USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Золоті дипломати»: через волинську митницю пропустили автомобіль посольства зі скарбами

16 Березня 2021 14:46
16 кілограмів золота та 114 тисяч доларів готівки безперешкодно перетнули митний пост «Ягодин» у бік Польщі під виглядом дипломатичної пошти.

Проте одразу після перетину кордону з української сторони біля виїзду з пункту пропуску «золотих дипломатів» зупинили українські правоохоронці, йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс».

Як так сталося, що волинські митники не побачили незадекларованого багатства, розповів виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Євген Поребняк.

«Там, якщо я правильно пам’ятаю, було 114 тисяч доларів, деяка кількість євро, злотих і 16 кілограмів золота. Це все везли у машині, що належить посольству України в Республіці Польща, – зазначив він. – Перевізники були з дипломатичними паспортами».

Читати ще: Декілька кілограмів золота, десятки тисяч доларів та євро: на Ягодині затримали бус з дипломатичними номерами

Він також додав, що слідству належить з’ясувати походження цього вантажу.

«Вони надали митникам лист, який, здається, підписав посол України в Республіці Польща», – пояснює Євген Погребняк причину, через яку дипломатам вдалося пройти митний контроль з незадекларованими скарбами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 16 Березня 2021 15:07
Воно там стоїть микає і гикає як відстале. От якби в тюрягу на років 10 і з конфіскацією всього майна то б зразу все доходило б.
самовар Показати IP 16 Березня 2021 15:29
замнуть
Нема на то ради ! Показати IP 16 Березня 2021 16:08
І отаким продажним шкурам хтось же довірив управляти державою ! Тут же простому пересічному українцю все ясно, як божий день ! Сидіти би їм не пересидіти і робочі рукавиці шити в нормальній державі ! Доплюсуйте зараз сюди ше двічі переатестованих суддів, ознайомте з результатами французької буржуазної революції і запустіть аналогічний механізм !
ще не зовсім свідоми до Нема на то ради ! Показати IP 16 Березня 2021 18:59
За кого на Сході хлопці гинуть? Я вже і так, і сяк моделюю ситуацію, а все рівно не україна, а уркаїна виходить
911 Показати IP 16 Березня 2021 16:11
митник україни найкорумпованіший. А це товсе добло микає. Шановні злодії всі не гнати а торфобрикет в ручну сушити як 100років тому..Хоч якась польза буде.
Укр-ський анекдот Показати IP 16 Березня 2021 18:33
Митника посадили.
Анонім Показати IP 16 Березня 2021 18:47
фахово морозиться
Громадянин України Показати IP 16 Березня 2021 19:42
Такі афери проводяться тільки з благословення ЦОВВ за узгодженням МЗС, митної служби і деяких спецслужб, надсилаються до виконання отаким мекаючим і мукаючим, так званим начальникам регіональних митниць, для безумовного виконання ! Такі і Україну продають і маму рідну ! То - диверсія проти держави ! З часом побачимо на реакцію правоохоронних органів ! Але виходячи з подібної практики - не побачимо !
Всезнайко Показати IP 16 Березня 2021 19:59
Дещиця х...ло - ла-ла-ла-ла!!!