Авдіївка: електропостачання не відновлено, воду подаватимуть за графіком
Станом на вечір 2 квітня електропостачання Авдіївки не відновлено, воду у місті подаватимуть за графіком.
Про це повідомили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.
"Ремонтні бригади так і не відновили електропостачання. Резервуар заповнений, подача питної води здійснюватиметься з 16:00 до 22:00", - повідомили у МінТОТ. Раніше у відомстві повідомляли, що станом на 10:00 неділі рeмонтні бригади приступили до провeдeння рeмонтно-відновлювальних робіт на ЛЕП.
1 квітня в МінТОТ зазначали, що заявку на виконання робіт погоджено в Спільному центрі з координації і контролю.
"Бригади підуть з двох сторін лінії електропередач і на підстанцію Донецької фільтрувальної станції", - зазначали в МінТОТ, пишуть Новости Донбасса
Згодом з'явилося повідомлення, що ремонтні роботи було припинено через обстріл в районі ДФС.
Глава Донецької облВЦА Павло Жебрівський повідомив, що у суботу електропостачання до Авдіївки поновлено не буде.
Як відомо, ЛЕП у Авдіївці знову було пошкоджено внаслідок бойових дій 29 березня, через що було припинено електропостачання Авдіївки, Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.
"Ремонтні бригади так і не відновили електропостачання. Резервуар заповнений, подача питної води здійснюватиметься з 16:00 до 22:00", - повідомили у МінТОТ. Раніше у відомстві повідомляли, що станом на 10:00 неділі рeмонтні бригади приступили до провeдeння рeмонтно-відновлювальних робіт на ЛЕП.
1 квітня в МінТОТ зазначали, що заявку на виконання робіт погоджено в Спільному центрі з координації і контролю.
"Бригади підуть з двох сторін лінії електропередач і на підстанцію Донецької фільтрувальної станції", - зазначали в МінТОТ, пишуть Новости Донбасса
Згодом з'явилося повідомлення, що ремонтні роботи було припинено через обстріл в районі ДФС.
Глава Донецької облВЦА Павло Жебрівський повідомив, що у суботу електропостачання до Авдіївки поновлено не буде.
Як відомо, ЛЕП у Авдіївці знову було пошкоджено внаслідок бойових дій 29 березня, через що було припинено електропостачання Авдіївки, Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.