USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі котельні відновлять постачання гарячої води

4 Квітня 2017 20:20
Котельні, які були відключені через обмеження постачання газу відновлять роботу, а котельню на Карбишева поки не відключатимуть.

Про це повідомив виконувач обов'язків Луцького міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Внаслідок плідних переговорів з ПАТ "Волиньгаз" вдалось домовитися про те, що котельню на вул. Карбишева наразі відключати не будуть. Ті котельні (окрім котельні на вул. Боженка), які були відключені через обмеження постачання газу внаслідок відсутності підтверджених номінацій від НАК "Нафтогаз України", згідно мого розпорядження, завтра відновлять постачання гарячої води.

На котельні на вул. Боженка відбуваються ремонтні роботи. Після завершення цих робіт котельня відновить свою роботу.

Змушений констатувати, що ДКП "Луцьктепло" знаходиться на межі та попереднім керівництвом фактично доведено до банкрутства. Однак, на цей момент на рівні центральної влади я веду роботу з реструктуризації заборгованості та недопущенні подальших відключень гарячого водопостачання", - повідомив в. о. мера.

Детальніше доповісти про фінансовий стан підприємства Ігор Поліщук пообіцяв на позачерговій сесії міської ради 6 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 4 Квітня 2017 21:18
котельня по вул.Боженка вже дістала!!! У вас для проведення ремонтних робіт влітку буде цілий місяць.
User до 123 Показати IP 4 Квітня 2017 21:42
Та таке враження, що вони навмисне так роблять, аби не працювати. То зараз ремонт затягнеться на пару місяців, потім влітку місяць планове відключення на профілактику, а ви ЛПЗовці по пів року закаляйтеся.
Віка Показати IP 4 Квітня 2017 21:20
Шановні ну не виключайте ви гарячу воду.
123 Показати IP 4 Квітня 2017 22:00
Полищук-герой! Все проблемы за день порешал.
Справедливий Показати IP 4 Квітня 2017 22:13
Веду перговори з центральною владою - якось пафосно, а можливо і про зниження тарифів із нкрекп домовився? І норматив відрахування справедливий для Луцьктепла встановив із центральною владою, щоб лучанам краще жилось і все це за тиждень, а що буде далі ... коли мрієш ні в чому собі не відмовляй!
лучанин Показати IP 4 Квітня 2017 22:59
щось мені підказує, що ремонтні роботи в котельні на Боженка закінчаться на 23-24 серпня..
Козак Показати IP 5 Квітня 2017 10:43
Голодну порахують як за гарячу, які ремонтні роботи хай мозги поремонтують собі.
Нато Показати IP 5 Квітня 2017 12:07
Стоїть бойлер. У будні користуюсь навіть, коли є гаряча вода. Встаю о 6:00 і гарячої в крані немає - тече холодна, за яку треба платити як за гарячу.
котельня Карбишева Показати IP 6 Квітня 2017 10:10
Я буду вічно жити при всіх міських головах ,двох уже пережила.