USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Депутати вимагають розсекретити російський бізнес на Волині

24 Січня 2015 09:00
Депутати підтримали запит колеги, в якому йдеться про те, аби губернатор, прокуратура й СБУ повідомили громаді краю, який російський бізнес діє в регіоні й які прибутки отримує.

Про це йшлося під час позачергової 32-ї сесії обласної ради 23-го січня.

Депутатський запит Василя Столяра, щостосується губернатора, прокурора Волині й керівництва СБУ щодо функціонування російських підприємств, філіалів та представництв на території Волинської області, зачитав голова обласної ради Валентин Вітер.

«Прошу надати вичерпний перелік таких організацій та осіб, повідомити про обсяги поставок товарів з Російської федерації. А також прошу повідомити, які заходи вживаються правоохоронцями по відношенню до діяльності організацій із російським капіталом чи російськими засновниками», - зачитав голова облради запит Василя Столяра. Зауважимо, що в останнього в ніч на 23 січня згорів будинок.

З цього приводу голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив: «Таку інформацію не можна подавати, оскільки вона стосується законів щодо персональних даних».

За це йому дорікнули депутати, мовляв, у період неоголошеної війни потрібно, першою чергою, відстоювати національні інтереси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
вк Показати IP 24 Січня 2015 09:22
То на Волині е російські підприемства???!!!! І сбу, влада жуе соплі??!!! НЕМА СЛІВ, тільки матюки!!!!
Анонім до вк Показати IP 24 Січня 2015 09:37
Более того, в последнее время (имеется ввиду, что в этом году) российский бизнес начал массово скупать производственную собственность на Украине.
дідо до вк Показати IP 24 Січня 2015 12:10
газ у нас-російський! а влада жує соплі
вк до дідо Показати IP 24 Січня 2015 13:11
Дурний ти діду, не про газ мова, с..лизе кацапський
шахтар до вк Показати IP 24 Січня 2015 13:51
У Нововолинську - Б.Р.В. , Володимирі - ГерБор = Гершон (московит) + Борбелюк . Українсько- російські підприємства . Яка частка російського капіталу у статутному фонді цих підприємств ???.
дідо до шахтар Показати IP 24 Січня 2015 14:41
не вірю!
Анонім до вк Показати IP 24 Січня 2015 22:18
на волині є російські підприємства, які платять гроші в український бюджет і фінансують цим українську армію. так само як і в росії є українські підприємства, які платять податки в російський бюджет і тим самим фінансують російську армію. і ми навіть знаємо як ці підприємства називаються і хто є їхнім власником. але сбу і влада нічого не роблять.
Анонім Показати IP 24 Січня 2015 09:37
Війна війною а бізнес бізнесом. Війна теж бізнес. Порох обіцяв війну завершити за два тижні, якщо стане президентом. Та видно, бізнес прибутковий, і не закриває.
Мik(галицька камиша) до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 12:12
У пана порошенка великий бізнес у Росії! І що з того?
Анонім до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 22:20
він ще і кожному солдатові зарплату по 1000 гривень в день обіцяв.
Хлоп Показати IP 24 Січня 2015 09:50
Ви що, не розумiете, що армii не вистачае бiйцiв з ВолинI?
Анонім Показати IP 24 Січня 2015 10:53
Так от за що Столяру хату спалили.
Бичара до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 16:36
Саме так. Перебіг дорогу великим грізним "птахам".
ACAB Показати IP 24 Січня 2015 10:59
Головний росбизнес на Волини це церква мп !!! А звидти все решаеться. Башкаленко джипи миняе и вильно гуляе по Луцьку. Нас ИМЕЮТ всих !!! ВСи знают хто працюе на мосвку бо вони цим ранише понтувалися ну а зараз трошки притихли але ВСЕ ПРАЦЮЕ ! И хто як не сбу и мвс прокуратура це КРИЕ! Ви чекаете на справедливи суди розслидування справ про вбивства на Майдани? ВИ СМИШНИ ЛЮДИ! ПРАВИЙ СЕКТОР обиср*вся - лиг пид систему! *** ***
правдива до ACAB Показати IP 24 Січня 2015 12:06
Що ви все носитесь з тим ПС?! Це непідконтрольне нікому бандформування! У нормальній країні такого взагалі немає бути! А на рахунок хто під ким, то ПС під тим - хто платить гроші! І не треба тут людям мізки промивати, бо без грошей і чутки б не було про той ПС! А з цього зрозуміло, що це комусь потрібно...
Волинянка Показати IP 24 Січня 2015 12:19
"Прошу надати вичерпний перелік таких організацій та осіб, повідомити про обсяги поставок товарів з Російської федерації." Відповідь - російський газ. І що? Відключити його, волиняни постраждають і нехай замерзнуть??? Дебільна логіка!
Микола Показати IP 24 Січня 2015 12:29
Точно д*більна логіка! Її висловлював в Луцькій міській раді горе-депутат Василевський, якому Романюк доручив керувати "Луцьктеплом". Тоді він зробить "тепло і нагріє" воду лучанам.
Ніна. Показати IP 24 Січня 2015 12:42
Украинский ВТБ Банк является частью международной финансовой группы ВТБ с центром в России. ... Помимо банковской деятельности группа ВТБ оказывает и другие финансовые услуги в Украине – лизинг, факторинг, страхование, а также занимается...
Програміст Показати IP 24 Січня 2015 13:06
Нам ще з російським бізнесом не вистачало переругатись. На жаль, Порошенка в Давосі фактично не почули і грошей не дали.Сорос ,доречі, теж грошей не дав. Ряд зарубіжних експертів пророчать Україні банкрутство та дефолт вже весною цього року .За російський та =реверсний= газ в лютому -березні мусимо заплатити декілька мільярдів дол,а ще є борг =газпрому=,це ще близько 2 мільярдів (золотовалютних резервів залишилось всього близько 7 мільярдів дол.).Німеччина та США =живих =грошей давати не хочуть, розумаці- яценюку німці пообіцяли лише так звані =гарантЇі=на мільярд євро,те ж саме зробили І американці .МВФ телиться і ніяк не дає черговий обіцяний транш.В цій ситуації нашим олігархам красти треба менше,менше і ще раз менше,а уряду, накінець ,розпочати справжню боротьбу із корупцією
плюсплюс до Програміст Показати IP 24 Січня 2015 13:57
А хто мінусує? Вже розучились думати і співставляти факти, чи правда в очі коле?! "Програміст" +1500!!!
ас Показати IP 24 Січня 2015 16:51
завтра газ може бути вже не потрібний
Ганна Показати IP 24 Січня 2015 19:10
Якщо ти вже записався в товаристо моржів ім.Порфирія Іванова,то згідна ,тобі вже газ не потрібний.А якщо в мене діти в хаті,то мені - потрібний.
димид до Ганна Показати IP 24 Січня 2015 21:36
То встав собі трубку в д*пку і газуй.скілько треба.
димиду-хаму Показати IP 25 Січня 2015 10:24
Своїм дітям та внукам вставиш в дупу,як будуть мерзнути та хворіти.