USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцький УДАР має нового керівника

13 Жовтня 2014 20:30
Відбулися збори Луцької міської організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка. Партійці обрали нове керівництво та обговорили плани діяльності організації.

Засідання тривало 11 жовтня в конференц-залі готелю «Україна», повідомили в прес-службі партії.

Основними питаннями заходу стали обрання голови та статутних органів правління міської організації.

Головою Луцької міської організації Політичної партії «УДАР» обрали Владислава Стемковського (2001 р. – радник віце-прем’єр-міністра України з молодіжної політики; 2006 – 2008 рр. – заступник Луцького міського голови – керуючий справами виконавчого комітету; 2010 – директор Центру – Муніципальних Реформ «Луцьк 1432»; з 2011 – заступник Тернопільського міського голови).

Зі слів Стемковського, долучитися до «УДАРу» його мотивувала діяльність партії як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
ОЦЕ Показати IP 13 Жовтня 2014 20:35
ТАК МОТИВАЦІЯ!
обс Показати IP 13 Жовтня 2014 20:38
ха-ха три рази,я думав Кличко розумніший
Анонім до обс Показати IP 13 Жовтня 2014 20:59
По поводу его разумности - Виталий Кличко заявил: "Вирус Эбала на самом деле не так страшен, как его представляют! Я неоднократно страдал этим заболеванием, выступая на ринге. После боев иногда очень сильно болело эбало. Но ничего, я остался жив!"
абудабі Показати IP 13 Жовтня 2014 21:00
Ба...! Знайомі все обліччя!:) Не ну це капєць знову лізе той Стемковський де "намазано"... А що у Тернополі не зрослося, чи бак для сміття підвезли і... злякався і вср...смився?:)
тиць Показати IP 13 Жовтня 2014 21:03
знову Бондар пропхав:)))
Colonel Показати IP 13 Жовтня 2014 21:12
Що значить "пропхав". прштовхнув...??Значить така організація! Штовхнули Наталію, штовхнули Стемковського....
Розчарований і пригн Показати IP 13 Жовтня 2014 21:18
Хочеться матюгнутися. Ну і вистачає ж і совісті в Стемковських і тому подібних знову кудись сунутись, а партійці куди дивляться? Таке призначення відверне кількасот прихильників партії. Стемковський, для чого ти підставляєш партію? В тебе ж авторитет у Луцьку ....допрацювався ж.
удару Показати IP 13 Жовтня 2014 21:20
яка примітивна партія і який лапух нею керує. ясно, що цей пройдисвіт стремковшський саме те що треба
знаюча Показати IP 13 Жовтня 2014 22:59
Люди добрі!!! Скажіть мені, яке взагалі відношення має до партії Бондар??? Може УДАР його на виборах підтримує чи щось подібне? Вони навіть з його офісу на Ковельській давним давно з'їхали... Навіщо говорити, коли ти в цьому взагалі не шариш!!!
Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2014 23:02
Нормальний чоловік... Якби хоч хтось у нас в міській раді мав подібну біографію, а вона повірте достойна, наше місто виглядало б набагато краще. А так, куди не повернись, треба РОЗУМНИХ, а скрізь ЛИШЕ СВОЇ!!!
ВАСИЛЬ до Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 22:22
БІОГРАФІЯ СПРАВ НЕ РОБИТЬ І СМІТТЯ НЕ ПРИБИРАЄ ЗА ВІДКАТИ ЯКЕ СМІТТЯ? СМІТТЯ МАЄ ПРИВІЩЕ ШВЕЦЬ ІГОР В ТЕРНОПОЛІ ПРИБУТКАМ СКОРО КІНЕЦЬ ВИЛЕТІВ НАДАЛ ПАРТІЇ ДЕ СТЕМКОВСЬКИ ТАМ ЗАВЖДИ СМІТТЯ!!!!!
Тернополяни Показати IP 13 Жовтня 2014 23:04
У нас хоч з таким "поганим керівником" вода гаряча в оселях є, а ви і далі купуйте бойлери!
Ольга Показати IP 13 Жовтня 2014 23:21
Виплив ділок. Лучани, ви що забули як цей "патріот" будучи при владі у міській раді хапанув квартирку на пр.Волі, яка виявилась власністю іноземця. І як тільки ця інформація про його афери з нерухомістю випливла, бігом чкурнув до Тернополя. Напевно. і там наробив "добра". А зараз вже в "Ударі". Тепер видно яких членів підбирає собі Кличко. Ще раз переконалась, що боксеру не потрібно лізти в політику. А то з такими клоунами як цей Стемковський далеко підемо.
думка Показати IP 13 Жовтня 2014 23:29
Складається враження, що його повернення в місто комусь дуже не вигідне. Боїмося конкуренції чи що???
Андрій до думка Показати IP 14 Жовтня 2014 08:28
Ви праві,повернення в Луцьк в першу чергу не вигідне ЛУЧАНАМ!!!
місто Показати IP 13 Жовтня 2014 23:42
Добре, що наші луцькі чиновники без "грішка"! Знайшли привід вчепитися до Стемковського!
Андрій до місто Показати IP 14 Жовтня 2014 08:31
Відкрийте нам очі,ми щось пропустили?Був прицедент захвату квартири?
Ударівець Показати IP 14 Жовтня 2014 09:37
Тепер точно пора з Удару виходить
вже колишній ударіве Показати IP 14 Жовтня 2014 10:00
Обласну організацію Удару очолила така собі Фірко ( а вона ,якщо хтось не знає близька родичка Бондаревої дружини).ось вам і пояснення Бондаревого сліду. А він звичайнож і Владіка гукнув.Виникає питання, за що стояв майдан і гинули люди, якщо це все гниле болото знову повспливало
просто так до вже колишній ударіве Показати IP 14 Жовтня 2014 14:46
а вона ,якщо хтось не знає близька родичка Бондаревої дружини (рідного брата дружина)- та просто коханка Бондаря....
УЖКГ Показати IP 14 Жовтня 2014 10:36
Бездарний філософ -ветеринар Стемковський розвалив повністю комунальне господарство міста Луцька поз"еднував Жєки повиганяв з роботи досвідчених керівників ЖЄКІВ правдами-неправдами і тепер знову лізе до Луцька. Лучанам такого дурня більше не треба -Стемковський їдь бігом до Тернополя і там очолюй УДАР там таких дурнів може й треба
Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2014 11:47
Владе щиро радий, що Ви повертаєтесь до Луцька, КАЗНОКРАДИ ЗАКРИЙТЕ ПЕЛЬКИ!!!!
Автодор Показати IP 14 Жовтня 2014 12:00
Не зручний Стемковський для сірої маси, але ефективний для Лучан в підтверження тому дорожне покриття вул., Набережна (від Ковельської до кільця), яку наше підприємство зробило в 2008році, немає відкатів тільки якість!!!! Вчіться і бійтесь хабарники!!!!
Для ужкг Показати IP 14 Жовтня 2014 12:01
Вали на пенсію !!!!!
Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 13:39
Як на мене з Стемковським міська організація УДАРу почне розвиватись в демократичному руслі. Стемковський має декілька освіт, має багату громадську діяльність, їздив на семінари та тренінги за кордон. щодо минулого, то хто з нас не має помилок? що всі вже святі стали? а? Нійліпше сидіти за комп'ютером і тролити будь що і будь кого.
лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 13:48
а скільки боргів має за різні послуги стемковський
Мерія Показати IP 14 Жовтня 2014 18:11
Чекаємо на Вас Владиславе!!!!! Обрид отой комсомольский бардак!!!!
Андрію Показати IP 14 Жовтня 2014 21:49
Чомусь ви дуже озлоблені на Ударівських партійців,може вас з партії поперли? І в своє виправдання залишається лише безглузді коменти писати?
Ударівці Показати IP 14 Жовтня 2014 21:56
Наталка Фірко-молодий,перспективний, мудрий керівник!І скільки б бруду і дурниць про їі не говорили - це сильна жінка і повірте, плітками ви їі не зупините!!!
Ударівець Показати IP 14 Жовтня 2014 22:18
Наталка Фірко-мудрий керівник,а ваші плітки-проста людська заздрість)