USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Звільнили скандального волинського прокурора, - ЗМІ

10 Серпня 2016 22:44
Військового прокурора Луцького гарнізону Олега Балакунця звільнили з лав правоохоронних органів, – написала активістка Валентина Борусевич у мережі Фейсбук.

Цю інформацію журналістам Волинського Агентства Розслідувань підтвердили джерела у прокуратурі.

"Хороша новина! ...Балакунець Олег Ігорович так і не отримав чергові зірочки, а натомість його звізданули з органів прокуратури! УРА! Не треба було будувати своє підвищення по службі на бідних хлопцях, а бути людиною!, - йдеться у дописі.

Нагадаємо, Олег Балакунець був серед прокурорів, які вели справи бійців 51-ої бригади. Бійців звинувачували у відмові від несення обов’язків військової служби в бойовій обстановці за попередньою змовою групи осіб. Пізніше Суд ухвалив не долучати військового прокурора Луцького гарнізону Олега Балакунця до розгляду справи бійців 51-ої бригади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
1234 Показати IP 10 Серпня 2016 23:21
Ура
АТО Показати IP 10 Серпня 2016 23:43
На Майдан с*отиняку і на коліна
Ави Показати IP 11 Серпня 2016 03:26
думаєте і вірите, що він сам вирішував те що робив? Щось мені видаєтся, що за його діями стоять злочинці командири. Не забувайте що янук залишив 5 колону і в той час практично Україна була позбавлена війська. Думаю, що вже час розібратися з командирами які аж ніяк не вміютиь командувати військом, зате прекрасно навчились від москалів знущатися над войнами......
Лучанка до Ави Показати IP 11 Серпня 2016 08:32
Абсолютно згідна
А ндрій Показати IP 11 Серпня 2016 07:59
Навіщо Майдан,коліна,просто відправити в АТО, на передній край.Я думаю вік дозволяє,зброєю користуватися вміє,так,що карти в руки...
Олег до А ндрій Показати IP 11 Серпня 2016 17:24
не можна! втече ск*тина на ту сторону!
лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 09:34
В АТО цього людця.Хай знає,як ненавидіти простий люд, наших дітей.Ми перед Богом усі рівні, а вони думають,якщо при посадах можуть знущатися над людьми.Таких ще Бог покарає-це точно.А там хлопці поступлять з ним,як він поступав з ними.Все по заслузі
до Ави Показати IP 11 Серпня 2016 09:34
А він своєю головою думав? Думав про кар"єру,тепер людям ворог і бувшим своїм неугодний.
ВАСЯ ИВАНЮК Показати IP 11 Серпня 2016 15:06
ВСИМ НА ВСИХ ПО ПРИНЦИПУ КУРЯТНИКА...КАП-КАП-КАП!
прокурор Показати IP 11 Серпня 2016 21:30
Він пішов на пенсію і в нього є посвідчення.
лавренюк Показати IP 11 Серпня 2016 21:49
Військовий прокурор пішов на пенсію ,мабуть і бійців 51 омбр треба відправити на пенсію і розмір пенсії як у військового прокурора,в них тоже є посвідченя і вони в принципі не проти.
Юрист Показати IP 12 Серпня 2016 14:16
Це все чистої води брехня! Особисто знаю цю людину і істинну причину звільнення, яка зовсім не пов'язана з тією що вказана в цій статті! Насправді його просто злили або підставили іншими словами! а його діяльність в військовій прокуратурі мала би бути оцінена завдяки його професійності!
наташа Показати IP 17 Жовтня 2016 16:38
ні не все брехня, я його теж особисто знаю і справді свою роботу знає не погано і на пенсію він не вийшов у нього не має вислуги років, але як людина він м"ягко сказати не дуже порядна. Просто коли офіцер який опускається до рівня "базарноЇ баби "не викликає ніякої асоціації окрім огиди.І ті що ведуть зараз боротьбу з ним у судах нічим не кращі. Цілий заступник військового прокурора на суді читає все з бумажки бо неможе зв"язати двох слів щоб висловити свою думку .По іншому вчились по блату і по блату у 29 років стають підполковниками а своєї справи не знають. То скажіть будь-ласка чим вони можуть допомогти нашим військовим?