USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькому медколеджу хочуть передати нове приміщення

7 Серпня 2015 16:45
Приміщення, що на вулиці Дубнівській, 26А, яке руйнується, хоче отримати у власність Луцький базовий медичний коледж. Сюди планують «поселити» факультет фармакології.

Про це стало відомо у ході засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області сьогодні, 7 серпня.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк зауважив, що приміщення, що на вулиці Дубнівській, 26А, про яке йдеться, скоро може зруйнуватися, оскільки ним ніхто не займається. Натомість, Луцький базовий медичний коледж має амбітний план – перенести туди фармацевтичний факультет.
Директор коледжу Аліса Хмількова каже, що заклад дуже хотів би отримати вищезгадане приміщення, адже всі корпуси установи, котрі знаходяться у старій частині міста, тісні та малі. В ідеалі дирекція коледжу хоче звести нову велику будівлю, а старі корпуси – продати. До слова, Луцький базовий медичний коледж вже отримував дозвіл на це приміщення ще у 2009 році, але тоді, зі слів Аліси Хмількової, воно до них «так і не дійшло».
Зважаючи на вищезгадане, члени комісії підтримали ініціативу передачі приміщення на баланс навчальної установи. Проте, остаточне рішення щодо цього питання прийматимуть депутати у ході наступної сесії облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
студік Показати IP 7 Серпня 2015 17:59
Ага, хай Аліска розкаже про вартість вступу до коледжу в розмірі кількох тисяч доларів....."пеню за стипендію..."....
фармацевт до студік Показати IP 7 Серпня 2015 18:00
в коледжі жодного чесного студента!!!!!!!!!!!!!1 Коновали за гроші. Легше вступити в Ківерці, ніж в ЛБМК
Анонім до фармацевт Показати IP 7 Серпня 2015 19:47
100%
ого до студік Показати IP 7 Серпня 2015 22:42
чого конкретно не скажете- вся Волинь знає 3 тис.у.е.==============і коли цей безлад з хабарями скінчиться??????нічого не бояться!!
123 до ого Показати IP 7 Серпня 2015 22:47
Але ж є і розумні діти,однак батьки не мають великі гроші,і в результаті їх завалять
San Показати IP 7 Серпня 2015 18:13
А де ж фото приміщення по Дубнівській, 26А, що руйнується???
майбутній Доктор Показати IP 10 Серпня 2015 14:34
Ага! а дітвору совсім зажахали!!!! мовчать як риби, зціпивши зуби. а потім нас неуки лікують-заліковують!!!! зробили б комерційним закладом, місто б отримало мільйони податків!
неук до майбутній Доктор Показати IP 10 Серпня 2015 14:39
як вам такі рейтинги? ЗНО дітки здають на Відмінно, а іспити в ЛБМК не вдається..
коновал Показати IP 20 Травня 2016 10:25
Директора Хмелькову А. І. потрібно звільнити з роботи, тому що вона не поважає своїх працівників і принижує їх ! Ганьба такому директору!!!
Не робот Показати IP 17 Лютого 2017 15:08
В 2013 закінчувала коледж, то все ок, поступала на державне, пройшла без жодноі плати, лиш на держекзамени скидувались не памятаю по скільки(до 100грн)двом викладачам)решта так, дрібні презенти викладачам, класні позитивні люди) латинську не любила лиш - атмосфера жахлива!
Анонім Показати IP 11 Квітня 2017 14:21
Брехня це все , що при вступі ти платиш. Я поступала в 2013 році на державне і нікопійки не заплатила. А те , що тут пишуть , що нереально поступити без грошей, то це пишуть тільки ті які недостатньо підготовлені до вступу в коледж і відповідно не пройшли по рейтингу. Екзамени не важкі. (Якщо після 9 класу)