USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Хто буде новим начальником УМВС на Волині

7 Березня 2014 18:14
Прізвище претендента на посаду головного міліціонера Волині назвали під час представлення кандидатів на посади заступників голови облдержадміністрації.

Як повідомив сьогодні під час обговорення претендентів на місця своїх заступників голова Волинської ОДА Григорій Пустовіт, новим начальником УМВС України у Волинській області, ймовірно, стане полковник Павло Алексєєнко. Кандидатуру винесуть на розгляд громади під час Народного Віча на Театральному майдані, як цього вимагав лідер «Правого сектора» Волині Павло Данильчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 83
громада Волині Показати IP 7 Березня 2014 18:21
У аборігенів нема такого, щоб на різні "Віче", Майдан... виносити і обговорювати посади, а вони х... ...ерундою займаються! Хто на той Майдан приходить-свої прихильники, та бомжатина місцева і це видають як за громаду Волині?! У вас розум взагалі є??? Це ж народ розводять як котят!!!
олр до громада Волині Показати IP 8 Березня 2014 07:37
Пустовіт відправцьовує преференції, які йому надавав Башкаленко. Алексєєнко 100% людина Башкаленка. Окрім того за невідповідальність займаній посаді Алексєєнко був звільнений з посади начільника Національної гвардії, і тільки завдяки родинним зв'язкам (які є членами ПР) був призначений на посаду головмента у Нововолинську.
ГСМ до олр Показати IP 9 Березня 2014 21:40
Що ти несеш ? Алексеєнко був толковим командиром батальону Національної Гвардіі України. Він був першим офіцером на Волині , який дав присягу на вірність народу України в 90-х роках. Я колись служив у Національній гвардії у цій частині і можу сказати ,що це порядний і відданий своїй справі і Україні офіцер. На рахунок його звільнення по невідповідності взагалі брєд сивої кобили. Його перевели в Крим на вищу посаду. Це особисто він зі своїми підлеглими гвардійцями захистили Тузлу. Не пиши того чого не знаєш. Ти троль. На сьогодні нашій міліції потрібні дисципліна і порядок. Я вважаю , шо ця посада повинна бути за Алєксєєнко. Так у кожної людини є свої плюси і мінуси. Його плюси- 1. Порядність і чесність 2. Відданість своїй справі 3.Любов до України ну і т.і. Мінуси - головний мінус, на мою думку, що він не боїться вищих начальників.Не вміє гнутися перед ними.Можливо це і не мінус , а дійсно великий плюс. Особисто я б так не зміг , чесно признаюся. Якщо ви думаєте ,що я людина Алєксєєнко , то ви глибоко помиляєтеся. Він мене завжди драв як сидорову козу і спуску мені не давав. Маю навіть на нього образу,що будучи на посаді начальником служби ПММ я не міг потягнути ні літра пального. Началником волинської міліції бачу тільки Алєксеєнко.
рома до громада Волині Показати IP 8 Березня 2014 08:00
то все маячня. От на посаду головного лісівника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства планується......... Сергій Григоренко. Ото піпец. Пустовіт зовсім клепки не має, або має... зиск.
дідо Показати IP 7 Березня 2014 18:28
У Нововолинську як торгували наркотою ,так і торгують....Алєксєєнко начальник міської міліції в нововолинську.
Анонім до дідо Показати IP 7 Березня 2014 18:38
Видать, має долю із продажу.
Лучанин до дідо Показати IP 7 Березня 2014 21:24
та ти шо ?. Слухай він вже у нововолинську не працює більше року, пора це знати.
банановая республика Показати IP 7 Березня 2014 18:50
это цирк шапито закон УМЕР
екскурсовод Показати IP 7 Березня 2014 18:50
Яке на***н віче. Хто так проводить обговорення? Що тут обговорювати, якщо кандидат один! Опитування треба проводити на всій Волині і це не робиться за кілька хвилин як на майдані - спитають чи ви згідні, кілька проплачених крикунів стадом крикнуть і все - пройшов люстрацію, демократи, мать вашу!
www Показати IP 7 Березня 2014 19:06
це є один який з народу як і ми з вами , хто не належить ні до якої партії .Будемо сподіватися що він дійсно наведе порядок на Волині і в Луцьку тим більше, тому що він Волинянин. Сподівадіваємось на те що в нього теж будуть заступники які заслуговуватимуть повагу серед жителів Волинської області.
дідо до www Показати IP 7 Березня 2014 19:12
Ригівська мафія змінилася на бютівську мафію. Даром загинули сотня українців.
громада Показати IP 7 Березня 2014 19:11
Руденко як ніхто заслуговує на цю посаду, він гідно проявив себе в цей нелегкий для Луцька час. Але всі ми знаємо що правосек Данильчук не допустить його до влади. Ось такий народний вибір. Ганьба
дідо до громада Показати IP 7 Березня 2014 19:14
Руденка підтримує УБОЗ ,який давно заріс корупцією.
Анонім до дідо Показати IP 8 Березня 2014 15:42
Шановний, не плутайте праведне з грішним!!! Руденка підтримує особовий склад, а не якась окрема групка!!! Такщо висновок- явно без логіки!!!
андрей до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 22:04
за руденка все верно а у данильчука и в автомайдане обижающиеся менты уволеные по несоответствию и жулики-угонщики!!!
4554 Показати IP 7 Березня 2014 19:14
Триндець!!!
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 19:45
Алексеенка вів і курірував БАШКАЛЕНКО!!!!
АнтиАнонім до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 20:59
Цікаво, і куди ж він його вів??? Яким же чином він його "куріровав"??)))) Напевно, для початку було б правильним їх хоча б познайомити між собою, щоб тепер мати основу поливати кожного з них одинаковими помоями..
Анонім до АнтиАнонім Показати IP 8 Березня 2014 00:50
Паша перестань трандіти можу надати фото та відео :-) після проблем в володимирі хто тебе вів в нововолинськ??? А подружились ви ще в часи гвардії... памятаєш паша???
амонім до Анонім Показати IP 8 Березня 2014 07:40
Так вони служили в одній війсковій частині
Markiss Показати IP 7 Березня 2014 19:54
Якщо волиняни бажають мати на посаді начальника УВС Людину, а не людиноподібну особу, то пропозиція голови Волинської ОДА цілком слушна. Впевнений, що Алєєксєнко за досить короткий час не тільки "допоможе" нашим правоохоронцям сумлінно виконувати свої обов'язки, а й навчить поважати своїх співгромадян.
мм Показати IP 7 Березня 2014 19:56
а то нетой алєєксєєнко що був колись у володимирі?
той до мм Показати IP 7 Березня 2014 21:26
той
Федір Показати IP 7 Березня 2014 20:36
Це той Алексеєнко, що служив в ракетих військах, потім в Національній гвардії, прикордонних військах і МВС. ВІн дійсно працював начальником Володимир - Волинського МВ УМВС. За час роботи на тій посаді за ним поганих поступків ніхто не спостерігав. Його увільнили з посади при зміні керівництва обласним управлінням міліції, так як новий керівник забирав на посади своїх людей.
бачив до Федір Показати IP 7 Березня 2014 22:56
Служив під керівництвом Алексеенка у ВВ в 2002 році. Памятаю його як самовдоволеного хама, самодура, запойного алкаша. Можливо він змінився за ці роки?
пенсіонер МВС Показати IP 7 Березня 2014 20:36
Ну нарешті люстрація сталася начальником буде Павло Алексєєнко , чесний чоловік , який продавав цілф 5 поверхові будинки з генералом Ходирєвом, сам командува стройбатим і до всього повний самодур-алкоголік......, цього і треба було чекати ..Прапор вам в руки любі Земляки.Люструйте далі !
Національна Гвардія до пенсіонер МВС Показати IP 7 Березня 2014 20:46
Ну якщо для Вас батальйон Національної гвардії це стройбат, то про що з Вами говорити??? Батальйон, який і в Луцьку цінився, і в масштабах Збройних Сил України завжди був на передових позиціях!
воєнний до Національна Гвардія Показати IP 7 Березня 2014 21:07
Національна гвардія НІКОЛИ не була в складі Збройних Сил України, а, відповідно, і цінилась там, як гівно в гноївці. А передові позиції Національної гвардії завжди були за спинами ЗСУ, щоб стріляти в спини та придушувати недовольних. Така ось паскудна ПРАВДА. З причини малолітства П.Данильчук просто не в курсі, що вертухая ставить над мєнтами.
Національна гвардія до воєнний Показати IP 7 Березня 2014 21:19
Я бачу, що воєнний в гівні краще орієнтується, ніж в структурі Збройних Сил України!))))) Тепер зрозуміло, чому Крим так бедарно просрали...
воєнний до Національна гвардія Показати IP 7 Березня 2014 21:57
А ти що в Нац.гвардії, що в гі*ні - повне ЗЕРО. А по Криму трохи зарано ти з переляку в**ався)))
остап до Національна Гвардія Показати IP 8 Березня 2014 07:44
Алексєєнко, а пам'ятаєш, як ти продавав плити дорожнього полотна з військової частини де була розташована нацгвардія. Гадається, тебе притягували до відповідальності за крадіжку... і чим воно закінчилося?
ага до пенсіонер МВС Показати IP 7 Березня 2014 21:28
ой що любить він бухати то любить, ще й з запоями.
Нововолинськ Показати IP 7 Березня 2014 20:43
Що любі земляки тепер нетільки в нас у Нововолинську наркотики будуть продавати як хліб а у ваших містах також, якась в нас перемога збочена!!!!!!!!! Павло Алексєєнко головна людина яка кришує наркоторгівлю !
Патріот до Нововолинськ Показати IP 7 Березня 2014 20:52
Шановний, а Ви знаєте, що від великої брехні вуші можуть відвалитися?? Алєксєєнка якраз і "прибрали" з посади начальника міліції Нововолинська за те, що він заважав зацікавленим особам при владі кришувати наркоторгівлю!
лучанин Показати IP 7 Березня 2014 20:45
Продався ПРАВИЙ СЕКТОР ..... Павло Алексєєнко- самодур і кришує наркоторгівлю ! Україна варта того щоб її захопили москалі., бо з такими люстраціями....... краще нехай керують диктатори !
сас до лучанин Показати IP 8 Березня 2014 07:46
продався не Правий сектор, а Пустовіт. Зараз набере біля себе собіподібних незграб та дездарів, які тільки й що вміють бухати та красти.
Рома Показати IP 7 Березня 2014 20:51
Як голосувати на віче? Чи знову "ууу","ооо" і репліка зі сцени - я вас вітаю, ви маєте нового керівника. При цьому одноосібно визнавши усі "ууу" та "ооо" як одноголосне ЗА.
міліція Показати IP 7 Березня 2014 21:01
шановні женіть Правий сектор і цього ноьвого начальника бо ми з ним працювали-це страшна біда для простих людей,це корупціонер і правда він кришує наркобізнес а Правий сектор наркоту вживає.Прийшла до влади банда Жульки Тимошенко-вона сама нюхає кокаїн.
novovolynsk Показати IP 7 Березня 2014 21:04
Алєксєєнко нормальна, порядна людина, очевидно хоче заробити на цій посаді, однак як фахівець він ніякий, чомусь нова влада вже не дивує, всі забули що потрібно для справжнього керівника міліції.
знаю точно Показати IP 7 Березня 2014 21:09
Рішення прийнято: УМВС очолить генерал Ходирєв. Очєнь уважаємий чілавєк папарасіл)))
міліція до знаю точно Показати IP 7 Березня 2014 21:13
Ходирєв?!!Це повним маразм.
Богдан Бенюк Показати IP 7 Березня 2014 21:11
От навіть цікаво, чи ті люди, що ллють зараз бруд на Алєксєєнка роблять це за гроші, чи просто так, по велінню безсовістності? Знаю Павла Анатолійовича з 1991 року. Чесний, справедливий офіцер. Запитайте про нього у любого його бувшого підлеглого, від рядового до офіцера, і ніхто дурного слова не скаже! Має за плечами дві академії, національну академію ЗСУ і академію МВС. Патріот до коренів волосся, встиг уже "поконфліктувати" з росіянами, коли керував частиною, що захищала Тузлу, за що був нагороджений державним орденом
4554 до Богдан Бенюк Показати IP 7 Березня 2014 21:40
Це що новий сатиричний твір - "Пригоди бравого вояка Швейка на Тузлі" ?
горохів Показати IP 7 Березня 2014 21:12
павло,ми з Вами!
рнбо Показати IP 7 Березня 2014 21:14
Алєксеєнко? Це те саме що прапорщика Шматко призначити. Йому ще в армії чоботом мозги відбили. Вернетесь з таким військовим в совдепію, а не в Європу.
112 до рнбо Показати IP 7 Березня 2014 21:24
так ніхто нас ще небере в Європу-це обіцянки,вже європейці бачать хто є хто.Настрої європейських чиновників вже помінялись не на користь київської влади.Скоро їх будуть садити-кого на нари а кого на палю за державний переворот.
Волиньрада Показати IP 7 Березня 2014 21:23
Не хвилюйтесь громадяни, уже прийнято рішення про призначення на посаду начальника УВС у Волинській області полковника міліції Швидкого В.В.
Анонім до Волиньрада Показати IP 7 Березня 2014 21:25
оооооо!Це що спеціально щоб люди з розуму сходили?Домайданились
robot до Волиньрада Показати IP 7 Березня 2014 21:49
А швидкий ще не генерал хіба.
Увы и ах до Волиньрада Показати IP 7 Березня 2014 21:50
нда...х...рово. Неплохой он "был", когда в первой прибыл на Волынь...а второй, и сейчас...не такой он уже и быстрый
Григорій до Волиньрада Показати IP 7 Березня 2014 21:59
Мвидке не полковник. Він давно вже нагенералив собі інші погони за бобло! Невже на Волині немає ні одного нормального мента, що потрібно витягувати старих корупціонепів, які вже двічі очолювали обласну міліцію. Власне вони і вибудували ці кримінальні схеми , де все за бобло, навіть присвоення чергових звань, відпустка і т.д. не кажучи про кришування криміналітету. Але Юга Луценко проштовхує дружбана, в будинку Просвіти в Луцьку Юга так і заявляв.. Ну а Югочка Перший патрійот! Був при владі, була можливість. Абсолютно нічого не зробив для реформування міліції (всі оті перевертні, врадіївські кати, вбивці Індило і т.п. не сьогодні прийшли в міліцію, а "виучку" отримали в тому числі і при Луценку та Швидкому). Очевидно хлопці нічого так і не зрозуміли, і знову з великою ложкою рвуться до корита!!!!
Луцьк до Григорій Показати IP 7 Березня 2014 22:05
Підтримую! Тим паче двічі були обоє. Що змінили? Крім власного мат.стану. Якого віку В.Швидкий, В.Ходирєв, та інші "дважди"? Є молоді, з освіту та хорошим досвідом, не "затянуті" совдепом. Дайте можливість нарешті щось змінити в цій системі, ломати пора, а не місцями міняти
ок Показати IP 7 Березня 2014 21:44
Дорогі друзі-офіційне повідомлення-ЄС США,НАТО не будуть застосовувати жодних санкцій до Росії,бо це призведе до фінансово-економічного краху їх країн і закликають провести світове розслідування подій на майдані 20 лютого і інших випадків, бо вже в НАТО ЄС І США надходять відео і фото факти дійсни!дійсних подій в Україні.На фіг ми їм треба вони вже вмили ручки.А ми тішимось світлим майбутнім...сумно
4554 Показати IP 7 Березня 2014 22:14
Інші інтернет видання вказують, що дану кандидатуру узгодили лідери обласних осередків "Батьківщини", "Свободи" та УДАРу. Лише по цій причині дане призначення не може відбутись апріорі. Сьогоднішнє узгодження в подальшому може стати корупційним спрутом. В такому випадку начальник УМВС завжди буде в залежності і боргу від місцевих "благодєтєлєй". І взагалі це представник центрального органу влади, а не керівник муніцепальної міліції і отримує зарплатню з бюджету МВС. Яке в біса узгодження?! Спочатку треба реформувати МВС, а потім обирати на Віче "шерифа", як в штатах. І взагалі призначити потрбно такого, щоб у "батьківщини, свободи та удару" куфайка заверталась, а іхні лідери просинались в холодному поту, думаючи вкрасти сьгодні чи ні. Наприклад....... припустимо Поліщука В.Г., тут явно, після всіх тих подій, компромісу не буде. А мораль у всьму тому та, що нова влада, всіми силами, під виглядом "глас народу", перекривши своїми кандидатами силові структури намагається забезпечити собі безбідне майбутнє. Навіть у нашій дотаційній області. Такщо в майбутньму все, що нам надасть з бюджету уряд ці **уки вкрадуть. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
Анонім до 4554 Показати IP 7 Березня 2014 22:20
Де*ілам слава!Підтримую вас.Одна банда Яника ні це банда це виявляється ще нормальні пішла, а бютівська банда обкурених на чоло із Ю.Т ЯКА НЮХАЄ КОКАЇН ПРИЙШЛИ.Вони і ставлятьсвоїх які кришували наркоту щоб робити було законно.Бандити пішли-наркомани прийшли.Ці страшніші
4555 до 4554 Показати IP 7 Березня 2014 23:48
Повністю підтримую...
регіонал до 4554 Показати IP 8 Березня 2014 12:03
Підтримую, міліціонер, прокурор і суддя, мають бути незалежними від політиків та громадян, серед яких лише частина, можливо і більша є законослухняні, всі мають підкорятись лише закону
???? Показати IP 7 Березня 2014 22:18
Правому сектору треба було б почитати коментарі. Тоді й про себе знали б правду і думку майдану не треба було питати. А то влаштували маразм. Данильчук каже, всі слухають, беззаконня повне. Віче влаштовують. Не смішіть людей. Невже усі голови повтрачали. Що робиться з державою????????
02 Показати IP 7 Березня 2014 22:21
Це не люди на віче це пришебеї правого сектору.За ширку куди хоч підуть
Сергій до 4554 Показати IP 7 Березня 2014 22:42
Підтримую на100 процентів.Хочу щоб всі знали, сьогодні посади продає так звана нова влада і ця посада голови МВС у Волинській обл.,також продана.Ми маємо піти на вибори Верховної Ради,всіх геть ціх пі.....сів,бо нічого не зміниться!
ти ткий мандела Показати IP 7 Березня 2014 22:52
буде мойсеев боря або басков- хтось из низ
..... Показати IP 8 Березня 2014 02:56
Прочитавши цей негатив, написати можна тільки одне, всі хто пишуть негативні відгуки, напевно навіть і не знають хто такий Алєксєєнко, як людина !!!
777 Показати IP 8 Березня 2014 10:05
Хлопці, зайдіть у військову прокуратуру, там на Пашу Алєксєєнка ще з часів його командування батальйоном ВВ матеріалів дуже багато, все пох***рено з тодішнім керівництвом
Справедливість Показати IP 8 Березня 2014 11:22
Отримавши Інформацію-з крісла чуть не впав.Паша-Мерседес на начальника. Напевно Таке поняття як честь та совість в нас вже відсутнє. Про яку прозорість шановні Ви пишете. Ознайомтесь з його славним проходженням служб- армії не рахую- це окреме питання. Дякуючи ПАПЕ- Ходирєве він став відданим міліцеонером. Три рази начальниками міліцій- карний розшук- школа міліції. Професіонал. Ознайомтесь за що таке пересування по службі- Начальники УВС погані попадались напевно. Запахло жареним, бігом до самооборони за посадою. Якщо б була честь- знаходячись у лавах міліції- прозоро б сказав що з народом, а не за спиною начальників посади вже ділив.Схаменіться.
офіцер Показати IP 8 Березня 2014 11:52
Служив з Павлом Анатолійовичем. Знаю достатньо. Вважаю, що як людина він непоганий чоловік. Але як і в кожного з нас, в нього також є свої недоліки. Багато людей йому вдячні за добрі справи. Ну і ворогів вистачає. Думаю йому давно пора на відпочинок. Його мріям не збутися.., генеральські погони "полетіли" на інші плечі.
Волиняка Показати IP 8 Березня 2014 13:55
Панове ревулюціонери я дивлюсь ви якісь дивні, рекомендувати Алексеєнко на посаду начальника УМВС це якийсь маразм. Таке враження, що до вас хто перший прибіг і почав хаяти минулу владу та з вами по 50 грам пити, той вже в доску ваш. По перше він не місцевий, прийшов разом із Ходирєвим (кумом Кравченко) у 96 році начальником ВВ-частини, влаштувавши свого рідного брата там-же, який нічього не робив, крім як ганяти автомобілі з-за кордону, а також викрадені автомобілі на території військової частини переховувати, вказана інформація є в АІС "СКОРПІОН" (хто працював в оеративних підрозділах, то знає що це таке) і після зняття Ходирєва у 2002 році, він пропав (разом із братом) і так само появився у 2010 році разом із Ходирєвим. По друге як працівник правоохоронних органів він повний ноль, оскільки в нього ні знань, ні роботи в ОВС ні коли не було, оскільки Алексеєнко в свому житті нічього не робив і тяжче стакана в руки не брав. По третє він алкаш і може похвастатись тільки кількістю випитого спиртного. А якщо хочете когось рекомендувати на вказану посаду, то зверніть увагу на тих що працюють (або працювали) ефективно в ОВС, результати їх роботи відомі, це - Руденко М.М. (начальник СУ УМВС, він не місцевий), - Петрушин А.С. (заступник начальника СУ, він з 2003 року працює на Волині), Кулик В.Д. (заступник начальника УБОЗ по загально-кримінальній спрямованості, місцевий), Балицький О. (заступник начальника УКР УМВС, місцевий), або тих хто не так давно пішов на пенсію - Полячук С.І. (був начальником відділу СУ УМВС, нині адвокат), Тарасенко О.В. (був заступником начальника УКР УМВС, нині підприємець надає юридичні послуги, Генеровський В.З. (був заступником начальника ВБНОН УМВС, нині пенсионер, заробітчанин. Решту або не пригадую, або то якась пародія на працівників ОВС, що в свому житті живого жуліка не бачили.
Пенсіонер НГУ Показати IP 8 Березня 2014 16:09
Служив з Алексєєнком ще як він був підполковником... Як кожен із нас (я в тому ж числі) - він не святий, але позитивних якостей в нього набагато більше ніж негативних. По відношенню до підлеглих - строгий, але й справедливий. Наскільки мені відомо живе в одній і тій же квартирі, що отримав ще майором НГУ від міської ради в 1994 році, ремонт там також не супер-пупер, звичайнісінький. Дач і заміських будинків немає. Коли я служив у в/ч 1141 НГУ його підлеглі поважали... Він достойна кандидатура на посаду начальника УМВС. Маю честь.
За Алєксєєнка Показати IP 8 Березня 2014 16:26
Павло Алєксєєнко достойний на цю посаду. Тільки при його командуванні частиною офіцери та прапорщики отримали квартири, близько 15 квартир. Жоден з командирів не допоміг своїм підлеглим отримати стільки житла, при цьому свої житлові умови він не покращив. Тому візьмемо дружин і дітей цих військовослужбовців, що отримали житло - і маємо приблизно 45-50 чоловік, які ставлять свічки за його здоров'я, - а це вже показник. Тому Алєксєєнко Павло Анатолійович спроможний змінити ситуацію в нашій Волинській міліції на краще. Може варто дати людині шанс, а не поливати його брудом і придумати нісенітниці з кришуванням наркоторгівлі і т.д.
Луцьк до За Алєксєєнка Показати IP 8 Березня 2014 21:15
Павло Анатольовичу перерахуйте тих 15 щастливих співробітників, що отримали квартири при вашому керуванні у частині НГУ (ВВ), які за вас будуть можуть підписатись, а на рахунок кришування наркоторгівлі то дійсно нісенітниця
луцьк Показати IP 8 Березня 2014 17:07
а чому керівника міліції повині вибирати на віче люди які з ним навіть працювати не будуть. якщо так стало питання тисьмове опитування треба провести серед працівників ОВС і я думаю його пох***рять. тут місцевий кожна собака знає і далі будуть терти питання. міліція вставай і самі виберіть керівника бо буде очередной месний бидлан
луцьк Показати IP 8 Березня 2014 17:09
доречі а коли має бути віче по цьому питанню бо я бачу про нього тільки знають певне коло людей
До Луцьк, від За Алє Показати IP 8 Березня 2014 21:41
Квартири отримували в 1999 році, перед розформуванням Національної Гвардії. По памяті, квартири отримали за адресою Конякіна 11 а - приблизно такі військовослужбовці : Адамович О.Н., Антонюк О.М., Гусар П.П., Мовчан С.І., Голота О.Б., Сардачук О.Н., Павелко В.В., Удод В.А., Петровський М.І., Дубенський В.П., Левенець О.В., Згоник О.В., Стрижеус С.П.
До Луцьк, від За Алє Показати IP 8 Березня 2014 21:46
До тих, що отримали квартири + Сцьольний Р.А., Стрільчук С.В.
Служив в Нац. Гварді Показати IP 8 Березня 2014 21:51
Алєксєєнко не більший алкоголік, як кожен з нас. Може випити, а як правило, не пив... Як кожен нормальний чоловік. Але в батальйоні в Луцьку його поважали, бо до людей сракою не повертася, а чим міг допомагав, і ніколи не казав - це не в моїй компетенції... Хоча й дер за діло.
Волиньрада Показати IP 8 Березня 2014 22:00
Прізвища тих, що отримали квартири - 100 % всі ті. Бо я сам один з них, і дякую Паші за те,що не лінувався підривати зад і їздити в Київ вирішувати квартирне питання для людей. Зараз таких немає, а якщо і є - то серед них мав би бути і він сам, а в 1999 році - Паша квартиру не отримував і свої житлові умови не покращував. Його називали в частині - Батяня-комбат, а це не малого вартує.
Старший прапорщик за Показати IP 8 Березня 2014 22:57
Увидел фамилию Алексеенко как кандидата на должность начальника управления МВС и подумал - неужели положительные изменения начинаю т приходить и к нам на Волынь? Служил с ним давно в ракетных войсках стратегического назначения. Ничего плохого о нем сказать не могу. Был лично знаком с его покойным отцом - полковником РВСН (царство ему небесное), который проходил службу на Кубе в период Карибского кризиса и был очень порядочным человеком. Насколько помню, присягу на верность народу Украины Павел Алексеенко принимал в числе первых в месте с нами в январе 1992 года в Луцке на Театральной площади. С началом формирования на Волыни Национальной Гвардии он сразу загорелся этим, - и в итоге стал первым (и по-моему единственным) командиром воинской части НГУ в Луцке. Насколько помню - эта часть никогда не пасла задних и ее ребята пользовались авторитетом в городе (мои сослуживцы служили в этой части). Дай Бог, под его руководством и милиция Волыни будет пользоваться заслуженым авторитетом среди населения. Успехов тебе, Павел !!!
Луцьк Показати IP 9 Березня 2014 19:05
Хлопци Алексеєнко місце максимум заст. по матеріальному забеспеченню чи по громадській безпеці не більше, оскільки порада для тих що його рекомендують - не позортесь, бо з вас потім сміятись будуть. Сьогодня начальником був призначений Швидкий В.В., то це профі в своїй роботі, він зможу возглавити обласне управління.
За Волинь Показати IP 9 Березня 2014 22:25
Волинь за Швидкого!!!
Волинь Показати IP 10 Березня 2014 14:29
Ніколи Волинь не була за Швидкого. Дніпродзержинськ за Швидкого !!! Швидкий, чемодан-вокзал - Дніпродзержинськ !!!
ст. о/у УМВС Показати IP 25 Березня 2014 12:06
Ковальчук В.Є. в УМВС бистро навів би порядок!!!!!
Дививсь про Тузлу Показати IP 21 Квітня 2014 00:27
Якби всі були такі як Алєксєєнко то і Крим був би з нами. Найкращий кандидат.
Алексеенко Иго до Дививсь про Тузлу Показати IP 19 Травня 2014 17:40
Уважаемый Павел Анатольевич. Если Вашу маму звали Лилей, брата отца Сергеем, деда Павлом Митрофановичем, то Вы мой двоюродный племяник . В этом случае я был бы очень рад,если бы мне позвонили по телефону 0676740829 г. Львов.