USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Голові облради не потрібен другий заступник

20 Лютого 2014 16:03
Посаду другого заступника голови облради хочуть скасувати. Це питання розглядають на позачерговій 23-й сесії обласної ради сьогодні, 20-го лютого.

Депутати обласної ради наголошують, що два заступника Валентину Вітру непотрібні.

Після звільнення з посади заступника голови обласної ради Юрія Лобача депутати взялися за обговорення нової кандидатури, втім, чимало обранців почали наголошувати, що варто вибрати лише одного заступника, а посада другого - не потрібна.

Голова обласної ради Валентин Вітер оголосив перерву, щоб депутати могли порадитися.

В кулуарах депутати говорять, що можливі варіанти на цю посаду (якщо її не скасують) - Ігор Гузь та Олександр Пирожик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 16:07
вітер та хузь або пиріг - славний тандем. Ото вже буде рада!!!!
ага до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 17:04
капец раді
з ОДА Показати IP 20 Лютого 2014 16:13
Гузь - це чокнутий популст, який в своєму житті палець об палець не вларив, а хоче керувати!!! А Пирожик - не зрозуміло хто воно, що воно таке відки вилізло, говорити не навчене толком. Це ганьба нам волинянам така влада!!!
Ну ну Показати IP 20 Лютого 2014 16:18
Гуся хочимо, хоч посміємось.
5 до Ну ну Показати IP 20 Лютого 2014 23:34
Аби плакати не довелось...
з ОДА Показати IP 20 Лютого 2014 16:25
До лав влад обирають не за істеричні крики зі сцени, а за професійні, моральні і ЕТИЧНІ якості, а згадагі у статті люди - поняття не мають про такі якості.
яніна Показати IP 20 Лютого 2014 16:31
Ось дивлюся як пирожик встав і в залі засідань заправив сорочку в штани якраз навпроти камери, а та сорочка всеодно вилазить і він увесь час ходить її впихає назадпопі. Ну пі///ць ще б у дупі почухав і козявку дістав з носа. Як згадаю ще фредкову шапку,,,, Слів нема. Ось це посадити в президію. Цього "синього плаща" хероя України?!!!!
ура Показати IP 20 Лютого 2014 16:37
домайданились. хероям слава!!!!!!!!!!!!! шкода, що за таких гинуть там у києві.