USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Міліціонера, який не зрадив волинян під час революції, хочуть нагородити

21 Березня 2015 11:55
Волинського міліціонера, який щиро продемонстрував вірність українцям під час Революції Гідності, пропонують відзначити.

Із проханням нагородити відзнакою молодого волинського офіцера, який під час майданівських подій щиро заявив, що «міліція з народом і проти України не піде», до начальника УМВС України у Волинській області Петра Шпиги звернувся депутат облради Микола Давидюк.

Він зазначив, що майже усі пам’ятають прецедент, коли спецпризначенці волинської міліції чи не першими за інших правоохоронців заявили, що вони українці і вони з народом.

«Що ви, ми не збираємось нікого бити. Ми - українці. Ми проти України не підемо», - простодушно заявив один із правоохоронців.

Це відео «підірвало» мережу інтернет.

«Цей молодий офіцер з Волині заслуговує на заохочення. Своїми словами він продемонстрував відданість українцям. Я прошу врахувати мою пропозицію і слова вдячності хлопцям з того підрозділу, які доблесно виконували свої обов’язки і показали власним прикладом, якою насправді повинна бути міліція. Не всі в міліції сволоти, і не вся сволота - з міліції», - зазначив обранець громади.

Вислухавши звернення, головний правоохоронець області зауважив, що дослухається до пропозиції депутата.

Нагадаємо, під час пікетування приміщення обласної ради Микола Давидюк звернувся до правоохоронців із проханням не чіпати людей. Ті відповіли, що вони теж українці і силу застосовувати не збираються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дідо Показати IP 21 Березня 2015 13:32
А тим часом Терещук з тітушками захищав мафію в керівництві ода.
ірина до дідо Показати IP 22 Березня 2015 09:35
ДІДУ ТІТУШОК В ЛУЦЬКУ НЕ БУЛО
ок Показати IP 21 Березня 2015 14:05
згадайте і гаішників,які не поїхали писати протоколи на майданівців
дідо до ок Показати IP 21 Березня 2015 14:10
Вадим Оксенюк,який строчив протоколи біля цуму, досих пір їздить -штрафує.
ок до дідо Показати IP 21 Березня 2015 20:02
я ж кажу про тих, хто не поїхав а вімовився
ок до дідо Показати IP 21 Березня 2015 20:02
я ж кажу про тих, хто не поїхав а вімовився
Лучанин Показати IP 21 Березня 2015 16:30
Не видно ,что с народом .Если бы с народом , то не стояли бы так , в такой позе перед народом ,а перешли бы в сторону народа .
Санчез до Лучанин Показати IP 21 Березня 2015 19:49
В армії служив?Знаєш що таке наказ?Стояли, бо наказ був, а якби прийшлося бити,то навряд чи вони би це робили....
Санчез до Лучанин Показати IP 21 Березня 2015 19:49
В армії служив?Знаєш що таке наказ?Стояли, бо наказ був, а якби прийшлося бити,то навряд чи вони би це робили....
Лучанин до Санчез Показати IP 21 Березня 2015 20:58
"Стояли,бо наказ був" , а якщо наказ був - стріляти ? Що? Добре, що такого наказу не було.
микола до Лучанин Показати IP 22 Березня 2015 09:23
ЛУЧАН - ТИ СПРАВДІ СПРАВЖНІЙ ТРОЛЬ!А ТИ ЗВЕРНУВ УВАГУ ЩО В ХЛОПЦІВ НЕБУЛО ЗБРОЇ???????А ЯК БИ БУЛАБ ТО ВОНИ ХІБА ПОКАЗУВАЛИБ СЕБЕ? СВОЄ ОБЛИЧЧЯ?????КРАЩЕ ДИВИСЬ МУЛЬТИКИ І ЇХ КОМЕНТУЙ.
Лучанин до микола Показати IP 23 Березня 2015 07:47
коментар було видалено
до лучанина до Лучанин Показати IP 24 Березня 2015 12:09
А ДЕ ТИ БАЧИШ НА ВІДЕО БЕРКУТ??????????І ВЗАГАЛІ ЩО ТИ ЗНАЄШ ПРО "ПРИКАЗ"????????????І ще одне всі дії міліції я говорю за волинську законі!Неодна людина не постраждала і громадський порядок залишався на належному рівні - і хлопці залишились вірні прасязі яку приймали на вірність України!
андрій до Лучанин Показати IP 22 Березня 2015 09:19
Лучанин ти мабуть маєш якісь проросійські погляди - хлопці що на відео виконували наказ по охороні громадського порядку, і недопускали провокацій, при цьому неодна людина не постраждала і щоб ти хтів знати своїм прикладом вони надихнули багатьох правоохоронців перейти на бік народу!!!!!!!!!!!
Лучанин до андрій Показати IP 23 Березня 2015 07:58
коментар було видалено
Марічка Показати IP 21 Березня 2015 20:14
Матко рідна, який в цього симпатичного міліціянта приємний голос. Слухала б і слухала
доброзичливий Показати IP 22 Березня 2015 09:23
як не штрафувати, коли всяке бидло поперек переходів у центрі паркується ?
Наташа Показати IP 8 Червня 2015 23:52