USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Депутат проти кавового апарату в луцькій школі

25 Січня 2017 14:28
Представники радикальної партії в Луцькій міській раді просять міського голову втрутитися в шкільні справи.

Про це стало відомо під час засідання чергової 18 сесії Луцької міської ради, 25 січня.

Депутат Сергій Була перед перервою зачитав заяву від фракції Радикальної партії.

«Щойно в інтернеті ми прочитали, що в 4 школі встановили кавовий апарат. Просимо міського голову зателефонувати директору. Бо є різні позиції щодо того, як кава впливає на дитячий організм», - зазначив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
олег Показати IP 25 Січня 2017 15:16
дирекції залишилось дозволити у столовій продаж енергетиків, горілки ,пива, цигарок та презервативів, а коноплю ,екстазі, герич школярі самі дістануть !
лучани до олег Показати IP 25 Січня 2017 16:19
Так це вже є . Біля входу у школу магазин з горілкою,сигаретами та чіпсами.
Анонім до лучани Показати IP 25 Січня 2017 17:18
а колеса приносять по замовленню
Громада Показати IP 25 Січня 2017 15:29
А ми проти ЖК Егоїст біля РАГСУ.Кава не так шкодить.
лучани Показати IP 25 Січня 2017 15:30
Директор 4ї школи лише б набити кишені, а на здоровя дітей йому начхати.
Може Показати IP 25 Січня 2017 15:33
Депутат Сергій Була перед перервою зачитав заяву від фракції Радикальної партії. «Щойно в інтернеті ми прочитали, що в 4 школі встановили кавовий апарат. Просимо міського голову зателефонувати директору. Бо є різні позиції щодо того, як кава впливає на дитячий організм», - зазначив він. А можливо, просимо зателефонувати дружині директора... От, ці вже гроші....
Мама Показати IP 25 Січня 2017 17:08
Читаючи коментарі, вкоте дивуюсь. Невже хтось думає, що Мишковець має доходи від кавового апарату? Я сумніваюсь. Але погоджуюсь з тим, що кавовому апарату не місце в школі! P.S. Я - мама двох дітей, що навчаються в цій гімназії.
Мама Показати IP 25 Січня 2017 17:43
Особисто мені було зручно , чекаючи на свого другокласника випити гарячої кави , а син купував какао, що є корисно. Ви люди вчіть культури дітей ,щоб вона розуміла що можна , а що не можна купувати... А порада депутату Сергію Булі краще навести порядок не байдужому йому барі "Карабас -барабас"ось що є рознощиком шкідливого...
дідо до Мама Показати IP 25 Січня 2017 18:10
Це не кавярня. Кава з вуличного апарата є дешевою бодягою.
Лучанка. до Мама Показати IP 26 Січня 2017 10:16
Пийте каву вдома,чи в кафе.Комусь зручно було б випити "поліської" з автомата.
Тато до мама Показати IP 25 Січня 2017 17:47
Якщо я захочу поставити кавовий апарат на вашій території, невже задарма дозволите мамо?
Мама гімназиста Показати IP 25 Січня 2017 17:48
Була,ідіоти впливають на дітей гірше, ніж кавомат. Займайся справами міста,а не шкодь дітям своїми "перлами". До речі,як щодо горілки в "Нашому Краї" за 3 метри від школи? Не муляє депутатські очі?
Лучанка Показати IP 25 Січня 2017 19:53
Думаю,що Мишковець має дохід від кавового апарату.Полюбому дали відкат. МИШКОВЕЦЬ-ХАБАРНИК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Кавовому автомату не місце в школі.
Мама учня Показати IP 25 Січня 2017 22:29
Магазин біля школи з чіпсами та "мегакорисними" сухариками є кращими ніж какао та чай для дітей. Коли ми навчимось бути європейцями? А може б пану Булі та іншим "співчуваючим" спало на думку поспілкуватись з учнями та батьками щодо їх ставлення до становлення кавомату. Тим паче," переживаючі пани та пані" були б здивовані тим, що саме учні середніх та старших класів ініціювали та просили дирекцію у становленні кавомату, а перед тим провели опитування щоб хотіли змінити чи покращити у гімназії. Адже діти їздять по світу та інших школах міст Європи де це є нормальним та прийнятним. І кому з батьків не подобається то сік, чай і компот в їдальні є...то в чому проблема? В каві чи какао за 5 гривень??? Так в Європу чи назад в совєти....?
Микола Показати IP 25 Січня 2017 23:24
Була, закрий два Карабаси барабаси на винниченка і на волі, а тоді і какао для дітей забирай!!!
Мама Гімназиста Показати IP 26 Січня 2017 08:47
Шановна громадо. Повірте мені, мамі десятикласника, що при бажанні діти можуть знайти не лише каву, чай і чіпси, а ще багато чого цікавого. Не варто вдавати із себе святих та божих. Як би ми не намагались контролювати наших дітей, все одно вони знайдуть і час і можливості... Одним кавоматом питання не вирішиш. Повірте, що коли ми відпустимо їх в життя і вони не зможуть на рівні із одногрупниками у ВУЗі взяти собі кави - виглядатимуть бліденько. І ще - прибутки людей із статусом Мишковця наврядчи залежать від кавоматів. Кого не влаштовує - заздріть мовчки !!!!