USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Екс-прокурор з Волині - на новій посаді в Генпрокуратурі

10 Липня 2016 18:24
Олег Корецький, колишній перший заступник прокурора Волині, працюватиме в Геніспекції внутрішніх розслідувань.

Після призначення Генпрокурором Юрія Луценка прокурор Любомльського району та працівник ГПУ часів Віктора Пшонки уродженець Турійщини Олег Корецький отримав чергову посаду в столиці, - повідомляє «Волинь24».

Як повідомили у прес-службі Генпрокуратури України, 30 червня цього року Олега Павловича призначили начальником відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки.

Тож тепер розслідуватиме злочини, скоєні прокурорами та слідчими.

Довідка:

Трудовий прокурорський досвід волинянин Олег Корецький (1980 року народження) розпочинав з посади старшого слідчого Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури Волинської області (2002 рік), працював у ковельській та луцькій прокуратурах і навіть у Генпрокуратурі. У 2012-му наказом Віктора Пшонки призначений на посаду Любомльського міжрайонного прокурора. Попри це після Революції гідності у 2014-му став заступником прокурора області Анатолія Коцури, а потім і першим заступником прокурора області Вадима Максімова. Згодом певний період Корецький навіть виконував обов'язки прокурора Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Андрій Показати IP 10 Липня 2016 18:39
Все ясно. Тепер вже точно толку не буде...
до Андрія до Андрій Показати IP 10 Липня 2016 19:10
Нехай бог боронить від таких прокурорів!
Вячеслав до Андрій Показати IP 10 Липня 2016 22:56
Вкінці кінців маємо тетер справжнього місцевого генерального ГО**оНа …, а не якогось там "непідконтрольного" ЛУГАНДОНА …! Усіх вітаю з цього приводу …!
брена Показати IP 10 Липня 2016 18:40
таке не тоне
до андрія Показати IP 10 Липня 2016 19:09
Повністю підтримую, він людина микитюка-турійського, фабрикував справи, замовні питання виконував! Така влада сьогодні.
55555 Показати IP 10 Липня 2016 19:52
Що ж ви робите
Вячеслав Показати IP 10 Липня 2016 21:08
Як казав колись мій знайомий литовець на своїй рідній литовській мові – єта какой-та пісд*йс …!!!
Анонім Показати IP 10 Липня 2016 23:12
все нормально люди, це влада просто кинула маячок і дивиться як люди-бидло зреагує, реакціі 0 значить вернуть пшонку, або скоро побачимо такого собі веніславського який справи фальшував проти дівчини яка портрет догори яйцями януковича носила , одним словом весь бардак робиться для того щоб переконатися що люди вже на рівні років до революціі , згадайте ющенка цей придурок порошенко ще більший виродок , обєднуйтеся і не звертайте уваги на ці новини я думаю всім цим покидькам скоро місця в нашій краіні не буде
Андрій до Анонім Показати IP 11 Липня 2016 07:26
Ну ну помрій.
Андрі Показати IP 11 Липня 2016 07:32
Третьої Революції не буде,Їх просто винесуть з насиджених місць і відправлять за призначенням...
Любомль Показати IP 2 Жовтня 2016 14:41
Ця *ука заради показухи з'їсть кого завгодно!І ганьба самого заклятого хабарника ставити на очищення лав прокуратури!