USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Люстрували головних волинських регіоналів

29 Квітня 2014 11:07
Перші люстраційні висновки щодо колишніх керівників волинського осередку Партії регіонів: не допускати на керівні посади.

Комітет громадської люстрації під час чергового засіданні 24 квітня прийняв свої перші рішення. На засіданні Комітету розглянули люстраційні справи семи осіб, колишніх керівників облдержадміністрації та членів керівного органу колишньої владної партії: Бориса Клімчука, Олександра Башкаленка, Олександра Курилюка, Андрія Мельника, Івана Смоленга, Олега Батюка та Петра Сосницького.

У висновках щодо кожного з них зазначено, що ці особи були членами керівних органів Волинської обласної організації Партії регіонів, в той час коли ця партія проводила антинародну політику. Крім того, колишні чиновники, перебуваючи на державних посадах, активно впроваджували політику злочинного режиму, що виявлялась у тиску та переслідуваннях опозиційних політиків й активних громадян. Керівники Партії регіонів, які не були на держслужбі, проводили цілеспрямовану інформаційну кампанію проти осіб, які брали участь в революційних подіях 2013-2014 років та навчали членів виборчих комісій різноманітним методам маніпулювання виборчого законодавства.

На підставі цих та інших відомостей, Комітет громадської люстрації прийшов до висновку, що всі вищезгадані особи не можуть у подальшому займати керівні посади в органах державної влади, установах та організаціях державної власності.

Тому Комітет громадської люстрації звертається до усіх теперішніх та майбутніх керівників органів влади різних рівнів, активної громадськості та ЗМІ із зверненням не допустити в подальшому вказаних осіб до служби на державних посадах.

Приймальня Комітету громадської люстрації:
Приміщення Волинської обласної ради, каб. 205А (Київський м-н, 9)
Контактні телефони: 77-81-77, 098-7199824
E-mail: [email protected], www.lustracia-volyn.info
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
ВОНО Показати IP 29 Квітня 2014 11:26
а нових керманичів не варто ? звичайно шо ні, вони чисті як моча немовляти. Ось стануть бувшими тоді і про них подумають
Анонім до ВОНО Показати IP 29 Квітня 2014 17:41
ці "лідери" с..ти хотіли на вашу люстрацію клімчук он вже зараз пробивається до корита через петю і не тільки... курилюк хоче вскочити в потяг тигіпка башкаленко розсовує свої яйки скрізь .....
Ирина Показати IP 29 Квітня 2014 11:29
Себе пролюструйте спочатку Вітер- алкоголик, Гузь- теж полюбляє вже стаканчик-другий, Бондар, Шиба і багацько іншіх- уперед! Ваш комітет- просто пшик, люструє тільки партію регіонів. Неча на зеркало пенять, коли рожа крива.
лучани Показати IP 29 Квітня 2014 11:39
Клімчука і Ко не люструвати треба, а судити та саджати. Розкрадали народні кошти.
інга Показати IP 29 Квітня 2014 11:58
А юридичними нормами вже не прийнято в нашый країні керуватися??? Спускаэмось до рівня Гондурасу та Зімбабве ?? Зібралась кучка ображених життям невдах і вирішила що успішніших треба "наказати" ????
хехе) до інга Показати IP 29 Квітня 2014 12:19
такі успішні шо в бюджеті грошей не залишилось!!! молодці, так і дальше тримати!!!
xxL до інга Показати IP 29 Квітня 2014 12:20
Ну звісно ж успішних)))) накрали грошей та й успішні))) це залишки бандитської влади а це потрібно викорінювати.
Ольга Показати IP 29 Квітня 2014 12:14
Так їм і треба . Їх взагалі декого знищити потрібно, а не лише звільняти... Прийде нова влада і наведе порядки))
не байдужа до Ольга Показати IP 29 Квітня 2014 12:42
А після цієї "нової" влади прийде ще "новіша" і кожна наступна влада буде наводити порядки кожній попередній, так органи державної влади перетворяться на люстраційно-каральні немаюти на те законних підстав,- це повний бардак
Жінка Показати IP 29 Квітня 2014 12:17
Давно пора!!! коли все нарешті вгомониться у владі, тоді можна буде спокійно працювати далі та розвивати країну. Зараз з цим розберуться та й будуть наводити порядок
Гость Показати IP 29 Квітня 2014 12:19
А, ці самі,що сидять при владі і кориті ці Пустоцвіти,Гузі, Вітри вони,щол менші ворюги, чи менше накрали. Менти,прокурори всі на своїх посадах-далі крадуть.Ви певно хочете,щоб народ їх змів разом вместе з їх вілами,машинами таке і буде.Всіх на ФІГ ВИКИНУТИ ХТО ХОЧ РИЛЬЦЕ ТАМ ВМОЧИВ,ДИРЕКТОРІВ ВСІХ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ,ОСОБЛИВО ШКІЛ, РЕКТОРІВ бОЖИДАРНИКА,кОЦАНА І Т.Д. ОДНІ БАНДИТИ ПРИ ВЛАДІ, щО НОВОГО БУДЕ, А НІЧОГО, мИ ПОДОХНЕМ З ЬГОЛОДУ, АВОНИ ДАЛІ ЖИРУЮТЬ ДАЛІ НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ ЦЕ ПРОСТО ЖАХ
Валерія до Гость Показати IP 29 Квітня 2014 12:22
ви не порівнюйте Пустовіт то взагалі живе у гуртожитку і одягається доволі скромно, та й інші переймаються роботою, а не грошима...
він до Валерія Показати IP 29 Квітня 2014 12:58
скільки кімнат в гуртожитку?
вах до Валерія Показати IP 29 Квітня 2014 14:25
Шас заплачу...:)
Ластівка Показати IP 29 Квітня 2014 12:24
Правильно бандитську владу потрібно ВИКОРІНЮВАТИ, я взагалі не розумію як сміють регіонали балатуватися в президенти, або займати керівні посади після всього, що наробили... досить
горобчик до Ластівка Показати IP 29 Квітня 2014 14:26
А Юля яке має право?!:)
Ігор Показати IP 29 Квітня 2014 12:25
Як на мене, то КПУ та ПР потрібно взагалі розформувати щоб навіть і не було такого !!!!
Іван Показати IP 29 Квітня 2014 12:27
Люструють не тому, що вони "бувші", а тому, що працювали на благо Яника і його товаріщєй. Не треба сюди приплітати Гузя, Вітра і решту нинішніх керівників. Як і всі люди, вони не без гріха, але зі злочинною бандою ніколи не домовлялись і не пособляли. А ця люстрація - то швидше профанація, бо нічо конкретно не робиться.
Волинь Показати IP 29 Квітня 2014 12:28
Потрібно направляти матеріали в прокуратуру для притягнення злочинців до відповідальності. Стільки витрачено нервів, часу, а все коту під хвіст. То для чого цей цирк з люстрацією ?
прокурор до Волинь Показати IP 29 Квітня 2014 14:27
А цирк і буде поки це роблять клоуни самопризначені і немає Закону!!!
шило Показати IP 29 Квітня 2014 12:35
Цирк! Це не люстрація, а помста. Одна банда замінила іншу, доравалась до корита, пройде час і їх вже треба теж люструвати. Хоча, меня здається, що треба починати люструвати люстраторів:)))
опиум Показати IP 29 Квітня 2014 13:33
Просим граждан Волинской области понять Одно.Климчук есть предатель Родины.МЫ как граждане суверенного государства Украина.Начинаем сбор информации и обнародования фактов взяточничества этого ФСБ-шника и гречко сея.
круто Показати IP 29 Квітня 2014 13:38
"Протягом трьох місяців цього року до бюджетів всіх рівнів області надійшло 937,2 мільйона гривень податків і зборів та інших обов’язкових платежів, що на 219,3 мільйона менше, ніж за аналогічний період минулого року. У минулому році місцеві бюджети області теж систематично недоодержували дотацію вирівнювання, але якщо за січень-березень 2013 року було недоодержано 63,9 мільйона гривень, цього року - 301 мільйон гривень, тобто вп’ятеро більше. Лише за березень недоодержали 90,7 мільйона гривень дотації вирівнювання. Оскільки наша область дотаційна майже на 70%, недоотримання дотації створює ризики для своєчасної виплати заробітної плати та всіх інших захищених статей". ДОКЕРУВАЛИСЬ? ТАКІ ХРИНОВІ БУЛИ КЛІМЧУКИ? СЛАВА ВІТРАМ І ГУЗЯМ!!!!!!!!!!!!
інквізітор Показати IP 29 Квітня 2014 13:53
от цікаво, хто кришує ці "В.Н."?бо тут всі коменти проти нової влади)) і все за старе!
ревізор до інквізітор Показати IP 29 Квітня 2014 14:31
Тут не за старе, а порівняння і факти, а вони і говорять не на користь "нових" от і все і не треба шукати підвоха, все по чесному і нічого особистого!!! Були б інші факти - була б інша розмова!!!
шило до інквізітор Показати IP 29 Квітня 2014 17:30
Мені достатньо було уважно послухати декілька разів, що, і як говорять представники "нової влади", щоб зрозуміти: нічого конструктивного, нового і розумного від них нам всім не дочекатися. Одне пусте "бла-бла-бла", погрозив сторону тих, хто вже був при владі, запугування і бажання помститися. Може ви щось цікаве побачили і почули і у вас з'явилася надія на покращення? Поділіться враженнями:)
дідо до круто Показати IP 29 Квітня 2014 16:34
А звідки гроші візьмуться у бюджеті, коли старі дерибанщики та відкатчики продовжують працювати у фінансових та податкових органах, та й у минулих роках податки взяті на 2 роки наперед.
бюджет до дідо до круто Показати IP 30 Квітня 2014 00:39
які 2 роки .... подивіться економічну карту України хоча б , Волинська і Чернівецька найбідніші області і живуть за рахунок сходу який тепер нех... не дасть!!!!! А що стосується роботи то ці однакові як і ті і нех----р їх люструвати всіх в село на землю працювати то може буде польза!!!!!!! попривикали влада має дати ....дати..дати... а самим підняти жопи і щось зробити слабо (як в америці там не ждуть комунальників як впав сніг а кожен навпроти себе чистить)