USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Долю луцького КХП № 2 вирішуватимуть в Міністерстві

27 Січня 2015 11:32
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик запланував поїздку в Київ, аби обговорити плани щодо роботи Державного підприємства «Луцький КХП № 2». Також триває завершення формування пропозицій щодо нового керівника.

Про це йшлося під час оперативної відеонаради голови облдержадміністрації з підлеглими та керівниками правоохоронних структур Волині 26-го січня.

«На КХП № 2 ситуація суїцидальна: то воно працює, то ні. Цей об’єкт не лише особливий для Волині, а й один із найпотужніших в Україні. Так, зараз завершується підготовка пропозицій в Мінагрополітики щодо кандидатури нового керівника. Я планую в середу зустрітися з Міністром й обговорити плани роботи підприємства. Зауважу, що з точки зору мобілізаційних завдань, тут буде зберігатися важливий продукт – зерно, мука, хліб, що є основним продуктом харчування для населення», - повідомив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Ситуація на підприємстві справді важка, підтверджує для читачів Інформаційного агентства Волинські Новини директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Юрій Горбенко.

«Нам би дотягнути до заготівлі зерна й тоді б підприємство «стало б на ноги». Зараз люди працюють, втім, є заборгованість із виплати зарплат - близько 1.5 мільйона гривень. Були на КХП № 2 і перебої з електропостачанням, втім, зараз все стабілізувалося. Щодо посади директора, то з 20-го січня оголошено місячний конкурс на посаду й у нас поки є чотири кандидатури, які ми хочемо вивчити і запропонувати Києву своє бачення», - пояснює Горбенко.

Зі слів посадовця, ситуація на КХП № 2 може покращитися коли Держрезерв поверне 2 мільйони гривень, які боргують за зберігання зерна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
КХП 2 Показати IP 27 Січня 2015 12:02
Нехай попередні керівники КХП повернуть 250 млн гривень які вкрали і тоді не буде проблем ні в КХП, ні в держави.
Так Показати IP 27 Січня 2015 12:30
КХП не буде працювати до тієї пори - поки область в особі Гунчика, Горбенка та інших податкових,енергетичних і т.д. королів не зрозуміють, що їхня робота це палки в колеса КХП2! Коли стоїть питання про збереження підприємства - на особисті амбіції не потрібно зважати та включати великих переживателів - але вони проти Мартиняка не підуть, бо сци..уни....
Щоб життя медом не к Показати IP 27 Січня 2015 12:35
Потрібно реальні рішучі кроки - а керовніки здатні лиш бумажки перекладати та переводити стрілки - конкурс вони влаштували - тільки питання що вивчають? Можливо в кого вагоміший "бізнес-план"? Горбенко - це Вам не пісочниця, тут політика та бізнес- інтереси великих осіб!
Бут-Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 13:23
Найбільш реальні кандидати: 1. Тіора Рима Дмитрівна 2. Тишкун Володимир Іванович Цікаво, під що ляже Горбунок: під компетентність Тіори чи під бабло Тишкуна?
ого до Бут-Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 15:46
Не смішіть з вашою Тіорою-знайшли керівника...
Так до ого Показати IP 27 Січня 2015 16:32
Тіора на посаду директора не претендує , а як ти такий розумний йди і попробуй ... от тоді і посміємось всі разом
Бут-Гусаїм до Так Показати IP 27 Січня 2015 17:30
Претендує.
Так Показати IP 27 Січня 2015 14:47
Під компетентність Тіори Горбенку немає з чим лягати, а під Тишкуном може і "устойчиво" постояти...
111 до Бот Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 16:32
Ти малограмотне, що ти морозиш ? Керівником такого підприємства має бути професійна і порядна людина.
Бут-Гусаїм до 111 до Бот Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 17:30
Тишкун - саме те, що треба, ОДНОЗНАЧНО! Хоча тут є ще такі варіанти як представники агропромгрупи "Пан Курчак" - це ж з подачі Сірожки Мартиняка Москвича Стьопку схрумали...
Так до Бут-Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 20:45
Тишкун продажна с.ка, хуже баби - тільки про бабло і думає та як кого наколоти, він вже давно під Мартинякову лапу хоче, аж пищить, бо засрався на Володимир-Волинському КХП і все можливо , що з його подачі туди може попасти, зять Тишкуновський працює на Агротехніці, сраколиз ще той...
Так до Бут-Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 20:48
Та Москвичу це все до ду*и, а от з подачі Мартиняка таке підприємство зхрумали - а йому всі плещуть і за борошном в Радивилів і не тільки- от Вам і депутат Волинський, знайшов де війну вести,а ви люди виберіть цього вилупка ще раз,бо ще ненажерся...
123 Показати IP 27 Січня 2015 17:59
хай Тишкун спочатку в себе на КХП порядок зробить
роботяга з КХП Показати IP 27 Січня 2015 18:54
спочатку треба погнати Горбенка і Гунчика в шию, щоб не пхали палки в колеса ,а то вже достали реально своєю " балтавньою" дурною.
333 Показати IP 27 Січня 2015 21:30
Бут, невже ти такий тупий чи ніівний? Москвич це злодюга і це всі знають.