USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

16 день протесту на Волинській митниці: керівник «тікає» від колективу

19 Квітня 2016 19:52
Скандальний виконувач обов’язків керівника Волинської митниці не прийшов на зустріч з колективом. Більше того, він проігнорував приїзд голови ОДА. Такі дії лише посилили невдоволення колективу, громадськості та обласної влади щодо методів управління Олександра Шавлака та відсутності бажання врегулювати конфлікт.

Зустріч губернатора з трудовим колективом мала відбутися сьогодні, 19-го квітня, в адміністративному корпусі відомства. Втім, це була зустріч не з колективом, а з окремими його представниками.

ЧИТАТИ ЩЕ: КОНФЛІКТ НА МИТНИЦІ: ХТО МАЄ БУТИ ЇЇ КЕРІВНИКОМ?

Як розповіли працівники митниці, людей не повідомили про приїзд голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, мовляв, інформація далі канцелярії не пішла, а прийшли лише одиниці. Не був на зустрічі й сам Олександр Шавлак. Як повідомив губернатор, за три години до приїзду йому надали лист, мовляв, виконувач обов’язків поїхав у відрядження на зустріч з поляками.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини голова ОДА сказав, що це є нічим іншим, як прояв неповаги.

Під час зустрічі члени профспілкового комітету наголошували на тому, що новопризначений тимчасовий керівник тисне на людей і натякає звільненнями. Окрім цього, ще одним адміністративним тиском, називають працівники, є відкриття службових розслідувань за висловлювання власної думки з приводу конфліктної ситуації в колективі представникам ЗМІ.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРОТИВНИКІВ НОВОГО КЕРІВНИКА ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ МОЖУТЬ ЗВІЛЬНИТИ?

Зваживши на такий стан справи, Шавлака запросили в п’ятницю, 22-го квітня, на засідання громадської ради при ОДА, а губернатор наголосив на тому, що повторно приїде зустрітися з колективом вже 27-го квітня й розраховує на те, що до того часу вже всі знатимуть про час та місце зустрічі.

Нагадаємо, що перед адмінбудівлею Волинської митниці вже 16-ий день протестують громадські активісти, які невдоволені призначенням нового виконувача обов’язків керівника митниці. Сьогодні вперше до них дослухалися й зняли з огорожі ланцюги, аби люди могли зустрітися з митниками та поспілкуватися особисто.

Детальніше про конфлікт на Волинській митниці ІА Волинські Новини опублікують вже завтра, 20-го квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Працівник Показати IP 19 Квітня 2016 20:07
Щось голови профспілки не видно...
Саджати треба до Працівник Показати IP 20 Квітня 2016 00:02
там зборище корупціонерів.. туди б НАБУ, шкода, що в них немає повноважень, вони б показали де ці корупціонери проживали б ближчих років 10)))))Та Гунчик до жінки напевне рідше приїджає ніж на митницю!!????))))За 2 тижні 2 рази та це рекорд)))Але Шавлак клано його взув)))
Звісно до Працівник Показати IP 20 Квітня 2016 00:08
а що це з 400 членів профпілки лише 12 митників "найжирніших"та це пару їх прихвостнів контрабандистів.....Чи може в дійності протестують за збереження корупції лише ці 12 митників,бо саме вони очолюють корупцію!!??)))А про бурштиногового короля правльно, тільки там прізвище повино бути Терещук,бо він непомітив в 2 рази більше бурштину ніж Шавлак)))
Класно до Працівник Показати IP 20 Квітня 2016 00:09
Шавлак круто взув Гунчика...Такого сорому він ще напевне в житі немав))))ПРиїхав до когоь а його немає...клас)))
володимир Показати IP 19 Квітня 2016 22:09
Всі докупи так файно зібрались.Тільки бери і арештовуй без розбору!
Думка з княжого Показати IP 19 Квітня 2016 22:10
Це зліт бюджетної злидоти, яку хочуть в рамки приструнити....
свідок Показати IP 19 Квітня 2016 22:32
Не забудьте фото, крупним планом, тих хто плакати тримає, там відразу стане все зрозуміло! :)))
555 Показати IP 19 Квітня 2016 23:49
проклята б**ота ці митники
Кот Показати IP 20 Квітня 2016 08:19
Терещук! Досить ! Геть від корита!
іра до Кот Показати IP 20 Квітня 2016 11:50
Геть бурштинового митника Шавлака
вона до Кот Показати IP 20 Квітня 2016 11:50
Шавлак йди геть з волинської митниці
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 08:34
Там потрібно всіх звільняти бо одні хабарники. Шавлак перекрив кисень всім і Гунчику в тому числі молодець. Хай відповідні органи подивляться як живуть митники за які гроші вистроїли хати в три поверхи.
дьодік Показати IP 20 Квітня 2016 09:15
Хабарники і контабасісти. (Чи тепер контрабасистів у "світлі аостанніх Панамських подій" перейменують у віолончелістів?)
123 Показати IP 20 Квітня 2016 11:49
Шавлак втік з Волинської митниці надіємось назавжди
Римбар Показати IP 20 Квітня 2016 13:38
Юрік біжи краще до своїх діток, що ти там сидиш!!!
роман Показати IP 20 Квітня 2016 14:28
Юрік ти чого там сидиш, немає через когось рішати ввоз машин!1 Рано чи пізно приходить капут!
123 Показати IP 20 Квітня 2016 23:00
зібралася банда микитюка -- гунчика сюди не пайте -він нерозуміе що ви натворили
учень Показати IP 21 Квітня 2016 09:50
Однозначно це все проплачено митниками-крахоборами. зацікавленість є і у микитюка і у гунчика і у "патріотів" (рейсовий автобус Турійськ-Люблін, звідки взявся і хто дозволи давав). від грошового корита ох як і тяжко відриватись митна реформа і передача митниць іноземним компаніям оце і вихід КВЕ МАЄ І ПОЧАТОК ВСЕ МАЄ І КІНЕЦЬ - ЗАВЖДИ ТАК НЕ БУДЕ!!!!!