USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Головний рятувальник країни Шкіряк подав у відставку

12 Травня 2015 16:50
Виконувач обов'язків державної служби надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк подав у відставку.

Про це він заявив сьогодні під час брифінгу, передає Еспресо.TV.

"Моя перебування на посаді було тимчасовим. Моя місія тут завершена, я пишаюся тими здобутками, які зробила служба. За півтора місяця зробили більше, ніж півтора року. Пишаюсь, що мені була надана така можливість, настав час надати дорогу професіоналам",- сказав Шкіряк.

"Я звернувся до прем'єра Арсенія Яценюка із заявою про звільнення мене з посади", - наголосив він.

Ймовірно, причиною відставки Зоряна Шкіряка стала невдала операція по евакуації українців з Непалу. Нагадаємо, що 7 травня 2015 року, о 03:58, столичні медики та спеціалісти Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА зустріли в МА "Бориспіль" військово-транспортний літак ІЛ-76, яким українські туристи повернулися з Непалу.

Зауважимо, дорога із зони лиха додому для українців виявилась досить довгою.

Нагадаємо, вже екс-голова ДСНС України Зорян Шкіряк працював санітаром в Любомльській райлікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 12 Травня 2015 16:58
Шкіряк переконався у своїй організаційній бездарності
лучанка Показати IP 12 Травня 2015 17:04
Як може санітар виконувати таку посаду?
Анонім Показати IP 12 Травня 2015 17:17
Не отпускайте Человека-Шкиряка! Он нам нужен!!!
не пацик Показати IP 12 Травня 2015 17:25
он нужен в министерстве здравохранения или иностраных дел -куда нам без него теперь :- как без галетея ?
Анонім Показати IP 12 Травня 2015 17:27
коли вже яценюк і порошенко завершать свої місії, більшість людей зрозуміла,що їх жорстоко наламали і нічого доброго від теперішньої влади не чекають
лікар Показати IP 12 Травня 2015 17:34
Шкіряк приніс би більше користі Вітчизні, виносячи з-під хворих у Любомльській лікарні посудину для випорожнення лежачого хворого. Хто на щО вчився.
111 Показати IP 12 Травня 2015 17:36
А чому цього клоуна тільки у відставку, а чому не Яйценюка. Там якщо чесно то всі клоуни.
факт Показати IP 12 Травня 2015 19:03
Є маса професійних, грамотних, совісних та кінець кінцем просто нормальних людей, які в десятки разів робили б роботу краще. Але ж вони, або не ''свої'', або не хочуть сліпо виконувати дурні команди...От і всовують нам отаких шкіряків...
Анонім Показати IP 12 Травня 2015 19:32
Проте Шкiряк стрибав високо...
Анонім до Анонім Показати IP 12 Травня 2015 22:13
а тепер хай візьмуть сторожа на його місце поки воно вільне
макс Показати IP 12 Травня 2015 22:24
Ну подав, то й подав. Заслужив. Але чому оголосив про це з таким пафосом? За такі проколи потрібно ховати очі від сорому, а воно трубить, що щось там зробило.
Андрій до макс Показати IP 12 Травня 2015 23:13
Одне слово херрой!