой"! Помахав би зараз зброєю хтось "лівий" я уявляю що б було! То ж найдіть різницю!
Ветеран 2004 року Пр Показати IP 27 Лютого 2014 17:48
Що то значить нерви, пальці і клавіатура - замість "Пацани, ми мене вже починаєте місцями" читай "Пацани, ви мене вже починаєте місцями ".
Леся Показати IP 27 Лютого 2014 18:01
Хлопці,дограєтесь...
Ша Показати IP 27 Лютого 2014 18:18
Як він вас зробив?
той, що знає Показати IP 27 Лютого 2014 18:29
тепер в лісі на Волині заправлятимуть бандюки та колишні працівники-невдахи. мдааа...
адекватна до той, що знає Показати IP 27 Лютого 2014 23:58
БОЙКО...ЕПТ! ДАВНО З КРИВИЦЬКИМ БРУКІВКУ ЗА СКАЖЕНІ КОШТИ КУПУВАЛИ???!!!! ГУЗЬ ЗА ЯКИЙ ХЕР КВАРТИРУ КУПИВ???? ДАЛЕКО ПІДЕМО))))
адекватна до той, що знає Показати IP 27 Лютого 2014 23:59
Підтримую на 100%
Незалежна Показати IP 27 Лютого 2014 19:04
Чого ви вчепилися до Колісників не вся ваша і наша біда в одній сім'ї . Не паплюжте свою репутацію і не починайте свою роботу з прокльонів
Ніхто до Незалежна Показати IP 28 Лютого 2014 08:36
А в нас так завжди, як тузік за одну тряпку вчепиться і не як покикути не хоче. Подивіться навуруги, скільки є більш важливиж питань чим займатись гоніннями!!!
Лісник Показати IP 27 Лютого 2014 19:07
А чого ви захищаєте Колісника, були з ним в долі??? Переживаєте, що вас відігнали від корита???
Незалежна до Лісник Показати IP 27 Лютого 2014 19:11
Я з ним незнайома просто реально дивлюсь на ситуацію
!!! до Незалежна Показати IP 27 Лютого 2014 20:47
Якби реально дивилися....то не писали б такі дурниці...прекрасно було б якби ці слова та Богу у вуха: "ВОР-Колісник, должен сидеть в ТЮРЬМЕ" і крапка.
адекватна до !!! Показати IP 27 Лютого 2014 21:53
Сидить в тюрьме нада тобі *****!
Ніхто до Незалежна Показати IP 28 Лютого 2014 08:43
Підтримую!!!
!!! Показати IP 27 Лютого 2014 21:02
я от не розумію,чого ви причепилися до хлопців,та якби не той Данильчук і Володя Парасюк із сотні, то Янукович і усе його кодло і досі сиділо при владі.Так, вони діють і говорять радикально,але чекайте принаймі то діє, чи ви хотіли як ті троє совалися-совалися руку ГРАБІЖНИКУ пожимали і в результаті уклали угоду нікому не потрібну. Гнати їх усіх в шию і Башкаленка і Колісника і решту...ви ж так усі хочете люстрацію. Та коли будь-хто зайде до прокурора, щоб пожалітися на безчинство, яке чинить головний лісник області, то при згадці прізвища Колісник з тобою ніхто не схоче мати діла, чому?...та тому що в нього бачте криша на усіх рівнях в усіх установах...ЄДИНЕ що скажу що той телепень не розуміє, що за крадене доведеться відповідати його нащадкам.
знаючий Показати IP 27 Лютого 2014 21:07
БОГДАН КОЛІСНИК В ТРУСКАВЦІ - а Данильчук скоро буде на Колимі!:)))
незалежна до знаючий Показати IP 28 Лютого 2014 16:57
ото супппер!!!!
адекватна Показати IP 27 Лютого 2014 22:15
Хлопці з правого сектору далеко підуть!) ДАНИЛЬЧУК НЕОСВІДЧЕНИЙ САМОЗВАНЕЦЬ !) Правий сектор чистить собі дорогу до влади! Чому не змушують звільнятися керівників не ресурсних органів виконавчої влади.... тому, що з них немає що взяти!) Вірте люди....вірте! БОГДАН ІВАНОВИЧ КЕРІВНИК ВІД БОГА! Прикро, що люди які навіть уявлення не мають яка це важка праця , з такою легкістю можуть засуджувати!
Про ситуацію сьогодн до адекватна Показати IP 27 Лютого 2014 22:38
Хто не брав хабарів і не крав, тому нічого боятись. Ті, хто чесно прийшов до влади тому також. А як згадали грішки свої, пишіть самі заяви і не доводьте хлопців молодих до гріха. По доброму не розумієте, тоді як робити ? Пишіть
адекватна до Про ситуацію сьогодн Показати IP 28 Лютого 2014 07:15
Ну якщо вже про чесну владу???!) Сидить в ОДА такий собі карпюк, чому його нн чіпають????) Гузь тц буратіно за що побудував? )) і т.д. чесної влади в україні ніколи не було)))) Згоріла б хата в когось з тих дебілів з правого сектору Колісник 100% надав би допомогу, Клімчук допоміг би чим зміг!!! Тому що це мудрі люди !!!! А правий сектор мудрістю аж виблискує з автоматами як мавпи бігати , бити людей, погрожувати і т.д.ПОСМІХОВИСЬКО!
Ніхто до адекватна Показати IP 28 Лютого 2014 09:40
Да-да!! бо то свої і їх неможна чіпати!
лівий сектор Показати IP 27 Лютого 2014 23:40
А цікаво де правий сектор бере гроші на заправку машин? Звідки у них такі дорогі машини?Складається таке враження що Колісник комусь не вгодив з ВЕЛИКИХ ДЕМОКРАТІВ області.От і цькують вони своїх щенят на нього.
адекватна до лівий сектор Показати IP 27 Лютого 2014 23:51
В кожного з правого сектору є минуле яке було б добре згадати станом на сьогодні! Маніпуляції небесного сотнею влаштовують собі майбутнє! ГАНЬБА! ГОСПОДЬ ЇМ СУДДЯ!
лівий сектор до адекватна Показати IP 28 Лютого 2014 00:00
Половина з них це люди з кримінальним та темним минулим,яким прийшло видіння,що вони всі "колісники".
адекватна до лівий сектор Показати IP 28 Лютого 2014 07:02
100% !!!! То таки точно видіння)))) бо здорового глузду в них немає!)
Ніхто до лівий сектор Показати IP 28 Лютого 2014 09:15
Дивлячись на це все, починаєш більше розчаровуватись в тому, що відбувається, компроментують себе хлопці крок закроком!
567 Показати IP 28 Лютого 2014 07:09
Але Колісник занадто брав, такса була як в президента, судити його, а на рахунок дорогих авто, якщо людина не мала жодної посади а займалась бізнесом, вона заробила, а судді нічим не займались крім брати взятки
адекватна до 567 Показати IP 28 Лютого 2014 07:24
Хотілося б нагадати що кримінальним кодексом україни передбачена відповідальність не тільки за отримання неправомірної вигоди а і за її надання! А стартовий капітал де наші вельмишановні бізнесмени беруть? Кредити?....сумніваюсь! Крадуть навіть той самий ліс ночами !)Колісник господар, і зберігав порядок ))))) готуйтеся Волиняни при владі яка дуже поспішає на посади підемо з торбами по світу)))))
Ніхто до 567 Показати IP 28 Лютого 2014 10:36
"Людина не мала жодної посади а займалась бізнесом" Ха-Ха!!! Несмішіть мій бізнес!!! Чесно на машини таких класів і їх утримання, на хату ну аж ніяк не можна заробити. Так шо люди робіть свої тверезі висновки що до ситуації, яка склалась!