USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Громадську раду волинських лісівників очолив лідер обласного «Правого сектору»

6 Серпня 2015 21:49
Громадську раду при Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства очолив лідер політичного крила волинського «Правого сектору» Сергій Дружинович. Про це йдеться у дописі на сторінці Народної самооборони Рожище у мережі Фейсбук.

Так, сьогодні, 6 серпня, відбулися установчі збори громадської ради при Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Метою засідання було обрання керівного складу, розгляд проекту положення про цей орган та визначення напрямків постійнодіючих комісій.

«До громадської ради, з 40 поданих кандидатур, шляхом рейтингового голосування, ввійшли 23 представники різних громадських організацій області.Очолив громадську раду – Сергій Дружинович», - повідомляють у дописі.

Сьогодні, 6 серпня, відбулися установчі збори громадської ради при Волинському обласному управлінні лісового та мисливс...

Posted by Народна самооборона Рожище on 6 серпня 2015 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
no comment Показати IP 7 Серпня 2015 08:22
О куди пхаються, де грошенята водяться! А може будуть ліс чистити від сміття?:)
До ноу коменнт... Показати IP 7 Серпня 2015 08:28
Ти начистив!!!Дай другим!
вовк Показати IP 7 Серпня 2015 09:26
як мене не годуй, а я все одно на ліс дивлюсь.
вовк Показати IP 7 Серпня 2015 09:36
як мене не корми, все одно на ліс дивлюсь.
ТАМАРА Показати IP 7 Серпня 2015 10:40
ТА, атататата тата, МА, АМАМАМАМАМА, РА, АРАРАРАРАРАРА,РА , АРАРАРАРАРАРА, тамара!!!!
ЛІСОВИК Показати IP 7 Серпня 2015 11:37
Рада створена з порушеннями і тому є нелегітимною.
Незалежний Показати IP 7 Серпня 2015 12:32
Рада створена з багатьма порушеннями( дивіться лист на сайті управління ).Спеціалістів в Раді нуль, одні радники.Якщо ми хотіли "таких змін після Майдану, то ми їх отримали.Найбільш боляче , що всі ці люди асоціюють себе як "нові " обличчя нашої держави.Я би не хотів , щоб мої діти( які 28 листопада 2014 року вийшли в Києві на неполітичний Майдан ) жили в тій державі, де балом керують люди , які прикриваючись правильними гаслами та формами роблять не зовсім чесні справи, коли особисті інтереси або чиїсь замовлення ставляться вище загальних інтересів .
наташа Показати IP 9 Серпня 2015 15:31
Коли припиниться корупція у лісі.Як крали так і крадуть тільки ще більше.
Тамара ПДР Показати IP 10 Серпня 2015 10:20
Тамара , правила ПДР вже вивчила? Бачу і на далі порушуєш.....Чи в тебе три точки то тобі можна? Якщо так то стань бандитом , пограбуй банк бо в тебе три точки((((