Мешканці села на Волині хочуть декомунізувати вулицю
![](/resize/450x337/r/files/news/2016/10-24/203758/7_img_20161006_164445.jpg)
Вулиця Котовського у селі Мельники-Мостище підлягає перейменуванню, відповідно до закону про «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», повідомляє Район.Камінь-Каширський.
«Ми чули про цей закон та повідомляли у Камінь-Каширську райдержадміністрацію про те, що у нас в селі є вулиця, яку можна було б перейменувати. Але обговорення на місцевому рівні цього питання не відбувалося», - розповідає голова Мельнико-Мостищенської сільської ради Тетяна Моцюк.
У той же час Камінь-Каширська райдержадміністрація у відповіді на зaпит журналіста видання повідомляє, що від відповідного органу місцевого самоврядування не надходили пропозиції стосовно зміни назви цієї вулиці.
«Було прийнято розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації 17 травня 2016 року №216 «Про перейменування об’єктів топоніми в області», втім у загальному переліку об’єктів, які підлягають перейменуванню, відсутня вулиця Котовського, що у селі Мельники-Мостище, позаяк від відповідного органу місцевого самоврядування попередньо не надходили пропозиції стосовно зміни назви цієї вулиці», - зазначається в документі.Загалом же питання щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, відповідно до статей 25, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування України» та статті 7 Закону України про «Географічні назви», відноситься до компетенції відповідного органу місцевого самоврядування, на території якого ці об’єкти розташовані».
На честь кого ж назвали вулицю Котовського у селі, відповів учитель місцевої школи Роман Березнюк:
«Усі вулиці села Мельники отримали свою назву за часів СРСР. А, отже, імовірно, вулицю Котовського названо на честь радянського діяча Григорія Котовського».Український інститут національної пам'яті прізвище Котовського включив до списку осіб, чия діяльність підпадає під дію законів про декомунізацію.
Вулиця Котовського у селі Мельники-Мостище
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Ми чули про цей закон та повідомляли у Камінь-Каширську райдержадміністрацію про те, що у нас в селі є вулиця, яку можна було б перейменувати. Але обговорення на місцевому рівні цього питання не відбувалося», - розповідає голова Мельнико-Мостищенської сільської ради Тетяна Моцюк.
У той же час Камінь-Каширська райдержадміністрація у відповіді на зaпит журналіста видання повідомляє, що від відповідного органу місцевого самоврядування не надходили пропозиції стосовно зміни назви цієї вулиці.
«Було прийнято розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації 17 травня 2016 року №216 «Про перейменування об’єктів топоніми в області», втім у загальному переліку об’єктів, які підлягають перейменуванню, відсутня вулиця Котовського, що у селі Мельники-Мостище, позаяк від відповідного органу місцевого самоврядування попередньо не надходили пропозиції стосовно зміни назви цієї вулиці», - зазначається в документі.Загалом же питання щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, відповідно до статей 25, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування України» та статті 7 Закону України про «Географічні назви», відноситься до компетенції відповідного органу місцевого самоврядування, на території якого ці об’єкти розташовані».
На честь кого ж назвали вулицю Котовського у селі, відповів учитель місцевої школи Роман Березнюк:
«Усі вулиці села Мельники отримали свою назву за часів СРСР. А, отже, імовірно, вулицю Котовського названо на честь радянського діяча Григорія Котовського».Український інститут національної пам'яті прізвище Котовського включив до списку осіб, чия діяльність підпадає під дію законів про декомунізацію.
Вулиця Котовського у селі Мельники-Мостище
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042482)
Штефан, Луцьк
Показати IP
24 Жовтня 2016 09:24
Червона Камінь-Каширська місцева влада мала провести перейменування без звернень громадян, згідно закону України "Про декомунізацію". За це вони й отримують гроші від платників податків, у яких сидять на карку.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042482)
123
Показати IP
24 Жовтня 2016 09:50
А Дунайчук та його команда, схоже, комуністичні, але валянками прикидаються.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042482)
опер
Показати IP
24 Жовтня 2016 16:39
пропоную назву - "безасфальтна" або "неосвітлена" .
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.