USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кабмін хоче охолодити взимку квартири українців до 16 градусів

13 Серпня 2015 11:06
МОЗ та Мінрегіон ініціюють зниження мінімально допустимої температури в квартирах у зимовий період на рівні 16 градусів.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Кабміну.

Так, МОЗ та Мінрегіон хочуть, щоб мінімальна температура у квартирах взимку була всього 16 градусів.

Доручення про пошуки можливостей для зниження температури в житлових приміщеннях дав Кабінет міністрів профільним міністерствам, встановивши термін - до 15 вересня 2015 року.

Зараз мінімально допустима температура в житлових приміщеннях +18°С.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
анонім Показати IP 13 Серпня 2015 11:10
МОЗ та Мінрегіон хай навіть в себе для економії 12 установлять під-ри
Анатоль_ Показати IP 13 Серпня 2015 11:13
Ми з панею Наталкою Семенівною у шоці! Де ідеали Революції гідності на Майдані? Га?
Дмитро Показати IP 13 Серпня 2015 11:27
як вже ця влада задовбала ото вибрали .... євреї і грузини порядки наводять в державі жах
Олександр Показати IP 13 Серпня 2015 11:33
МОЗ та Мінрегіон -ви що повні ідіоти щоб прийняим таке рішення.
Миколя Показати IP 13 Серпня 2015 11:44
Нехай Кабмін не опалюють взимку взагалі і зекономлять. А то привикли на бідних людях економити. При цій владі ще гііііііііііііірше ніж при інших . Такі реформи що скоро з торбою по світу і з холоду можна буде замерзнути і води помитися немає.ЖАХ
Ковель Показати IP 13 Серпня 2015 12:24
Щоб досягти успіху, потрібно чимось жертвувати. ..Правильно роблять!
Лучанка Показати IP 13 Серпня 2015 14:36
Хай прикрутять собі нарахування зарплати і менше грабежів з казни і тоді буде толк. А то придумали економити на тих людях, які й так виживають як можуть. Куди вже далі, пані та панове депутати!!!??? Про діток малих подумали, чи може вже геть нічого людського у вас не залишилося!!!???
Хлоп до Лучанка Показати IP 13 Серпня 2015 15:03
А ось ВН знає, що про діток подбає пан Осіпов, який від імені лучан негайно подасть в суд на Кабмін та обов'язково виграє його!))
Адам Показати IP 13 Серпня 2015 15:52
Яцекові нововедення - геморой. Скоро прийме постанову у кого в квартирі нема котла на дрова , той залишиться з температурою - 16.
Оля Показати IP 13 Серпня 2015 16:54
Молодці, хай зразу ставлять таку температуру як в морзі, що б живим людям не так дискомфортно було коли помруть від їхньої політики, гасло хай кролік ще вигукує - не треба переживати, тепер ти кругом як вдома, хоч в будинку, хоч в лікарні, хоч у морзі. То ми люди скоро так заживемо, так заживемо.