USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцькій міськраді безплатно роздавали землю

31 Березня 2014 15:49
Лучани отримали 15 безплатних земельних ділянок у власність.

Про це стало відомо під час другого пленарного засідання 57 сесії Луцької міської ради, сьогодні 31 березня.

Так, дві земельні ділянки віддали у приватну власність для ведення садівництва на вулиці Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» та на вулиці Володимирській в садівничому товаристві «Дружба».

Всі інші землі віддали у спільну часткову власність окремим лучанам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
список Показати IP 31 Березня 2014 15:50
список счастливцев в студию...
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 15:59
Депутат Гриб у списку є ? Пора вже четверту безкоштовну ділянку прихопити.
МИ Показати IP 31 Березня 2014 16:16
Список в студію!!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 31 Березня 2014 16:37
Не зовсім безплатно, якщр врахувати хабари
ПС Показати IP 31 Березня 2014 17:46
Всім ша. Ми в курсі.
луцьк Показати IP 31 Березня 2014 18:27
а куда звертатися. щоб отримати? Я теж хочу маленький городик. В мене ніколи землі не було. Хоч картоплю посажу
Добродій Показати IP 31 Березня 2014 21:32
Кому башляти за таку безплатну землю? Я теж хочу ділянку на Дубнівській.
депутат Показати IP 31 Березня 2014 22:21
Так би... Ло замовкли , ми ці ділянки пообіцяли раніше! Зачекайте трошки ми потім почнемо будувати дем суспільство, а зараз дайте відпрацювати . А то пролетаріат ще захоче керувати в місті. Наш мер ж за зарплату працювати вшиву буде чи що? Це йому на цукерки не хватить . Так що шаааа планктон , розкудахтались!!!!!
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 07:20
Я теж хочу ділянку