USD 24.2 24.35
  • USD 24.2 24.35
  • EUR 26.7 26.9
  • PLN 6.2 6.28

Луцький УДАР має нового керівника

Відбулися збори Луцької міської організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка. Партійці обрали нове керівництво та обговорили плани діяльності організації.

Засідання тривало 11 жовтня в конференц-залі готелю «Україна», повідомили в прес-службі партії.

Основними питаннями заходу стали обрання голови та статутних органів правління міської організації.

Головою Луцької міської організації Політичної партії «УДАР» обрали Владислава Стемковського (2001 р. – радник віце-прем’єр-міністра України з молодіжної політики; 2006 – 2008 рр. – заступник Луцького міського голови – керуючий справами виконавчого комітету; 2010 – директор Центру – Муніципальних Реформ «Луцьк 1432»; з 2011 – заступник Тернопільського міського голови).

Зі слів Стемковського, долучитися до «УДАРу» його мотивувала діяльність партії як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 30
ОЦЕ Показати IP 13 Жовтня 2014 20:35
ТАК МОТИВАЦІЯ!
обс Показати IP 13 Жовтня 2014 20:38
ха-ха три рази,я думав Кличко розумніший
Анонім до обс Показати IP 13 Жовтня 2014 20:59
По поводу его разумности - Виталий Кличко заявил: "Вирус Эбала на самом деле не так страшен, как его представляют! Я неоднократно страдал этим заболеванием, выступая на ринге. После боев иногда очень сильно болело эбало. Но ничего, я остался жив!"
абудабі Показати IP 13 Жовтня 2014 21:00
Ба...! Знайомі все обліччя!:) Не ну це капєць знову лізе той Стемковський де "намазано"... А що у Тернополі не зрослося, чи бак для сміття підвезли і... злякався і вср...смився?:)
тиць Показати IP 13 Жовтня 2014 21:03
знову Бондар пропхав:)))
Colonel Показати IP 13 Жовтня 2014 21:12
Що значить "пропхав". прштовхнув...??Значить така організація! Штовхнули Наталію, штовхнули Стемковського....
Розчарований і пригн Показати IP 13 Жовтня 2014 21:18
Хочеться матюгнутися. Ну і вистачає ж і совісті в Стемковських і тому подібних знову кудись сунутись, а партійці куди дивляться? Таке призначення відверне кількасот прихильників партії. Стемковський, для чого ти підставляєш партію? В тебе ж авторитет у Луцьку ....допрацювався ж.
удару Показати IP 13 Жовтня 2014 21:20
яка примітивна партія і який лапух нею керує. ясно, що цей пройдисвіт стремковшський саме те що треба
знаюча Показати IP 13 Жовтня 2014 22:59
Люди добрі!!! Скажіть мені, яке взагалі відношення має до партії Бондар??? Може УДАР його на виборах підтримує чи щось подібне? Вони навіть з його офісу на Ковельській давним давно з'їхали... Навіщо говорити, коли ти в цьому взагалі не шариш!!!
Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2014 23:02
Нормальний чоловік... Якби хоч хтось у нас в міській раді мав подібну біографію, а вона повірте достойна, наше місто виглядало б набагато краще. А так, куди не повернись, треба РОЗУМНИХ, а скрізь ЛИШЕ СВОЇ!!!
ВАСИЛЬ до Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 22:22
БІОГРАФІЯ СПРАВ НЕ РОБИТЬ І СМІТТЯ НЕ ПРИБИРАЄ ЗА ВІДКАТИ ЯКЕ СМІТТЯ? СМІТТЯ МАЄ ПРИВІЩЕ ШВЕЦЬ ІГОР В ТЕРНОПОЛІ ПРИБУТКАМ СКОРО КІНЕЦЬ ВИЛЕТІВ НАДАЛ ПАРТІЇ ДЕ СТЕМКОВСЬКИ ТАМ ЗАВЖДИ СМІТТЯ!!!!!
Тернополяни Показати IP 13 Жовтня 2014 23:04
У нас хоч з таким "поганим керівником" вода гаряча в оселях є, а ви і далі купуйте бойлери!
Ольга Показати IP 13 Жовтня 2014 23:21
Виплив ділок. Лучани, ви що забули як цей "патріот" будучи при владі у міській раді хапанув квартирку на пр.Волі, яка виявилась власністю іноземця. І як тільки ця інформація про його афери з нерухомістю випливла, бігом чкурнув до Тернополя. Напевно. і там наробив "добра". А зараз вже в "Ударі". Тепер видно яких членів підбирає собі Кличко. Ще раз переконалась, що боксеру не потрібно лізти в політику. А то з такими клоунами як цей Стемковський далеко підемо.
думка Показати IP 13 Жовтня 2014 23:29
Складається враження, що його повернення в місто комусь дуже не вигідне. Боїмося конкуренції чи що???
Андрій до думка Показати IP 14 Жовтня 2014 08:28
Ви праві,повернення в Луцьк в першу чергу не вигідне ЛУЧАНАМ!!!
місто Показати IP 13 Жовтня 2014 23:42
Добре, що наші луцькі чиновники без "грішка"! Знайшли привід вчепитися до Стемковського!
Андрій до місто Показати IP 14 Жовтня 2014 08:31
Відкрийте нам очі,ми щось пропустили?Був прицедент захвату квартири?
Ударівець Показати IP 14 Жовтня 2014 09:37
Тепер точно пора з Удару виходить
вже колишній ударіве Показати IP 14 Жовтня 2014 10:00
Обласну організацію Удару очолила така собі Фірко ( а вона ,якщо хтось не знає близька родичка Бондаревої дружини).ось вам і пояснення Бондаревого сліду. А він звичайнож і Владіка гукнув.Виникає питання, за що стояв майдан і гинули люди, якщо це все гниле болото знову повспливало
просто так до вже колишній ударіве Показати IP 14 Жовтня 2014 14:46
а вона ,якщо хтось не знає близька родичка Бондаревої дружини (рідного брата дружина)- та просто коханка Бондаря....
УЖКГ Показати IP 14 Жовтня 2014 10:36
Бездарний філософ -ветеринар Стемковський розвалив повністю комунальне господарство міста Луцька поз"еднував Жєки повиганяв з роботи досвідчених керівників ЖЄКІВ правдами-неправдами і тепер знову лізе до Луцька. Лучанам такого дурня більше не треба -Стемковський їдь бігом до Тернополя і там очолюй УДАР там таких дурнів може й треба
Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2014 11:47
Владе щиро радий, що Ви повертаєтесь до Луцька, КАЗНОКРАДИ ЗАКРИЙТЕ ПЕЛЬКИ!!!!
Автодор Показати IP 14 Жовтня 2014 12:00
Не зручний Стемковський для сірої маси, але ефективний для Лучан в підтверження тому дорожне покриття вул., Набережна (від Ковельської до кільця), яку наше підприємство зробило в 2008році, немає відкатів тільки якість!!!! Вчіться і бійтесь хабарники!!!!
Для ужкг Показати IP 14 Жовтня 2014 12:01
Вали на пенсію !!!!!
Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 13:39
Як на мене з Стемковським міська організація УДАРу почне розвиватись в демократичному руслі. Стемковський має декілька освіт, має багату громадську діяльність, їздив на семінари та тренінги за кордон. щодо минулого, то хто з нас не має помилок? що всі вже святі стали? а? Нійліпше сидіти за комп'ютером і тролити будь що і будь кого.
лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 13:48
а скільки боргів має за різні послуги стемковський
Мерія Показати IP 14 Жовтня 2014 18:11
Чекаємо на Вас Владиславе!!!!! Обрид отой комсомольский бардак!!!!
Андрію Показати IP 14 Жовтня 2014 21:49
Чомусь ви дуже озлоблені на Ударівських партійців,може вас з партії поперли? І в своє виправдання залишається лише безглузді коменти писати?
Ударівці Показати IP 14 Жовтня 2014 21:56
Наталка Фірко-молодий,перспективний, мудрий керівник!І скільки б бруду і дурниць про їі не говорили - це сильна жінка і повірте, плітками ви їі не зупините!!!
Ударівець Показати IP 14 Жовтня 2014 22:18
Наталка Фірко-мудрий керівник,а ваші плітки-проста людська заздрість)