USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Силовий блок Правого сектору поповнять новими бійцями

25 Березня 2014 08:05
Осередок Правого сектору на Волині займатиметься поповнення власних рядів. Зокрема, активісти планують зробити акцент на вдосконаленні так званого силового блоку.

Про це повідомив керівник силового блоку волинського Правого сектору Сергій Марчук під час прес-конференції у штабі Правого сектору із представниками ЗМІ учора, 24 березня.

З його слів, силовий блок організації потребує нових бійців. Також у Правому секторі будуть проводити як фізичні, так і патріотичні вишколи у Луцьку та у районах.

«Ми хочемо показати усю силу Правого сектору, тому проведемо спортивні змагання серед його осередків у районах», - каже Сергій Марчук.

Він наголосив, що волинський правий сектор зустрінеться із керівниками районних осередків новоствореної партії. Під час зустрічі також обговорюватимуть питання мобілізації чоловіків, адже ситуація в країні все ще небезпечна та напружена.

До слова, як пояснив очільник Правого сектору Волині Павло Данильчук, представники аналогічного громадського руху уже є у Нововолинську, Горохові, Володимир-Волинському, Ковелі, Любомлі, Любешові, Камінь-Каширському та Рожищі.

«У інших районах Волині Правого сектору все ще немає», - наголосив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
олена Показати IP 25 Березня 2014 08:19
нам тут на Волині не потрібні так звані силові структури. від них людям стае лячно, ще й якщо там присутні такі люди як покійний О. Музичко (до речі уродженень Пермської області). якщо вже створювати то йти захищати неньку Україну від Путлера а не влаштовувати тут вишколів та змагань. народу то непотрібно. А свою відданість народу треба завойовувати справами.
лютий до олена Показати IP 25 Березня 2014 08:53
Ти не вказуй треба-не треба,зразу лягай під Путіна та получай задоволення!!!
456 до лютий Показати IP 25 Березня 2014 09:37
та обіжений а не лютий ховайся час ваш вже наступив чекайте сурпразів!!!
ПС до олена Показати IP 25 Березня 2014 09:52
Щановні не ухиляйтеся від служби в армії. Дві сотні нагло активних членів для Волині це тимчасове явище.Це як свиню навмисне підкормлюють жоб пізніше виконала свою місію
кек до олена Показати IP 6 Серпня 2015 13:23
а потім такі як ти голосують за порошенка, і ниють "алігархи тільки гірше зробили" чи "сепари бамблять а порох нічого не робить". ахметов, пр, комуністи, хтось сидить по тюрмах? вот тобі і відданість народу. тому закрийся, і йди гречку отримувати
мирна Показати IP 25 Березня 2014 08:43
А не забагато останнім часом "ПС" на інформ-ресурсах? Вони будують, сіють, працюють, податки сплачують, робочи місця створюють... Чи це просто людям очі замилюють, щоб відволікти від буденних проблем і настращати людей?! Може досить їх?!
345 Показати IP 25 Березня 2014 08:50
Слідуючий данильчук із ком. чекайте, не спіть ваш час настав!!! Вимога европи нейтралізувати ПС тоді буде допомога, так що починаймо. ВС збір там де обумовлено.
Сашо Показати IP 25 Березня 2014 09:02
Білого замочили, Вам що не ясно, почалася зачистка ПС. Хавайтеся в хати!!!
Анонім до Сашо Показати IP 25 Березня 2014 09:13
ви самі обурююте правий сектор.скоро до вас доберемось щурі кремлівські
я до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:26
та спершу вас покладуть на лопатки...бо ПС це банда
вася до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:40
коментар було видалено
525 до Сашо Показати IP 25 Березня 2014 10:09
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:15
буде ще кара зрадникам украіни
z до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:19
ПС - стадо обмежених ідіотів, які самі нічого в житті не зробили і дають комусь поради. Критикувати діло не хитре. Нинішня влада критикувала попередників, а почали самі керувати - зрозуміли, що вони політичні імпотенти (не можуть НІЧОГО).і кожен нормальний українець це бачить. А ПС "довикаблучується" своїм безтолковим контролем за всім до того, що прості люди де будутьїх бачити, там і будуть бити "і в тулуб і в голову". Так, що, поки не пізно я радив би розбігатись ПС, бо в кращому випадку будете у травматології, а в гіршому - на параші. Ви вже ВСІМ осто....ли.
vv до z Показати IP 6 Серпня 2015 13:27
а що ти зробив? чи може ти продавець спайсами, обіжений на пс, які накрили твою точку
кочений Показати IP 25 Березня 2014 09:35
коли людина яка вкрала мільйони це е нормально.коли правий сектор душить хапуг це е злочин якийсь нонсенс
DR до кочений Показати IP 25 Березня 2014 10:05
коли правий сектор душить хапуг собi на користь
125 Показати IP 25 Березня 2014 09:40
вчора проходила ввечері повз їхнього штабу.... за що живуть ці люди, ці безробітні адвокати та псевдодепутати.... одне жахає... як чоловік може прокормити сімю( без роботи) та працювати за ідею Правого сектора..одне не можу зрозуміти...невже ці люди не піддають аналізу свої діі
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:10
http://ari.ru/news/7f4e8e9ef
my_gift Показати IP 25 Березня 2014 10:20
Нас повинен хтось захистити від агресії "братів"-москалів. А "Правий Сектор"-реальна сила, тому його обгавкують хто тільки може. Стосовно вишколів-так ніхто вояком не народжується!
Свобода на смак до my_gift Показати IP 26 Березня 2014 15:40
Якби не правий сектор - то захищати нас від "москалів" не було б потреби! Ми жили мирно, доки не прийшли вони
my_gift до Свобода на смак Показати IP 26 Березня 2014 20:25
А зараз по клаві в окопах стукаєте??
му гіфту Показати IP 25 Березня 2014 15:37
Ті захистять, так захистять, що сам за гілляку зачепишся. Це реальна бандота.
ів Показати IP 26 Березня 2014 09:14
Данильчук виправдовує свою зброю в руках тим, що революційні дії ще не пройшли, і що вона їм ще дуже потрібна. Ну то якщо взяв в руки зброю - то будь ласка будь готовий відстоювати свій статус "людини зі зброєю". Це не іграшки. Звичайні люди бояться коли біля них ходять раніше судимі з вогнепальною зброєю, і можуть забрати те що вважають за потрібне в імя революції.
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 21:52
А в воєнкомат добровольцями не пробували,,а здорові бички?