USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мер Львова їде в Луцьк

15 Серпня 2014 18:32
Мер Львова Андрій Садовий їде в Луцьк. Він зустрінеться з місцевими мешканцями 18 серпня, - пишуть організатори в Facebook.

"18 серпня місто Луцьк відвідає міський голова Львова Андрій Садовий. Всіх бажаючих запрошую на зустріч, яка відбудеться в Палаці культури міста Луцьк", - повідомили вони.

Зустріч в соцмережі створив заступник міського голови Луцька Тарас Яковлев.

Зауважимо, Садовий також відвідає Рівне. Молодіжна платформа «Яскраво» запрошує журналістів на зустріч з цікавою та успішною людиною, мером Львова — Андрієм Садовим, - ідеться на рівненських сайтах.

Тема розмови: «Співпраця громадського сектору з місцевою владою, на прикладі міста Львів».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Всезнайко Показати IP 15 Серпня 2014 18:37
На*уя?
Андрей Воронов до Всезнайко Показати IP 15 Серпня 2014 18:41
Ахах, сформулював все моє невдоволення одним словом!
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 15 Серпня 2014 23:07
скоро тролі самі себе почнуть коментувати,треба просто на таких мудаків не звертати увагу і ви вимрете без ресурсу дискусій!
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 01:51
Повір, ми будемо довше жити ніж ти
міша Показати IP 15 Серпня 2014 18:39
нехай їде через камянку-радехів, і потащиться від автобанів львівщини
Лучанин до міша Показати IP 16 Серпня 2014 00:49
Мені стидно за Луцьк, що він зустрінеться з так званою "владою" міста, часів застою і грабежу України що сидить в міській раді, а не в тюрмі.
Тарик Показати IP 15 Серпня 2014 19:02
чо ви всiм недовольнi ? Садовий ляльку з Львова робить i сам просто мужик нормальний. може наш мер щось таке робить? зато наш, правда?
Всезнайко до Тарик Показати IP 15 Серпня 2014 19:17
Так, нормальний, на голубарика схожий...
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 19:13
почалися вибори і треба анонсувати свою, як там її, самопоміч. у києві назбирав голосів - то чого б у луцьку не пошукати дурнів.
Просто мама Показати IP 15 Серпня 2014 21:56
А що дорогу зі Львова до Луцька поремонтували?
Луцьк- Львів Показати IP 15 Серпня 2014 23:29
Цікаво, а якою дорогою поїде ? Може якраз на Горохів?
микола Показати IP 16 Серпня 2014 09:23
садовий прилетить літачком
микола-київський Показати IP 16 Серпня 2014 09:39
дибілізм-цє хвороба чому удержавних структурах пропускають таких хворих,
юра Показати IP 18 Серпня 2014 20:41
Навіщо вам мера Садового він дуже любить піарити місто Лева нібито там є якесь львівське економічне диво а насправді велике місто тому туди тягнеться народ.