USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Звозить до Луцька безпритульних тварин: голів громад просять розірвати договори з Даною Новарчук

2 Квітня 2021 21:39
Колишня директорка КП «Ласка» Богдана Новарчук уклала договори з іншими громадами і, здійснюючи там відлов тварин, привозить їх до Луцька.

Про це інформував Луцький міський голова Ігор Поліщук під час традиційного щотижневого звіту 2 квітня.

Зі слів міського очільника, останнім часом на території Луцька активізувалася проблема безпритульних тварин.

«Вона загострюється завдяки діяльності окремих активістів, зокрема Богдани Новарчук. Я підготував звернення до всіх голів громад із проханням розірвати договір про співпрацю та припинити відлов тварин цим суб’єктом господарювання, яка, фактично, звозить їх усіх до Луцька. Тепер це формування називається ФОП «Богдана Ткачук» та ГО «Порятунок чотирилапих». Зоозахисники з усіх куточків країни відмічають їхнє жорстоке поводження з тваринами, утримання в антисанітарних умовах, надання неякісних медичних послуг, у тому числі стерилізацї. Новарчук перевозить невакцинованих тварин без необхідного терміну карантинування й цим створює загрозу розповсюдження хвороб, які є небезпечними як для життя тварин, так і для життя людей», – зазначив Ігор Поліщук.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що громадські організації, зареєстровані у квартирах екскерівниці КП «Ласка», звозять до Луцька безпритульних собак.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Дідо Показати IP 2 Квітня 2021 22:07
Дивно, місто не може дати раду одній хворій людині, Дану давно пора вже закрити в Ліпінах, а ви з нею носитесь.
Lisa Показати IP 3 Квітня 2021 00:57
Дивно. В іншій країні для притульних собак держава кошти видасть, добрі люди внески зроблять. А в Луцьку будуть гнати в шию собак.
Анонім до Lisa Показати IP 3 Квітня 2021 11:31
І правильно будуть в нас робити. Нічого це паскудство заохочувати.
Оксана до Lisa Показати IP 3 Квітня 2021 11:48
Луцьк не місто для утримання собак з інших міст. і до того ж великих. У нас нормально працює КП "Ласка". Такі ж КП мають бути у тих містах звідки Новарчук привозить собак. На місце тих псів приходять інші. Тільки стерилізацією та вакцинацією можна зупинити зростання безпритульних псів. І до відома всіх борцунь, у мене є собака і я несу відповідальність за її утримання.
Анонім до Lisa Показати IP 3 Квітня 2021 20:06
в інших країнах про це знають???
Анонім Показати IP 3 Квітня 2021 06:38
В неї були покровителі в міськраді, а тепер їх час пройшов.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2021 08:25
відстріл собак може допомогти
Лучанин до Анонім Показати IP 3 Квітня 2021 11:24
А може допоможе відстріл таких як ти?
Анонім до Лучанин Показати IP 3 Квітня 2021 20:08
гуманізм не дає спати? допомагайте дитбудинкам
Лучанин до Анонім Показати IP 4 Квітня 2021 14:43
А чим собака гірша за людину?? Кому хочу, тому і буду допомагати
Дед Показати IP 3 Квітня 2021 08:37
Что не нравиться?
CoBa Показати IP 3 Квітня 2021 09:42
А взагалі треба зібрати усіх покусаних за роки діяльності цієї організації і позватись до суду, засудити її на декілька мільйонів і нехай виплачує. А то штраф 50грн за покусану дитину, просто сміх.
Лучанка Показати IP 3 Квітня 2021 13:59
Давно пора щось робити з Даною. Це вже ненормально повно бігає безпритульних тварин, багато з них без бірок і неясно вакциновані вони чи ні. В нас або буде чисте місто або ж буде як в Туреччині, щоб добратися до дому потрібно буде їхати пару метрів на таксі