USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Гумконвой з Росії привіз зброю та спорядження

2 Грудня 2014 08:16
Журналіст оприлюднив фото зброї та спорядження для бойовиків, які привезли російським "гумконвоєм", - , передає Еспресо.TV.

Кореспондент видання Euromaidan Press Томас С. Тейнер сфотографував вміст вантажівок, які начебто привезли з Росії гуманітарну допомогу для мешканців Донбасу.

На фото, яку журналіст розмістив у своєму "Твіттері" видно, що вантажівки так званого "гуманітарного конвою" перевозили зброю, амуніцію та засоби зв'язку.

Нагадаємо, шостий путінський гумконвой був в Україні 4 листопада, п'ятий в'їхав в Україну 2 листопада, четвертий Росія відправила 28 жовтня. Перша колона ж прибула на Схід України 22 серпня, друга доставила вантаж 13 вересня, а третя - 20 вересня.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
фактична Показати IP 2 Грудня 2014 08:25
Де на фото зброя?:) Ножі?:)))
Дончанин Показати IP 2 Грудня 2014 08:30
Вопрос на засыпку: "Кого либо из журналистов подпускают к разгрузке вооружения?" Тем более, привезенного тайно.
Коля до Дончанин Показати IP 2 Грудня 2014 09:06
Черговий фейк. Шарий вже його розiбрав.
віктор Показати IP 2 Грудня 2014 09:33
а кацапи добре живуть якщо в одній двадцятитонці везуть пару чобіт...в другій пакет води...в третій пачку солі...ти їм в морду плюй а вони говорять що дощ іде
ха-ха-ха до віктор Показати IP 2 Грудня 2014 10:45
а ти добре сказав що путін не вмре...така скотина здохне
Анонім до ха-ха-ха Показати IP 25 Червня 2015 10:26
всі люди його проклинають, куди не зайди страшні прокльони на путану.
Дончанин до віктор Показати IP 2 Грудня 2014 11:32
... и 600 лишних литров солярки в баках каждой машины.
НАТО і ЄС Показати IP 2 Грудня 2014 10:19
Ми стурбовані, при продовженні посилимо санкції проти окремих лідерів, але ми не маємо підтвердження того, що зброя та амуніція до бойовиків надходить з Росії. Президент Путін, у якого ми всі на утриманні, всі йому винні і всі від нього залежимо, чітко сформулював позицію російської влади: "Це - внутрішній конфлікт України. Російських військ на Донбасі немає." підстав не вірити йому ми не маємо, та послідовно виступаємо за мирне вирішення конфлікту. Все зрозуміло?:-)
Любі свині Показати IP 2 Грудня 2014 10:46