Депутат проти кавового апарату в луцькій школі
Представники радикальної партії в Луцькій міській раді просять міського голову втрутитися в шкільні справи.
Про це стало відомо під час засідання чергової 18 сесії Луцької міської ради, 25 січня.
Депутат Сергій Була перед перервою зачитав заяву від фракції Радикальної партії.
«Щойно в інтернеті ми прочитали, що в 4 школі встановили кавовий апарат. Просимо міського голову зателефонувати директору. Бо є різні позиції щодо того, як кава впливає на дитячий організм», - зазначив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання чергової 18 сесії Луцької міської ради, 25 січня.
Депутат Сергій Була перед перервою зачитав заяву від фракції Радикальної партії.
«Щойно в інтернеті ми прочитали, що в 4 школі встановили кавовий апарат. Просимо міського голову зателефонувати директору. Бо є різні позиції щодо того, як кава впливає на дитячий організм», - зазначив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 16
олег
Показати IP
25 Січня 2017 15:16
дирекції залишилось дозволити у столовій продаж енергетиків, горілки ,пива, цигарок та презервативів, а коноплю ,екстазі, герич школярі самі дістануть !
лучани до олег
Показати IP
25 Січня 2017 16:19
Так це вже є . Біля входу у школу магазин з горілкою,сигаретами та чіпсами.
Анонім до лучани
Показати IP
25 Січня 2017 17:18
а колеса приносять по замовленню
Громада
Показати IP
25 Січня 2017 15:29
А ми проти ЖК Егоїст біля РАГСУ.Кава не так шкодить.
лучани
Показати IP
25 Січня 2017 15:30
Директор 4ї школи лише б набити кишені, а на здоровя дітей йому начхати.
Може
Показати IP
25 Січня 2017 15:33
Депутат Сергій Була перед перервою зачитав заяву від фракції Радикальної партії.
«Щойно в інтернеті ми прочитали, що в 4 школі встановили кавовий апарат. Просимо міського голову зателефонувати директору. Бо є різні позиції щодо того, як кава впливає на дитячий організм», - зазначив він.
А можливо, просимо зателефонувати дружині директора... От, ці вже гроші....
Мама
Показати IP
25 Січня 2017 17:08
Читаючи коментарі, вкоте дивуюсь. Невже хтось думає, що Мишковець має доходи від кавового апарату? Я сумніваюсь. Але погоджуюсь з тим, що кавовому апарату не місце в школі! P.S. Я - мама двох дітей, що навчаються в цій гімназії.
Мама
Показати IP
25 Січня 2017 17:43
Особисто мені було зручно , чекаючи на свого другокласника випити гарячої кави , а син купував какао, що є корисно. Ви люди вчіть культури дітей ,щоб вона розуміла що можна , а що не можна купувати... А порада депутату Сергію Булі краще навести порядок не байдужому йому барі "Карабас -барабас"ось що є рознощиком шкідливого...
Лучанка. до Мама
Показати IP
26 Січня 2017 10:16
Пийте каву вдома,чи в кафе.Комусь зручно було б випити "поліської" з автомата.
Тато до мама
Показати IP
25 Січня 2017 17:47
Якщо я захочу поставити кавовий апарат на вашій території, невже задарма дозволите мамо?
Мама гімназиста
Показати IP
25 Січня 2017 17:48
Була,ідіоти впливають на дітей гірше, ніж кавомат. Займайся справами міста,а не шкодь дітям своїми "перлами".
До речі,як щодо горілки в "Нашому Краї" за 3 метри від школи? Не муляє депутатські очі?
Лучанка
Показати IP
25 Січня 2017 19:53
Думаю,що Мишковець має дохід від кавового апарату.Полюбому дали відкат. МИШКОВЕЦЬ-ХАБАРНИК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Кавовому автомату не місце в школі.
Мама учня
Показати IP
25 Січня 2017 22:29
Магазин біля школи з чіпсами та "мегакорисними" сухариками є кращими ніж какао та чай для дітей. Коли ми навчимось бути європейцями? А може б пану Булі та іншим "співчуваючим" спало на думку поспілкуватись з учнями та батьками щодо їх ставлення до становлення кавомату. Тим паче," переживаючі пани та пані" були б здивовані тим, що саме учні середніх та старших класів ініціювали та просили дирекцію у становленні кавомату, а перед тим провели опитування щоб хотіли змінити чи покращити у гімназії. Адже діти їздять по світу та інших школах міст Європи де це є нормальним та прийнятним. І кому з батьків не подобається то сік, чай і компот в їдальні є...то в чому проблема? В каві чи какао за 5 гривень??? Так в Європу чи назад в совєти....?
Микола
Показати IP
25 Січня 2017 23:24
Була, закрий два Карабаси барабаси на винниченка і на волі, а тоді і какао для дітей забирай!!!
Мама Гімназиста
Показати IP
26 Січня 2017 08:47
Шановна громадо. Повірте мені, мамі десятикласника, що при бажанні діти можуть знайти не лише каву, чай і чіпси, а ще багато чого цікавого. Не варто вдавати із себе святих та божих. Як би ми не намагались контролювати наших дітей, все одно вони знайдуть і час і можливості... Одним кавоматом питання не вирішиш. Повірте, що коли ми відпустимо їх в життя і вони не зможуть на рівні із одногрупниками у ВУЗі взяти собі кави - виглядатимуть бліденько. І ще - прибутки людей із статусом Мишковця наврядчи залежать від кавоматів. Кого не влаштовує - заздріть мовчки !!!!
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.